Kategórie Rastliny

Hrozno Fialové skoro: univerzálna odroda Amur
Rastliny

Hrozno Fialové skoro: univerzálna odroda Amur

Hrozno Violet čoskoro (fioletovyj-rannij) - odroda Amur pre univerzálne použitie. História výberu Hrozno Fialová už v ranom veku bola chovaná na VNIIViV. Y. I. Potapenko v roku 1947. Je to výsledok kríženia odrôd Muscat Hamburg (muskat-gamburgskiy) a Northern (severnyy).

Čítajte Viac

Rastliny

Vlastnosti hrozna americkej odrody "Valiant"

Hrozno „Valiant“ alebo „Valiant“ sa vzťahuje na univerzálne odrody. Názov z angličtiny sa prekladá ako „odvážny“. Odroda sa používa na výrobu červených vín, ako aj vysoko kvalitných štiav. História výberu Táto odroda vyšľachtená americkým šľachtiteľom z Južnej Dakoty R. State University
Čítajte Viac
Rastliny

Odroda odrody "Courage f1" s plodom typu "kytica"

Uhorka „Courage f1“ je moderný vysoko výnosný hybrid s kytičkovým typom ovocných vaječníkov, ktoré na fotografii vyzerajú veľmi pôsobivo a poskytujú vysoký výnos bez ohľadu na poveternostné podmienky. Opis odrody Hybridný "Courage" sa vyznačuje samičím typom kvitnutia. Od sadeníc po plodenie trvá asi 35 - 45 dní.
Čítajte Viac
Rastliny

Najodolnejšie odrody zemiakov "Vineta"

Na území bývalého Sovietskeho zväzu sa zemiaky Vineta tešia zvýšenej pozornosti pestovateľov zemiakov. Ďalší pôvodca: Europlant. Raná odroda tabuľky "Vineta" je súčasťou štátneho registra Ruskej federácie pre stredné a severné Kaukazské regióny. Popis, vlastnosti a fotografie odrody Vineta Rastlina je zastúpená rozľahlými kríkmi s malými bielymi kvetmi.
Čítajte Viac
Rastliny

Hrozno „Timur“: vlastnosti odrody a pravidlá pestovania

Skorý hybridný „Timur“ hrozno sa získalo krížením dvoch pomerne známych a rozšírených odrôd - „Frumoasa Albe“ a „Rapture“. Charakteristika odrody hrozna "Timur" choval ruské VNIIViV nich. J.I. Potapenko. Popis tejto odrody stolových odrôd s veľmi skorým obdobím dozrievania je zaujímavý pre skúsených pestovateľov a záhradníkov, ktorí sa len začínajú učiť základy domáceho vinohradníctva.
Čítajte Viac
Rastliny

Jupiter: odroda amerického bezsemenného hrozna

Hrozno „Jupiter“ bolo raz dovezené do USA z USA, kde sa získalo výberom. Rodičovská línia tohto hrozna nie je známa, ale odroda sa stala veľmi populárnou medzi vinármi. Odroda sa pravdepodobne získala na univerzite v Arkansase pred osemnástimi rokmi. Podľa niektorých správ sa na kríženie použili odrody Vitis Labruska a Vitis Vinifera.
Čítajte Viac
Rastliny

Pestovanie amerického hroznového hybridu "Yucca"

Hrozno „Yucca“ alebo JUKKA je známe mnohým amatérskym záhradníkom a profesionálnym vinárom pod názvom „ES 5 4-16“. Hybrid sa získal krížením rodičovského páru predstavovaného „ES 2.4.13“ a „ES - 2 - 5 - 5“. Opis odrody Deklarované ukazovatele charakterizujú odrodu ako veľmi skoro hroznovú odrodu, ktorá je vybraná v Amerike.
Čítajte Viac
Rastliny

Odroda Super hrozno zvaná Super Extra

Hrozno Super Extra z amatérskeho výberu E. G. Pavlovského sa získalo krížením odrody Talisman s kardinálnou odrodou a zmesou hybridného peľu. Charakteristiky odrôd hrozna Super Extra medzi najskoršími formami hrozna sa považujú za najúspešnejší hybrid, ktorý získal najlepšiu kvalitu a vlastnosti od rodičovskej línie.
Čítajte Viac
Rastliny

Spôsob pestovania zemiakov kultivarov "Ausonia"

Skorý, veľmi produktívny zemiak Ausonia z poľnohospodárskej firmy SeDec vytvára zarovnané stredné a veľké hľuzy s dobrou obchodovateľnosťou a je vhodný na pestovanie na usadlostiach a malých farmách. Odroda: Zemiaky tejto odrody sa vyznačujú tvorbou oválnych alebo predĺžených oválnych zarovnaných hľúz.
Čítajte Viac
Rastliny

Hrozno "Cabernet Sauvignon": jedna z najlepších technických odrôd

Hrozno "Cabernet Sauvignon", alebo "Cabernet Sauvignon", je v našej krajine a medzi zahraničnými spotrebiteľmi veľmi obľúbená ako technická odroda. Je to najslávnejšia odroda hrozna na svete, ktorá sa bežne používa vo vinárskom priemysle a pri výrobe vína mimo priemyselného odvetvia. Táto rozmanitosť pravých gurmánov sa často nazýva skutočným kráľom hrozna.
Čítajte Viac
Rastliny

Pestovanie hrozna skorého stola "Codryanka"

Hrozno „Codryanka“ je skorá odroda stolov, ktorá zvyšuje odolnosť proti najbežnejším a najškodlivejším chorobám viníc. Charakteristiky odrody Pestovanie odrody bolo výsledkom kríženia moldavskej odrody s maršalským hroznom. Práce na získaní hybridnej formy „Codrianka“ sa vykonali v mimovládnej organizácii „Vierul“ na území Moldavska.
Čítajte Viac
Rastliny

Najlepšie typy postelí na pestovanie uhoriek

Pestovanie uhoriek v lôžkach je časovo náročnejší proces ako pestovanie v skleníku. Táto metóda má však celú armádu fanúšikov. Na rozdiel od uzavretej pôdy poskytujú hrebene záhradníkom väčšie príležitosti, pretože existuje niekoľko typov štruktúr na získanie veľkých výnosov a šetrenie miesta na mieste.
Čítajte Viac
Rastliny

Bela Rose: Veľmi skorá a produktívna odroda zemiakov

Zemiaky „Bela Rose“ alebo „Bellarosa“ sa týkajú skorých odrôd nemeckého výberu. Pôvodcom odrody je Europlant pflanzenzucht-GMBH. Zemiaky tejto odrody sú zaradené do štátneho registra chovateľských výsledkov v roku 2006 a sú povolené na použitie v Ruskej federácii na území oblastí Volga-Vyatka, Stredná čierna zem a Ural.
Čítajte Viac
Rastliny

Strawberry "Irma": krásna talianska žena, ktorá zakorenila naše dachy

Záhradné jahody alebo jahody sú jedným z najobľúbenejších bobúľ letných obyvateľov. Jeho nezvyčajne chutné, voňavé a jemné bobule sú skladom vitamínov a minerálov. Z rôznych odrôd tejto bobule záhradníci často uprednostňujú tie, ktoré prinášajú ovocie po celú sezónu, to znamená zostať. Jahoda "Irma" - najlepší predstaviteľ tejto odrody záhradných jahôd.
Čítajte Viac
Rastliny

Jahody pestujeme v PVC rúrkach

Záhradné jahody sú neuveriteľne voňavé bobule bohaté na vitamíny, ktoré nerastú iba veľmi lenivému záhradníkovi. Moderné pestovanie tejto plodiny je kombináciou kompetentného agrotechnického prístupu na získanie veľkých výnosov so snahou čo najkrajšie umiestniť postele do krajiny letnej chaty.
Čítajte Viac
Rastliny

Zemiakový „Sprievodca“: opis a požiadavky na pestovanie

Tabuľka používa zemiakový „Sprievodca“ podľa Gossorta, ktorý je klasifikovaný ako stredne skoré odrody. Medzi charakteristiky a opis odrody BelSortOvoshchev patrí zemiak "Sorcerer" do neskorého dozrievania. Táto odroda bola pridaná do štátneho registra v roku 2000. Pôvodcami tejto odrody sú Leningradský výskumný ústav poľnohospodárstva Belogorka a Vavilovský inštitút všeobecnej genetiky.
Čítajte Viac
Rastliny

Charlotte je jednoduchá, originálna a veľmi chutná

Charlotte je jedným z najjednoduchších koláčov, ktoré sa dajú pripraviť, ale ľahkosť receptu neovplyvňuje chuť pečenia. Dezert je vhodný na denné pitie čaju aj na dovolenku, všetko záleží od varenia pečenia. Charlotte sa oveľa ľahšie pečie v silikónovej alebo sklenenej forme - cesto sa nelepí.
Čítajte Viac