Kategórie Návrh


Návrh

Odroda hrozna "Alpha": opis a vlastnosti pestovania

Hrozno "Alpha" patrí do severoamerických stupňov. Získal sa krížením viniča Labrusca a viniča Riparia. Odroda patrí do kategórie technických a vyznačuje sa priemernou dobou zrenia. Charakteristika odrody hrozna "Alpha" dozrieva do 140 - 150 dní. Pri pestovaní odrôd v podmienkach sibírskeho regiónu je obdobie zrenia stredne neskoro.
Čítajte Viac
Návrh

Ako vyrobiť značkové výrobky z bežných ceruziek

Ak sú zbytočné ceruzky - deti vyrástli alebo výrobky zlyhali, napríklad sa stali vlhkými - neponáhľajte ich, aby ste ich vyhadzovali. Z ceruziek si môžete vytvoriť mnoho zaujímavých dizajnérskych gizmos! Unikátne vázy a rámy Čo urobiť z ceruziek neobvyklé? Skvelá voľba - vinobranie vázy alebo neobvyklé rámy.
Čítajte Viac
Návrh

Paradajky "De Barao": opis a odroda odrody

Paradajky "De Barao" patria k neurčitým odrodám. Takéto paradajky sú vždy vysoké a zaslúžene si užívajú medzi záhradníkmi v našej krajine mimoriadnu popularitu. Popis a charakteristika odrody: Odroda "De Barao" je neurčitý typ, so štandardnou výškou rias tri metre a niekedy aj viac.
Čítajte Viac
Návrh

Hrozno: prospešné vlastnosti a poškodenie ľudského tela

Hrozno (Vitis) - rastlina, ktorá patrí do rodiny Hrozno. Hlavnou hodnotou kultúry sú sladké ovocie. Listy sa však používajú aj na liečenie určitých chorôb a hroznové semená sa aktívne používajú v kozmetike. O výhodách hrozna Prínosy rastliny sú zrejmé - bobule obsahujú veľké množstvo minerálov a stopových prvkov potrebných pre ľudské telo.
Čítajte Viac
Návrh

Ficus Sacred: Domáce pestovanie

Ficus je jednou z najpopulárnejších a najbežnejších rastlín pestovaných doma. Mnoho izbových rastlín ficusu sú dlhé pečene a po výsadbe môžu záhradníci potešiť veľkolepým vzhľadom po mnoho rokov. Legenda o náboženstve Ficus Podľa legendy známej niekoľkým pestovateľom kvetín pred mnohými tisíckami rokov indický princ odpočíval a meditoval pod posvätným fíkusom.
Čítajte Viac
Návrh

Čerešňa "Lyubskaya": pravidlá opisu a pestovania

Čerešňa "Lyubskaya" je klasická rozmanitosť domácich domácich výberov, vďaka čomu je medzi záhradníkmi v našej krajine veľmi obľúbená. Opis odrody je zaujímavý pre záhradkárov stredného pásu a južných oblastí našej krajiny. Opis čerešňovej rastliny odrody Lyubskaya sa vyznačuje vzácnou kombináciou skorej zrelosti, stabilne vysokej produktivity a vynikajúcich technologických výhod, najmä veľkých a krásnych bobúľ.
Čítajte Viac
Návrh

Slivka: populárne odrody, výsadba a starostlivosť o rastliny

Slivky patria medzi populárne ovocné a bobuľové rastliny, ktoré sa úspešne pestujú v priemyselnom meradle aj súkromnými záhradníkmi. Ak chcete získať slušnú úrodu, mali by ste zvoliť správnu odrodu a zároveň dodržiavať príslušné charakteristiky poľnohospodárskej technológie. Biologické vlastnosti slivky Slivka (z Latinskej Prúnus) je rastlina bežná v mnohých krajinách z čeľade ružových alebo ružovitých.
Čítajte Viac
Návrh

Čerešňové odrody "Turgenevka": vlastnosti pestovania

V sovietskom období sa pestovateľom podarilo vyprodukovať značné množstvo pomerne úspešných odrôd rôznych plodín, medzi ktoré patrí čerešňa Turgenevka, ktorá je v súčasnosti medzi mnohými záhradníkmi obľúbená. Opis odrody Třešňová odroda čerešne Turgenevka sa získala zo sadeníc opeľovania voľnej odrody čerešňovej višne.
Čítajte Viac
Návrh

Starostlivosť o hrozno na jar: odporúčania na vykonávanie kľúčových činností

Hrozno je kultúra, ktorá si od záhradníkov vyžaduje neustálu pozornosť a náležitú starostlivosť. Na jar zahŕňa starostlivosť o hrozno vykonávanie mnohých komplexných opatrení zameraných na zachovanie zdravia rastlín a zvýšenie jej produktivity. Kedy a ako otvoriť hrozno po zime Keď sú stanovené pozitívne teploty vzduchu a suchá ornica, z vinice by sa mal odstrániť prístrešok.
Čítajte Viac
Návrh

Tapener: moderné zariadenie na viazanie hrozna a iných rastlín

Veľmi dôležitým postupom pri pestovaní hrozna je vykonávanie jeho viazania. K dnešnému dňu existuje veľké množstvo spôsobov uviazania hrozna. Každý záhradník si nezávisle vyberie najvhodnejšiu a optimálnu možnosť. Pri vykonávaní takejto udalosti by sa však malo brať ohľad na niektoré biologické vlastnosti hrozna, ako aj na splnenie požiadaviek technológie pestovania viniča.
Čítajte Viac
Návrh

Orezávanie všetkých pravidiel a starostlivosť o hrozno v lete

Orezávanie hrozna v lete patrí do kategórie povinných ekologických operácií vykonávaných na vinici. Zanedbanie tohto postupu môže zmeniť rastliny na divoké huby, čo negatívne ovplyvní plodnosť rastlín a kvalitatívne vlastnosti bobúľ. Čiastočne kompenzovať relatívne krátke leto v niektorých regiónoch našej krajiny, ako aj vytvárať optimálne podmienky pre tvorbu najkvalitnejších plodín umožňuje letné prerezávanie hrozna.
Čítajte Viac
Návrh

Funkcie pestovania jedle balsamicovej

Jedľa Balsam (Abies balsamea) patrí do čeľade borovíc, alebo Pinaceae. Tento ihličnatý ihličnan je populárny v mnohých krajinách. V súčasnosti sa chovalo veľké množstvo dekoratívnych foriem jedle balzamovej. Opis rastliny V prirodzených podmienkach rastu výška jedle tohto druhu často dosahuje 23 - 35 m.
Čítajte Viac
Návrh

Ostrov Mainau: kvetinová oáza v Nemecku

Ostrov Mainau, známy každému nemeckému občanovi ako „ostrov kvetov“, sa nachádza v južnom Nemecku na severe Bodamského jazera, ktoré zdieľajú Nemecko, Švajčiarsko a Rakúsko. Poloha ostrova Ostrov Mainau je spojený s pobrežím najjužnejšieho priehradného jazera v Nemecku, ktoré sa nachádza na okraji mesta Konstanz, a je považované za súčasť jeho územia.
Čítajte Viac
Návrh

Nové a sľubné zemiaky "Vasily"

Nová a sľubná odroda zemiakov „Basil“ chovaných špeciálne na pestovanie na domácich pozemkoch. Odroda v súčasnosti ešte nebola zapísaná do štátneho registra Ruskej federácie. Odrody charakteristika Zemiaky „Basil“ patria do kategórie stredne dozrievajúcich odrôd. Podrobný opis odrody poskytuje škôlka MVO Záhrady Ruska, ktorá sa v súčasnosti zaoberá distribúciou semenného materiálu z týchto zemiakov.
Čítajte Viac
Návrh

Ficus Rubbery: vlastnosti pestovania doma

Gumový ficus alebo guma (z latinského Ficus elastica) patrí do rodu Ficus a do čeľade Moraceae. Pôvodná krajina rastliny sa považuje za severovýchodnú časť Indie, ako aj za južné regióny Indonézie, konkrétne za územie ostrovov Sumatra a Java. Všeobecné informácie Za prirodzených podmienok rastu môže fikus tohto druhu dosiahnuť výšku až 30 metrov.
Čítajte Viac
Návrh

Uhorka "Kibria f1": dôstojný hybrid holandského výberu

Uhorka "Kibria f1" od spoločnosti "Rijk Zwaan" alebo "Raik Zwan" sa v našej krajine objavila pomerne nedávno. Hybridná forma je zahrnutá v štátnom registri a odporúča sa na pestovanie v zime jar, jar a leto. Opis odrody Hybridná forma „Kibria f1“ vytvára stredne vysoké a silne rastúce rastliny, vysoko rozvetvené, s kvetmi samičieho typu.
Čítajte Viac
Návrh

Hrozno "Laura": sľubná a spoľahlivá odroda

Hrozno „Laura“ je stolová odroda, ktorá sa na nich NIViV selektívne chovala. V. Ye. Tairova v dôsledku kríženia odrôd Muscat de Saint-Vallee, peľovej zmesi hrozna Muscat z Hamburgu a Husainu, ako aj odrody Queen Tairovskaya a peľu zo stredoázijských odrôd hrozna.
Čítajte Viac