Kategórie Inštrukcia

Účinnosť vykopávania zemiakov
Inštrukcia

Účinnosť vykopávania zemiakov

Dobré popoludnie Povedzte mi, prosím, je kopanie zemiakov na úrodu efektívne a ako to funguje? Potrebujem kultivujúceho? Naša dedina má veľmi veľký pozemok, vysadíme viac ako 100 vedier zemiakov. Tento rok sa necítim ako kopať zemiaky lopatou. Vopred ďakujeme za odpoveď! Vitajte!

Čítajte Viac

Inštrukcia

Jahoda "Borovitskaya": opis a odporúčania pre starostlivosť

Jahoda Borovitskaya bola získaná krížením takých známych odrôd záhradných jahôd ako Nadezhda a Redgontlet. Odroda bola vyšľachtená poprednými odborníkmi All-ruského záhradníckeho a záhradníckeho ústavu. Jahoda „Borovitskaya“ sa týka odrôd veľmi neskorého dozrievania a opis odrody je uvedený v štátnom registri Ruskej federácie pre regióny Volga-Vyatka a Ďaleký východ.
Čítajte Viac
Inštrukcia

Hruška „Pamäť anzínu“: získanie vysoko produktívnej rastliny

Hruška „Memory of Anzin“ je jednou z najlepších a najobľúbenejších odrôd, ktoré sa v našej krajine bežne vyskytujú na záhradných pozemkoch a pozemkoch. Odrodu koncom leta chovali odborníci z Moskovskej poľnohospodárskej akadémie Timiryazev. Odroda charakteristická Hruška odrody "Memory of Anzin" sú stredne veľké stromy so stredne silnou korunou, plody strednej veľkosti.
Čítajte Viac
Inštrukcia

Jahoda "Lizonka F1": opis ultrarýchlej opravy

"Lizonka F1" je domáci hybrid veľkokvetých zvyškových záhradných jahôd, ktorý má vynikajúce vlastnosti. Táto odroda je známa optimálnym pomerom produktivity a nenáročnosti, a preto je medzi záhradníkmi veľmi obľúbená. Opis kultivaru Jahodová záhrada "Lizonka F1" sa vzťahuje na ultra-zrelé, vysoko výnosné a veľkokveté hybridné formy.
Čítajte Viac
Inštrukcia

Technológia pestovania jahôd v plastových fľašiach

Až donedávna boli jahody v plastových fľašiach pomerne zriedkavé. V posledných rokoch sa však situácia zmenila a mnohí záhradníci radi využívajú túto možnosť pestovania bobuľovín nielen na osobných pozemkoch, ale aj na balkónoch alebo lodžiách. Primeranosť a výhody metódy Ak má záhrada alebo záhradný pozemok malú plochu, je ekonomicky možné zvládnuť vertikálne usporiadanie bobuľovín, ktoré nielen umožní dôstojnú úrodu zrelých bobúľ, ale aj so správnym prístupom k otázke organizácie urobia z postelí skutočný dekoračný prvok.
Čítajte Viac
Inštrukcia

Populárna hruška "Perm"

Hruška Permyachka patrí do letnej kategórie. Chovateľ: L. A. Kotov, chovateľ, ako výsledok hybridizácie kultivaru „Tyoma“ a formy založenej na kultivaroch „Elena“ a „Cosmic“. Opis a charakteristika Hruška „Permyachka“ tvorí pomerne vysokú rastlinu, ktorá sa vyznačuje vysokou mierou rastu.
Čítajte Viac
Inštrukcia

Kapusta "Centurion f1": vysoký výnos a vynikajúca chuť

Kapusta „Centurion f1“ alebo „CENTURION F1“ označuje stredne neskoré hybridné formy pochádzajúce z doložky pôvodcu a je zaradená do štátneho registra Ruskej federácie na kultiváciu v oblasti severného Kaukazu. Hybridnú formu vyvinuli francúzski chovatelia. Opis odrody Kapusta hybridnej formy "Centurion f1" patrí do kategórie odrôd, ktoré sú obľúbené a žiadané záhradníkmi, ktoré sa úspešne pestujú na domácich a záhradných pozemkoch.
Čítajte Viac
Inštrukcia

Hruška "Duhmyanaya": opis odrody a odporúčania na ochranu proti hrdzi

Hruška "Dukhmyanaya" sa vzťahuje na odrody koncom leta, ktoré sa osvedčili pri pestovaní v záhradníctve. Odroda bola vyšľachtená v dôsledku prekročenia rodičovskej línie, ktorú predstavujú odrody "Alexandrovka" a "Favorite". Hruška "Duhmyany", vysoko výnosná a nenáročná, sa stala populárnou vďaka svojej vysokej odolnosti voči nepriaznivým poveternostným faktorom, bakteriálnym chorobám a chrastavitosti.
Čítajte Viac
Inštrukcia

Opis odrody hrušiek "Silent Don"

Hruška "Tikhiy Don" sa vzťahuje na jesenné odrody z výberu experimentálnej stanice Rossoshanskaya zonal. Popis odrody a podrobné charakteristiky sú uvedené jej autorom - A. M. Ulyanischeva. Odroda bola získaná ako výsledok práce na krížení odrôd "Rossoshanskaya beautiful" a "Marble". „Quiet Don“ sa osvedčil v pestovaní v záhradníctve a na pestovanie v strednom čiernom zemskom Rusku.
Čítajte Viac
Inštrukcia

Technológia pestovania cukiet na balkóne

Cuketa je jednou z najpopulárnejších a najobľúbenejších rastlinných rastlín v našej krajine. Pestovanie cukety doma na balkóne je veľmi vzrušujúcou záležitosťou, ktorá vám umožní získať dobrú úrodu rastlinných výrobkov pre rodinu bez možnosti použitia osobnej záhrady alebo záhradného pozemku na výsadbu.
Čítajte Viac
Inštrukcia

Ako rýchlo variť repu: spôsoby a tajomstvá

Repa sa používa na prípravu prvých jedál, príloh, šalátov a dokonca aj zákuskov. Táto jedinečná zelenina si zachováva svoje prospešné vlastnosti po celý rok. Je dôležité vedieť, ako z nej variť jedlá, koľko variť túto koreňovú zeleninu a ako to urobiť rýchlo as maximálnym prínosom. Nutričná hodnota cukrovej repy Túto úžasnú zeleninu bez preháňania možno nazvať domácou lekárňou.
Čítajte Viac
Inštrukcia

Hruška "Lira": charakteristika odrody a pravidlá pestovania

Hruška "Lira" sa vzťahuje na odrody skorej zimy z výberu All-Russian Research Institute pre výber ovocných plodín. Autorom odrody sú slávni chovatelia E. N. Sedov, A. V. Parshin, M. V. Mikheeva, N. G. Krasova a N. M. Glazova. Odroda bola vyšľachtená krížením populárnej odrody Berenaya Michurina, obľúbenej u záhradkárov, s rovnako dobre známou odrodou hrušiek zvanou Forest Beauty.
Čítajte Viac
Inštrukcia

Japonská parthenokarpická uhorka "Urán F1"

„Urán F1“ je ušľachtilá uhorka parthenokarpového typu s vysokým výnosovým potenciálom pre obchodovateľné výrobky. Odroda je novinkou na trhu s osivom v našej krajine a jej opis sa môže zaujímať nielen amatérskych záhradníkov, ale aj profesionálnych pestovateľov zeleniny. Charakteristika odrody uhorky "Uran" je jedným z prvých parthenokarpických hybridov japonskej spoločnosti SAKATA.
Čítajte Viac
Inštrukcia

Hruška "Samara Beauty": opis odrody a odporúčania týkajúce sa starostlivosti

Zimná hruška „Samara Beauty“ sa vzťahuje na odrody začiatkom jesene, ktoré získali odborníci Výskumného ústavu záhradníctva a liečivých rastlín Samara „Záhrady Zhiguli“. Keď bola táto odroda vyvinutá, elitná Kuybyshevskaya Zolotaya bola krížená s odrodou Dezert. Do genotypu získanej odrody sa zaradili tie najlepšie kvality takých odrôd, ako sú Aleksandrovka a Klappa's Favorite.
Čítajte Viac