Kategórie Tipy

Rysy odrôd hrušiek "Severyanka"
Tipy

Rysy odrôd hrušiek "Severyanka"

Hruška "Severyanka" je jednou z najpopulárnejších a najpopulárnejších odrôd šľachtiteľa P. N. Yakovlev, ktoré pozná veľa záhradníkov v našej krajine. Táto odroda začiatkom leta bola vyšľachtená na All-Russian Research Institute of Genetics and Selection of Fruit Plants pomenovanom Michurin. Ako rodičovský pár boli zapojené odrody Koperechka č. 12 a Lyubimitsa Klappa.

Čítajte Viac

Tipy

ArchiCad 17: vytvorte si vlastné projekty letných chát

ArchiCad je profesionálny softvér, ktorého práca je cenovo dostupná a pre začiatočníkov. Ak chcete nezávisle naplánovať a navrhnúť krajinu letnej chatovej oblasti, rozvíjať investičné stavby a budovy - pracovať s Archi Cad 17. ArchiCad 17 je skutočným nástrojom skutočného architekta, hoci začiatočník, ale človek, ktorý chce rozvíjať, plánovať a realizovať svoje vlastné projekty.
Čítajte Viac
Tipy

Lisy na hrozno: pravidlá výberu a vlastnej výroby

Lisy na hrozno sú neoddeliteľnou súčasťou procesu výroby vína v priemyselnom meradle aj na domáce použitie. Dobré a moderné vybavenie môže značne uľahčiť prácu vinára. Účel a princíp činnosti lisu Na získanie dobrej mladiny je potrebný moderný a pohodlný lis.
Čítajte Viac
Tipy

Dizajnér „Lego“ v dekorácii vidieckeho domu: TOP 20 najlepších nápadov

Ak ste nazhromaždili veľa častí od projektanta "Lego", môžu byť použité s výhodou po vydaní vidieckeho domu. Predstavujeme vám veľa zaujímavých nápadov na začlenenie dizajnéra do interiéru škôlky, kuchyne, kúpeľne a ďalších miestností v dome. 1. Vytvorenie kuchynského ostrova Podrobnosti Lego je možné použiť pre špeciálne umiestnený stôl v strede kuchyne.
Čítajte Viac
Tipy

Uhorky "sebaprehľadnenie f1": charakteristiky a pravidlá pestovania

Hybridná uhorka „Samotná dokonalosť f1“ od spoločnosti „Ural v letnom období“ je veľmi skorý, parthenokarpický, uhorský hybrid s krížovým lúčom určený na pestovanie hlavne v chránenej pôde. Opis odrody Hybridná forma „sebavedomia“ je samičieho druhu kvitnutia a môže sa pestovať na otvorenom priestranstve, ako aj v skleníkoch a filmových tuneloch.
Čítajte Viac
Tipy

Jablone "Asterisk": vlastnosti triedy

V posledných niekoľkých desaťročiach prešiel sortiment ovocných stromov populárny medzi záhradníkmi, najmä jabloní, niekoľkými aktualizáciami. Tento trend je determinovaný dynamikou rozvoja kultúry a je spojený so vznikom odrôd patriacich do novej generácie. Kategória Zvezdochka patrí do kategórie odrôd jabĺk, ktoré sú u záhradníkov v našej krajine stále populárne.
Čítajte Viac
Tipy

Kedy otvoriť hrozno po zime

V strednej zóne našej krajiny sa hrozno začalo pomerne nedávno pestovať. Mnoho začiatočníkov a neskúsených pestovateľov sa zaujíma o otázky: kedy otvoriť závod po zime a aké sú najvyššie prioritné opatrenia, ktoré sa majú prijať na jar vo vinici? Najskôr je potrebné po takmer úplnom roztopení snehu správne určiť čas otvorenia viniča a začatie procesu hroznovej vegetácie.
Čítajte Viac
Tipy

Tajomstvo pestovania hrozna "Na pamiatku Dombkowska"

Špecialisti považujú domácu odrodu hrozna „Pamyat Dombkovskaya“ za jednu z najsľubnejších pre pestovanie v regiónoch blízkych rizikovému poľnohospodárstvu - na severe, na Altaji, na Sibíri a ďalších. História výberu Vinograda „In Memory of Dombkovskaya“, tiež známa ako ChBZ, je čierna bezsemenná zimná odroda, ktorú získal pred viac ako tridsiatimi rokmi slávny orenburgský nadšenec Fedor Iľjič Shatilov.
Čítajte Viac
Tipy

Abyssinian dobre: ​​vlastnosti a technológie nezávislého vŕtania

Habešská studňa alebo takzvaná ihličková studňa je jednou z najdrahších a najlepších možností plytkej studne, ktorá čerpá vodu z vodonosnej vrstvy. Vďaka tomuto princípu činnosti vrtu sa získa názov vrtu na piesku. Vlastnosti habešskej studne V prítomnosti pomerne skromného rozpočtu bez centrálneho vodovodného systému je najlepšou možnosťou vytvoriť jednoduchú a lacnú habešskú studňu vlastnými rukami, ktorá sa často nazýva priemerná zvodnená ihla.
Čítajte Viac
Tipy

Zemiakové "želé": opis a technológia pestovania

Zemiakové „želé“ sa týkajú odrôd v polovici sezóny, ktoré sa v priemyselnom meradle bežne používajú pri pestovaní. Pôvodcom tejto odrody je známa spoločnosť Europlant známa mnohým pestovateľom zemiakov u nás iv zahraničí. Charakteristiky odrody Spotrebiteľská odroda typu „želé“ má veľmi vysoký výnosový potenciál a je tiež vhodná ako surovina na výrobu hranoliek.
Čítajte Viac
Tipy

Hruška: najlepšie odrody, najmä výsadba a starostlivosť

Hruška spolu s jabloňom sa právom zaraďuje medzi najobľúbenejší ovocný strom medzi záhradníkmi. Pestuje sa v celej Európe, ako aj na Sibíri, na Ďalekom východe av Uralu. Voňavé a šťavnaté ovocie priaznivo ovplyvňuje trávenie a metabolizmus a prípravky z nich môžu prekvapiť svojou chuťou gurmánov.
Čítajte Viac
Tipy

Funkcie odrody zemiakov "Courage"

Chovatelia dostávajú zaujímavé mená svojim potomkom. Jeden z nich, nepochybne pozoruhodný, „Odvaha“ je daná jednej z odrôd zemiakov. Rusi pestovatelia zeleniny už takmer desať rokov oficiálne uznávajú Kurazh. Čo je za týmto mimoriadnym menom? Opis odrody ‚Courage 'je odroda zemiakov stredne skorá, to znamená, že dozrieva do dvoch a pol mesiaca po svojom vzniku.
Čítajte Viac
Tipy

Odrody zemiakov "Agria": opis a vlastnosti pestovania

Vysoko výnosná holandská odroda zemiakov s univerzálnym účelom „Agria“ sa vzťahuje na sezónu a umožňuje vám získať plnú úrodu obchodovateľných koreňových plodín za 110 - 120 dní. Morfologické znaky Mnohé z najzaujímavejších holandských odrôd zemiakov, vrátane Agrie, boli v posledných rokoch pestované mnohými domácimi pestovateľmi zemiakov.
Čítajte Viac
Tipy

Zemiaky "Aurora": opis odrody a pestovateľské znaky

Zrelé zemiaky „Aurora“ patria k odrodám stolov. Chovaný v roku 2006. Popis známky je daný majiteľom patentu, ktorým je výberová stanica Vsevolozhskaya CJSC. Odroda je zaradená do štátneho registra Ruskej federácie pre severné, severozápadné a stredné pestovacie regióny a je určená na pestovanie v severných, severozápadných, stredných, Volžských Vyatkach, stredných čiernych zemiach, severných Kaukazoch, stredných Volbách a na Ďalekom východe.
Čítajte Viac
Tipy

Trpasličí ficus Pumila White Sani: rysy vnútornej kultivácie

Trpasličí ficus alebo Ficus Pumila White Sani (z Latinskej Ficus pumila) patrí do čeľade Mulberry a za prírodných podmienok je v lesných pásmach v Číne, na Taiwane, vo Vietname a Japonsku pomerne bežný. Všeobecné informácie Trpaslík ficus je horolezecký alebo prízemný porast, vysoko rozvetvený bylinkový trvalka s tenkými osvetlenými stopkami.
Čítajte Viac
Tipy

Vlastnosti hrozna Veles

Bezsemenná odroda hrozna Veles je úspechom s mnohými záhradníkmi. Táto hybridná forma bola vyvinutá V. V. Zagorulkom v dôsledku kríženia rodičovského páru odrôd "Sofia" a "Rusball". Odrody charakteristika Popis a deklarované charakteristiky umožňujú prisúdiť hrozno Veles sľubným odrodám s predčasným dozrievaním.
Čítajte Viac