Kategórie Tipy

Obsahuje rozmanitosť kapusty "Atria f1"
Tipy

Obsahuje rozmanitosť kapusty "Atria f1"

Kapusta "Atria f1" je vysoko výnosná hybridná forma holandského chovu a dozrieva 125 - 130 dní po výsadbe sadeníc na hrebeňoch otvoreného terénu. Pôvodcom tejto hybridnej formy bielej kapusty je spoločnosť „Monsanto“. Opis kultivaru Hybridná forma neskorého dozrievania "Atria f1" má opis, ktorý je atraktívny nielen pre osobnú kultiváciu, ale aj pre pestovanie na malých farmách.

Čítajte Viac

Tipy

Obsahuje odrody zemiakov "Red Lady", "Lady Claire" a "Lady Rosetta"

Opis zemiakov Lady obsahuje niekoľko odrôd, ktoré sú medzi pestovateľmi zeleniny veľmi obľúbené: Red Lady, Lady Claire a Lady Rosetta. Napriek tomu, že tieto odrody patria do rôznych plemien, všetky sú spojené popularitou, ktorá je spôsobená vysokým výnosom, vynikajúcou obchodovateľnosťou hľúz a vynikajúcimi indexmi chuti.
Čítajte Viac
Tipy

Zemiaky „Picasso“: holandská odroda s vysokým výnosom

Stredne neskoré zemiaky „Picasso“ po výsadbe poskytujú úrodu 125 až 140. deň. Táto odroda je chovaná známymi holandskými chovateľmi. Opis odrody a jej kvalitatívne vlastnosti umožňujú pestovať nielen záhradkárov na osobných pozemkoch, ale aj v priemyselnom meradle. Odroda bola zaradená do Štátneho registra odrôd Ruskej federácie v roku 1995.
Čítajte Viac
Tipy

Potato Joy: vlastnosti a vlastnosti poľnohospodárskej technológie

V sezóne sú stolné zemiaky Radosť zaradené do štátneho registra našej krajiny pre oblasť Volga-Vyatka a veľmi sa oceňujú v komerčnej výrobe. Pôvodca - Uralský vedecký výskumný ústav poľnohospodárskych vied. Táto odroda má dobré vlastnosti. Potato Joy: Opis a charakteristika odrody Zemiaková „Radosť“ je veľmi obľúbená.
Čítajte Viac
Tipy

Rysy odrody zemiakov Nakra

Zemiaky „Nakra“ od majiteľa patentov All-Russian Research Institute of Potato pomenované po A. G. Lorcha sú jednou z najpopulárnejších odrôd vhodných nielen na stolové účely, ale aj na spracovanie na škrob, ako aj na výrobu chrumkavých plodov.
Čítajte Viac
Tipy

Chutné svieže charlotte s jablkami v rúre: najlepšie recepty, najmä pečenie

Čas varenia: 20 - 25 min; 8 porcií 142 kalórií Bielkoviny / tuky / uhľohydráty 3,7 g / 2,5 g / 24 g. Charlotte je voňavý jablkový koláč so zlatohnedou kôrou a perníkovým cestom. Pre toto populárne pečivo existuje toľko možností varenia. Po dokončení niekoľkých jednoduchých po sebe nasledujúcich krokov získate vynikajúci výsledok a poteší váš domov nádherným dezertom.
Čítajte Viac
Tipy

Uhorka "Liliput f1": vlastnosti pestovania

Nová hybridná uhorka „Liliput f1“ sa vzťahuje na parenokarpické alebo samoopelivé rastliny a vyznačuje sa nielen vysokou produktivitou, ale aj vynikajúcimi obchodnými vlastnosťami, ako aj vynikajúcimi indexmi chuti. Pôvodcom je skupina spoločností Gavrish a samotná hybridná forma a jej opis sú zahrnuté do štátneho registra Ruskej federácie ako plodina určená na pestovanie v prostrednom pruhu pod filmovým krytom.
Čítajte Viac
Tipy

Othello F1 uhorka: pozoruhodná hybridná včelí pyl

Uhorka "Othello F1" - skorý zrelý hybrid holandského výberu, určený na pestovanie v skleníkoch a filmových skleníkoch a na otvorenom priestranstve. Hodnota tejto hybridnej formy je skorá zrelosť a veľmi vysoká chutnosť počas solenia a konzervovania. Odroda Otrium F1 kultivar tvorí plodinu asi mesiac a pol od okamihu výsevu a je jedným z najlepších hybridov na kultiváciu na hrebeňoch otvoreného terénu.
Čítajte Viac
Tipy

Ako pripraviť pôdu na výsadbu zemiakov

Správne pripravená pôda je základným faktorom úspechu pri pestovaní akejkoľvek rastlinnej zeleniny vrátane zemiakov. S cieľom získať hojné a trvalo udržateľné zbery vysokokvalitných zemiakových hľúz by sa mal v procese pestovania uplatňovať celý komplex agrotechnických metód a opatrení, ktoré prispievajú k zabezpečeniu čo najúplnejšieho uspokojenia potrieb rastlinných rastlín počas vegetačného obdobia.
Čítajte Viac
Tipy

Zemiaky "Romano": opis odrody a vlastností pestovania

Zemiaky „Romano“ sú obľúbenou potravinárskou triedou od pôvodcov „AGRICO U.A.“ a „Zedek“ farma bola zapísaná do štátneho registra chovateľských výsledkov v roku 1994 a schválená na pestovanie v Ruskej federácii na území niekoľkých regiónov naraz, vrátane Strednej, Volžej-Vyatky, Strednej čiernej Zeme a Ďalekého východu.
Čítajte Viac
Tipy

Kedy a ako pestovať maliny na jeseň: tipy pre začiatočníkov

Malina je obľúbeným plodom mnohých. Pre začínajúcich záhradkárov sa ich vidiecky život začína často od pestovania malín, ktorý je plný obáv z ich vlastnej záhrady a záhrady. Jedným z nich je správne a včasné prerezávanie malín na jeseň. Je to potrebné? Ako to minúť? Účel a načasovanie jesenného prerezávania malín Jesenné prerezávanie malín sa vykonáva s cieľom zvýšiť úrodu pomocou správnej tvorby jeho výsadby.
Čítajte Viac
Tipy

Rysy odrody Krautman Cabbage Variety

Kapusta „Krautman“ označuje relatívne nové hybridné formy od pôvodcu „Bejo Zaden“. Hybrid je zaradený do štátneho registra Ruskej federácie a osvedčil sa v kultivácii v severných, severozápadných, stredných, Volžských Vyatkách, stredných čiernych zemiach, urale, západnom Sibíri, východnom Sibíri a na Ďalekom východe.
Čítajte Viac
Tipy

Obsahuje rozmanitosť kapusty "Atria f1"

Kapusta "Atria f1" je vysoko výnosná hybridná forma holandského chovu a dozrieva 125 - 130 dní po výsadbe sadeníc na hrebeňoch otvoreného terénu. Pôvodcom tejto hybridnej formy bielej kapusty je spoločnosť „Monsanto“. Opis kultivaru Hybridná forma neskorého dozrievania "Atria f1" má opis, ktorý je atraktívny nielen pre osobnú kultiváciu, ale aj pre pestovanie na malých farmách.
Čítajte Viac
Tipy

Kapusta "Megaton f1": opis odrody a technológia pestovania

Kapusta "Megaton f1" je mimoriadne produktívna hybridná forma stredne neskorého obdobia zrenia z holandského výberu. Pôvodcom tejto hybridnej formy kapusty je Bejo Zaden. Opis a vlastnosti odrody Charakteristické znaky odrody a jej opis, dané pôvodcom, naznačujú začiatok technickej zrelosti hlávok kapusty za 135 - 170 dní od okamihu úplného klíčenia.
Čítajte Viac
Tipy

Roztoč pavúkov a obličiek na ríbezli: ako to zistiť a odstrániť

Rybíz v mnohých záhradách sa pýši miestom, pretože táto kultúra je pozoruhodná svojou relatívnou nenáročnosťou a schopnosťou dať záhradníkom nielen chutné bobule vitamínu, ale aj zdravé listy a výhonky. Vôňa čiernych ríbezlí sa nedá zamieňať s vôňou iných plodín, ale niekedy môže dôjsť k zániku tejto plodiny v dôsledku invázie škodcov.
Čítajte Viac
Tipy

Uhorka „apríl f1“: tajomstvá opisu a kultivácie odrody

Uhorka „apríl f1“ sa vzťahuje na predčasne rastúce parthenokarpové hybridy s prevažne ženským typom kvitnutia. Hybridná forma vstupuje do plodov približne jeden a pol mesiaca po výskyte prvých sadeníc. Hybrid bol chovaný na rastlinnej experimentálnej stanici. V .I. Edelshteinská moskovská umelecká únia a členenie na zóny a tiež zapísané do štátneho registra v roku 1977.
Čítajte Viac
Tipy

Zemiaková „Ugra“: sľubná odroda Ural

Zemiaková „Ugra“ bola nedávno chovaná na národnej univerzite v Ugra. Táto odroda je podľa štandardov pre zeleninové plodiny stále veľmi mladá, a preto doteraz nedostala odporúčania na pestovanie v ruských regiónoch. Charakteristika odrody zemiakov z ruského výberu „Ugra“ je v polovici sezóny.
Čítajte Viac
Tipy

Broskyňa "White Swan": opis a odporúčania pre pestovanie

Broskyňa "White Swan" je zimná odolnosť, veľmi produktívna, odolná voči suchu, ako aj odrodám chorôb a škodcov, ktorá dozrieva v strednom Rusku v poslednej dekáde augusta. Jedna z najbežnejších a najpopulárnejších vysoko výnosných odrôd vhodných na konzervovanie. Opis a odrodové vlastnosti Broskyňa stredne skorého dozrievania pod názvom „Biela labuť“ tvorí stredne veľké stromy so sférickou, nedostatočne sa rozširujúcou korunou.
Čítajte Viac