Kategórie Inštrukcia

Odroda "Valek": hrozno bez chýb
Inštrukcia

Odroda "Valek": hrozno bez chýb

Hrozno "Valek" (Valek) - odroda charakterizovaná priateľským formovaním vaječníkov, aj keď sú nepriaznivé poveternostné podmienky. Kefy na puzdre tvoria masívne, ich hmotnosť môže dosiahnuť 2,5 kg. Bobule sú chutné a majú atraktívny vzhľad. História výberu Odroda „Valek“ bola získaná krížením odrôd „Star“ (Zvezdnyi), „Rizamat“ (Rizamat) a „Kesha 1“ (Kesha) chovateľom N.

Čítajte Viac

Inštrukcia

Jahodová lúka: vlastnosti a užitočné vlastnosti

Lúčne jahody alebo Fragaria virídis sú známe pod mnohými menami: zelené jahody, poloprevety, stepné jahody, kopcovité jahody. Je to vytrvalá rastlina z rodu Strawberry family Pink. Botanický opis rastliny Strawberry meadow (field) je často zamieňaný s inými rastlinami radu Rosaceous a rod Strawberry.
Čítajte Viac
Inštrukcia

Charakteristika odrôd čiernych ríbezlí "Hroznová"

Čierne ríbezle sú jedným z najbežnejších odrôd ríbezlí, napriek tomu, že existuje celý rad odrôd: Minai Shmyrev, Bagira, Dikovinka, dezert Olkhinoy, Lyubava atď. A v zásade sú ríbezle predovšetkým medzi bobuľami pestovanými v Rusku. Má veľa užitočných vitamínov a minerálov, takže by ste ju nemali pripraviť o záhradu.
Čítajte Viac
Inštrukcia

Charlotte s cherry - jednoduché a chutné

Útulnú atmosféru v dome vytvárajú príjemné arómy. A čo by mohlo byť lepšie ako vôňa čerstvého domáceho pečenia? Charlotte - jednoduchý, univerzálny tortu, ktorý dokáže zvládnuť aj ctižiadostivý kuchár. Charlotte recepty s čerešňami do rúry Príprava vzduchového koláča v rúre je jednoduchá a ľahká. Klasická čerešňová charlotte Čo je potrebné: múka - 140 g; cukor - 190 - 210 g; kuracie vajcia - 3 ks.
Čítajte Viac
Inštrukcia

Krémové čajové buchty

Mnoho ľudí naďalej považuje krémové buchty za obľúbenú pochúťku aj v dospelosti. Takýto voňavý dezert sa pripravuje na báze kvasiniek, ale bez droždia je vynikajúci. Niekto uprednostňuje podávať tieto buchty na čaj, niekto rád pije kávu s čerstvými krémovými pečivami, ale sú tu tí, ktorí pripravujú sendviče s klobásou alebo syrom na ich základe.
Čítajte Viac
Inštrukcia

Funkcie pestovania malín obohatené

Malina Krepysh patrí k odrodám štandardného typu, ktoré sa kvôli charakteristickému vzhľadu rastlín často nazývajú malinami. Pestovanie štandardných malín je jednou z najnovších a najsľubnejších oblastí v oblasti selekcie plodín bobúľ, ktorá sa u nás stala známou pred viac ako dvadsiatimi rokmi.
Čítajte Viac
Inštrukcia

Gladioli doma: výsadba a starostlivosť

Gladiolus je nádherná kvetina, ktorá dokáže ozdobiť každý dom a záhradu. Výsadba gladioli doma poskytuje jedinečnú príležitosť obdivovať túto rastlinu v ktoromkoľvek ročnom období bez toho, aby sa rezala. Aby sa mohli tešiť kráse kráľovských kvetov, musia byť správne vysadené, pestované a správne ošetrené.
Čítajte Viac
Inštrukcia

Najlepšie recepty na rezance a kastról

Rezance a kastról boli populárne jedlo sovietskej éry. Potom sa na to nezabudnuteľne zabudlo a nahradilo sa zahraničnými receptami, ktoré sa stali tak módnymi. A za to, že ste vrátili toto jedlo na náš stôl, musíte poďakovať Talianom a ich cestovinám. Koniec koncov, rezance sú trochu podobné ich cestovinám a rovnaká lasagne je v skutočnosti tiež kastról.
Čítajte Viac
Inštrukcia

Päť najlepších tekvicových kastrolových receptov

Pre mnohých je začiatok septembra spojený s tekvicou. Málokto však vie, že z neho nie je možné vyrobiť iba štandardnú ovsenú kašu. Čo ešte? Najlepšou voľbou pre toto jedlo sú pravidelné kastroly. Pri tejto forme varenia si tekvicu užívajú aj tí, ktorí ju vôbec nekonzumujú. V tomto článku sú popísané recepty na výrobu najobľúbenejších tekvicových pečív: pomocou cibule, tvarohu, mletého mäsa, milujeme druh húb a zemiakov so slaninou.
Čítajte Viac
Inštrukcia

Charakteristika bonusu odrôd čučoriedok

V prírode existujú dva druhy kríkov: krátky a vysoký. Blueberry "Bonus" - odroda chovateľov University of Michigan z vakcíny vysokých listnatých kríkov, ktoré rastú vo voľnej prírode vo východnej Kanade av niektorých východných štátoch Severnej Ameriky. Charakteristiky čučoriedok Bonus odrody Prečo sa vedci zaujímali o tento bobuľový bobuľ, ktorý sa vďaka svojej distribúcii v prírode nazýva aj kanadský čučoriedka?
Čítajte Viac
Inštrukcia

Horský popol "Granátové jablko": vlastnosti, užitočné vlastnosti a odporúčania pre pestovanie

Horské popol "Granátové jablko" bol vyšľachtený I. V. Michurinom v dôsledku práce na krížení horského popola odrody Nevezhinskaja s hlohom. A ak domáci záhradníci poznajú túto rastlinu ako „granátové jablko Michurinsky“, potom je názov „Ivans belle“ v zahraničí známejší. Opis a odrodový popis Opis popola z granátového jablka spočíva vo vytvorení stromu s výškou do 3 až 4 m, ktorý má určitú podobnosť so spoločným popolom.
Čítajte Viac
Inštrukcia

Arménska kuchyňa: najlepšie recepty na pečenie

Arménska kuchyňa je najstaršou zo všetkých ázijských kuchýň. Jej recepty sa odovzdávajú v nezmenenej podobe z generácie na generáciu. Osobitné čestné miesto v ňom zaujímajú arménske pečivo. Najlepšie recepty sú uvedené nižšie. Arménsky chlieb pita Nemožno si predstaviť arménsku kuchyňu bez skutočného chleba pita. Na pultoch v obchodoch je ich veľa.
Čítajte Viac
Inštrukcia

Najlepšie francúzske recepty na pečenie

Francúzsky kastrol je obľúbeným pokrmom mnohých ľudí vďaka svojej jemnej a šťavnatej štruktúre. Aby sa klasický recept neobťažoval, môžete do neho pridať ďalšie prísady, ktoré dopĺňajú a odhaľujú chuť tradičných zložiek jedla. Kuracie mäso vo francúzskom štýle: tradičný recept Čo potrebujete: pol kilogramu kurčaťa; pár veľkých hľúz zemiakov; cibule; pár paradajok; 200 gramov šampiňónov; 120 gramov tvrdého syra; 250 gramov majonézy.
Čítajte Viac
Inštrukcia

Obsahuje agronomický ríbezle čierna perla

Na prvý pohľad sú všetky odrody čiernych ríbezlí navzájom podobné. Ale to nie je tak a čierne ríbezle Čierna perla nie je výnimkou. Čierne ríbezle možno oprávnene považovať za pýchu domácich chovateľov. Prekvapivo zhromaždil veľké množstvo pektínov užitočných pre ľudské telo, vitamíny a ďalšie užitočné látky.
Čítajte Viac
Inštrukcia

Rošty Boršč - vynikajúca náhrada za chlieb!

Polievky a borše v slovanskej kuchyni sa podávajú so strúhankou alebo chlebom. Z veľkej časti s cieľom urobiť chutnejší a uspokojujúci pravidelný obed. Ošetrenie vo forme buchty nielen zoslabí vašu chuť do jedla, ale tiež urobí elegantnejšiu polievku a zdôrazní jej pestrosť. Vďaka svojej zlatej kôre a kráse ich budú mať radi aj sofistikovaní labužníci a voňavá cesnaková alebo syrová kôra vzbudí chuť do jedla.
Čítajte Viac
Inštrukcia

Kastról pre milovníkov vegetariánskej kuchyne

Počet ľudí, ktorí odmietajú živočíšne výrobky v prospech vegetariánskej kuchyne, sa každým rokom neustále zvyšuje. Záujem o tieto recepty preto dosiahol vrchol. Vegetariánsky kastrol sa stal obľúbeným najmä u moderných manželiek v domácnosti. Tieto jedlá sa pripravujú na báze zeleniny, bylín, cestovín, takže si každý môže zvoliť správny recept podľa vlastných preferencií.
Čítajte Viac
Inštrukcia

Kedy čučoriedka dozrie a ako ju vybrať

Keď čučoriedky dozrievajú, začína sa zberná sezóna. Chutné a zdravé bobule čučoriedok alebo, ako sa tiež všeobecne nazýva, gonobel, prinášajú pôsobivé zisky spoločnostiam vyrábajúcim šťavu, džem a iné výrobky z čučoriedok. Bobule sú veľmi žiadané medzi prívržencami zdravého životného štýlu a obdivovateľmi tradičnej medicíny.
Čítajte Viac
Inštrukcia

"Shy" - malinová odroda obľúbená v mnohých regiónoch

Nepretržitý Raspberry "Skromnitsa" bol prijatý na štátne testovanie odrôd v roku 1982 a opis odrody a jej vlastnosti boli zahrnuté do štátneho registra v roku 1990. Odroda sa odporúča na pestovanie na domácich pozemkoch v oblastiach severozápadného, ​​stredného, ​​volga-vyatského, stredného čierneho sveta, severného Kaukazu, západného Sibíri a stredného Volhy, vrátane regiónov Tula, Ryazan, Smolensk a Kemerovo, kde sa stala veľmi populárnou malina „Skromnitsa“. ,
Čítajte Viac