Kategórie Otázky a odpovede


Otázky a odpovede

Čo robiť, ak má slivka zelené ovocie

Priatelia, povedz mi, čo mám teraz robiť so slivkou? Ovocie spadne, napoly zelené a napoly tmavé rozmaznané Značky: Rastliny 242 zobrazení | 06/12/2016 02:17 Posledné otázky: Je tu fotografia machu, ale jeho meno nepoznám. Victor sa opýtal (u mňa) Niekto zožerie listy červenej repy a mrkvy v mojej dache. Kto je to?
Čítajte Viac
Otázky a odpovede

Ako sa vysporiadať s červami v cibule

Priatelia dobrý večer! Teraz som prišiel na záhradu a zistil som, že niekto z vnútornej strany jedol moju cibuľu. Takéto žlté červy. Je to cibuľa? alebo niekto iný? Ale luk je už taký veľký. Ako bojovať? Ako striekať? Štítky: Škodcovia, Škodcovia 582 pozretí | 06/13/2016 01:05 Posledné otázky: Je tu fotografia machu, ale neviem meno. Victor sa opýtal (a) V mojej chalupke niekto zje listy červenej repy a listy mrkvy. Kto je to?
Čítajte Viac
Otázky a odpovede

Horolezecké ruže nekvitnú, čo majú robiť

Dobrý deň, mám dve lezecké ruže, ale kvitnú, nechcem ich zahodiť, ale čo je škoda? Tagy: Disease 1011 zobrazení | 17.06.2016 13:12 Posledné otázky: Je tu fotografia machu, ale neviem meno. Victor sa opýtal (na mojom mieste) Niekto v mojej dačke zje listy červenej repy a mrkvy. Kto je to? a ako sa s nimi vysporiadať?
Čítajte Viac
Otázky a odpovede

Šedá pleseň na bazalke

Prosím, povedzte mi, ako sa zbaviť sivej plesne z bazalky. Ďakujem! 825 zobrazení | 06/13/2016 16:02 Posledné otázky: Je tu fotografia machu, ale neviem meno. Victor sa spýtal. V mojej chalupe niekto zje listy červenej repy a listy mrkvy. Kto je to? a ako sa s nimi vysporiadať? Vďaka za predtým spýtal Victor Aký druh škodcov a ako liečiť rastlinu?
Čítajte Viac
Otázky a odpovede

Čo sa stalo s paradajkami, tekvicami a cuketou

Vitajte! Povedzte mi, prosím, čo sa stalo s mojimi paradajkami, tekvicou a cuketou? Presadené paradajky pod oblúkami (spanbond), tekvica a cuketa na otvorenom priestranstve pred týždňom. Listy boli biele, takmer všetky cukety zmizli. Okamžite som nalial všetko a uzavrel tekvicu čiernym spanbondom. Myslíš si, že odídu? Tagy: choroba, choroba 205 zobrazenie | 06.
Čítajte Viac
Otázky a odpovede

Aká pôda je potrebná na pestovanie vresov v záhrade

Chcem vyskúšať pestovanie vresu na záhradnom pozemku ako živý plot. Prezeral cez sieť, veľa informácií, ale veľmi kontroverzné. V skutočnosti je hlavnou otázkou pôda. Napriek nenáročnosti vresu je jeho láska k kyslým zeminám všade známa. Na mojom webe nemusí byť pôda vhodná a ja by som nechcel zbytočne strácať čas.
Čítajte Viac
Otázky a odpovede

Ako sa zbaviť cédrových chrobákov

Dobrý deň, povedzte mi, prosím, v krajine rastie veľký a krásny céder. Začal jesť nejaké chyby. Je ich veľa, začalo zožltnúť, my už nevieme, ako to zalievať. Povedz mi to. Tagy: Choroby, Škodcovia 206 zobrazenie | 06/11/2016 20:26 Posledné otázky: Je tu fotografia machu, ale neviem meno. Victor sa opýtal (na mojom mieste) Niekto v mojej dačke zje listy červenej repy a mrkvy. Kto je to?
Čítajte Viac
Otázky a odpovede

Ktoré zahrievanie pôdy v skleníku je lepšie

Ktoré vyhrievanie pôdy v skleníku je lepší kábel alebo film s infračerveným žiarením Značky: Skleníky, Skleníky 635 zobrazení | 06/07/2016 14:01 Posledné otázky: Je tu obrázok machu, ale jeho meno nepoznám. Victor sa opýtal (u mňa) Niekto v tejto krajine jej listy červenej repy a listy mrkvy. Kto je to? a ako sa s nimi vysporiadať?
Čítajte Viac
Otázky a odpovede

S fikusom sa niečo deje

Mám veľa izbových rastlín, nedávno som si všimol, že na fíkusu sa objavili biele škvrny so žltkastými škvrnami a sú len na nových listoch, všetko je v poriadku so starými. Neviem, čo odrezať pár listov, ale každý nasledujúci každý skoré kvety už pokazené. A zaujímalo by ma, či je to nákazlivé?
Čítajte Viac
Otázky a odpovede

Ako nakŕmiť balkónové paradajky a uhorky

Ako nakŕmiť balkónové paradajky a uhorky? Chorý a pokračoval v pestovaní, ale uhorka sa v jednom štádiu zdá zastavená? Štítky: Hnojivá, Hnojivá 367 zobrazenie | 06/10/2016 01:20 Posledné otázky: Je tu fotografia machu, ale neviem meno. Victor sa opýtal (na mojom mieste) Niekto v mojej dačke zje listy červenej repy a mrkvy. Kto je to?
Čítajte Viac
Otázky a odpovede

Ako chrániť ruže pred chladom

Dobrý deň všetkým! Povedz mi, v Moskve je to v noci +5. Dnes som presvedčil človeka, aby sa dostal do chaty, aby všetko ukryl. Odporučiť čo robiť s ružami? Môžem prikryť fľaše? Faktom je, že až 17. sa dostanem do krajiny. Nebudú striekať, ak sa počasie oteplí? Tagy: Choroba 274 zobrazení | 07.06.
Čítajte Viac
Otázky a odpovede

Kto jej kapusta a ako ničiť škodcov

Ahoj Povedzte mi, prosím, kto je kapusta a ako zničiť škodcu? Prvýkrát v mojom živote som zasadil záhradu. Vďaka Značky: Škodcovia, Škodcovia 184 zobrazení | 06/09/2016 21:02 Posledné otázky: Je tu fotografia machu, ale meno neviem. Victor sa spýtal (u mňa) Niekto zožerie listy červenej repy a mrkvy v mojej dache. Kto je to?
Čítajte Viac
Otázky a odpovede

Cesnak sa dá stále vysádzať

Povedzte mi, prosím, môže sa cesnak stále vysádzať? Vyrastie? Tagy: zelenina 196 pozretí | 06/08/2016 02:55 Posledné otázky: Je tu fotografia machu, ale neviem meno. Victor sa opýtal (na mojom mieste) Niekto v mojej dačke zje listy červenej repy a mrkvy. Kto je to? a ako sa s nimi vysporiadať? Vďaka za predtým spýtal Victor Aký druh škodcov a ako liečiť rastlinu?
Čítajte Viac
Otázky a odpovede

Ako liečiť jahody

Ahoj, čo moje jahody? Bola to druhý rok, bola taká krásna a tu je. Dnes som sa ošetroval fytosporínom, potom čo mám robiť, ja neviem, pár kríkov zvyčajne vyschlo. Prosím, pomôžte s radou, je tak úbohé byť bez jahôd. Tagy: Choroba, hnojivo 280 zobrazení | 06/08/2016 01:14 Posledné otázky: Je tu fotografia machu, ale neviem meno. Victor sa spýtal. V mojej chalupe niekto zje listy červenej repy a listy mrkvy. Kto je to?
Čítajte Viac
Otázky a odpovede

Ako môžem liečiť jablká, čerešne, slivky, ríbezle z vošiek

Dobrý večer! Povedzte mi, čo môžete teraz nastriekať na jablká, čerešne, ríbezle a slivky z vošiek? Tento rok len strážca, vošky sú všade. A tak chcem svoju prácu zachrániť. Štítky: Škodcovia, Škodcovia, Škodcovia, Škodcovia, Rastliny 429 pozretí | 06/13/2016 10:32 hod. Posledné otázky: Je tu obraz machu, ale meno neviem. Victor sa spýtal (u mňa) Niekto zožerie listy červenej repy a mrkvy v mojej dache. Kto je to?
Čítajte Viac
Otázky a odpovede

Aké huby rastú efektívnejšie v suteréne garáže

Prosím, povedz mi to! K dispozícii je veľká bezplatná garáž so suterénom pre dve izby. Chcel by som vedieť, ktoré huby rastú efektívnejšie v suteréne a či sa môžu pestovať v hornej zóne. Čítal som o pestovaní hlivových ustríc, je vhodné vziať si hotové vrecká s pilinami a hnojivami, ale potom naozaj neuvidíte príjem z predaja.
Čítajte Viac
Otázky a odpovede

Ako pomôcť korenie a baklažánu prežiť dlhé dažde a chladenie

Dobré popoludnie, povedzte mi, do výbehu som vysadil korenie a baklažán, ale začali pretrvať dážď a teplota klesla v noci na 3 stupne. Čo treba urobiť, ako pomôcť rastlinám? Tagy: Choroby, Choroby, Sadenice, Skleníky 522 pozretí 06/08/2016 15:52 Posledné otázky: Existuje obrázok machu, ale meno neviem. Victor sa spýtal (u mňa) Niekto v krajine je listami červenej repy a listov mrkvy. Kto je to?
Čítajte Viac
Otázky a odpovede

Je možné udržať uhorkový skleník otvorený

Priatelia, udržujte skleník uhoriek otvorený alebo zatvorený? Kto sa rozhodol ako? Niečo sa stratilo? Štítky: uhorky, skleníky, skleníky 1415 zobrazení | 06/16/2016 16:48 Posledné otázky: Je tu fotografia machu, ale neviem meno. Victor sa opýtal (u mňa) Niekto v tejto krajine jej listy červenej repy a listy mrkvy. Kto je to?
Čítajte Viac