Kategórie Inštrukcia

Funkcie pestovania malín obohatené
Inštrukcia

Funkcie pestovania malín obohatené

Malina Krepysh patrí k odrodám štandardného typu, ktoré sa kvôli charakteristickému vzhľadu rastlín často nazývajú malinami. Pestovanie štandardných malín je jednou z najnovších a najsľubnejších oblastí v oblasti selekcie plodín bobúľ, ktorá sa u nás stala známou pred viac ako dvadsiatimi rokmi.

Čítajte Viac

Inštrukcia

Hrozno "Kuban": opis a pravidlá pestovania

Hrozno „Kuban“ je známe mnohým záhradníkom pod názvom „Rané Moldavsko“. Toto je stolová odroda skorého dozrievania: plodina je pripravená na zber o 120 až 125 dní. Chovali domáci chovatelia stanice na experimentálne vinárstvo Anapa Zonal na základe odrôd Moldavsko a Kardinál. Opis odrody Kroviny z hrozna Kuban sú dosť vysoké.
Čítajte Viac
Inštrukcia

Technológia pestovania uhoriek "Paratunka f1"

Uhorka "Paratunka f1" je skvelý skorý zrelý hybrid od spoločnosti Semko-Junior. Líši sa hlavne ženským typom kvitnutia a je ideálny na pestovanie na otvorenom priestranstve, ako aj v skleníkových alebo skleníkových stavbách. Hybridná forma je zapísaná v štátnom registri odrôd a hybridov určených na pestovanie pod krytom filmu na súkromných pozemkoch pre domácnosť.
Čítajte Viac
Inštrukcia

Zemiaky „Molly“: plodná odroda z nemeckého výberu

Rané odrody stolov zemiakov Molly sú jednou z najlepších komerčných odrôd nemeckých agronómov. V súčasnosti sa teší neuveriteľnej obľube nielen u nás, ale aj medzi zahraničnými pestovateľmi zemiakov. Popis odrody je daný jej pôvodcom Norika, CRIMM. Odroda je zaradená do štátneho registra Ruska pre stredný región.
Čítajte Viac
Inštrukcia

Zariadenia na odstraňovanie buriny zemiakov

Zemiaky už dlho nie sú len jednou z hlavných potravín pre ľudí, ale sú tiež cennou surovinou pre škrob, glukózu, alkohol a kyselinu mliečnu. Plevel tohto, možno najbežnejšieho záhradného porastu pestovaného na záhradných pozemkoch a na pozemkoch Rusov, je dôležitou poľnohospodárskou technikou, ktorej implementácia zaručuje vysokú a kvalitnú plodinu.
Čítajte Viac
Inštrukcia

Najlepšie odrody zemiakov pre stredné Rusko

Podiel zemiakov pestovaných na pozemkoch pre domácnosť sa v posledných rokoch výrazne zvýšil. Zemiaky, ktoré sa pestujú v strednom Rusku, majú sýtejšiu chuť a jasnú arómu, ktorá je spôsobená klimatickými podmienkami a pôdnymi charakteristikami regiónu. Preto sú odrody zemiakov pre stredné Rusko široko zastúpené a medzi záhradníkmi sú najviac žiadané.
Čítajte Viac
Inštrukcia

Zemiakový „perník“: krásny, chutný a plodný

Zemiaky Kolobok od pôvodcu VNIIKH pomenované podľa A. G. Lorcha a Agrocentra Koreneva sú zaradené do štátneho registra Ruskej federácie pre stredný región. Odroda je v štátnom registri od roku 2005 a za posledných 10 rokov sa stala populárnou v našej krajine av susedných krajinách. Charakteristiky odrody "Kolobok" Zemiakové kríky "Kolobok" sa tvoria zo stredných alebo vysokých stoniek stredného rastového typu, čiastočne vzpriamených.
Čítajte Viac
Inštrukcia

Raspberry Miracle Tomatoes: Popis a vlastnosti pestovania

Rajčiaky malínového zázraku tvoria veľmi jemné, sladké, mäsité a šťavnaté dužiny sfarbené melónom, ktoré majú atraktívnu malinovú farbu. Táto odroda sa stala obľúbeným na trhu so zeleninou. Opis odrôd Hybridné paradajky "Malinový zázrak" patria právom k najlepším z nových odrôd a hybridov spoločnosti "Gardens of Russia".
Čítajte Viac
Inštrukcia

Uhorka „Real Colonel f1“: opis odrody a vlastností poľnohospodárskej technológie

Predčasný partenokarpický hybrid „The Real Colonel“ od poľnohospodárskej spoločnosti „Manul“ je zahrnutý v štátnom registri a je určený na pestovanie na záhradných pozemkoch, v domácich záhradách a malých farmách s použitím filmových prístreškov. Popis odrody Hybridná forma sa vyznačuje priateľským zberom a súčasným plnením veľkého množstva ovocia.
Čítajte Viac
Inštrukcia

Uhorka "Mels f1": vlastnosti kultivácie

Uhorka Mels f1 je lídrom vo väčšine kritérií najdôležitejších pre záhradníkov. Chovatelia sľubujú až 400 vaječníkov na každú rastlinu. Opis hybridu Ultra skorý hybrid "Mels-f1" vstúpi do plodného plodu za 35 až 36 dní od výskytu hromadných sadeníc. Rastlina je samoopelivá, parenoskarpická, dokonale prispôsobená na pestovanie v otvorenom teréne, ako aj v skleníkoch alebo tuneloch.
Čítajte Viac
Inštrukcia

Hruška „detská“: charakteristické znaky odrody

Hruška „Deti“ označuje odrody začiatkom leta chované odborníkmi VSTISPu. Táto odroda bola získaná krížením pomocou interšpecifickej hybridnej formy č. 8 a obľúbenej odrody „Duchess léto“ od chovateľov Yu A. Petrov a N. V. Efimova. Hruška tejto odrody je rozdelená na zóny v strednom regióne a je rozšírená v súkromných záhradách, ako aj na mnohých pozemkoch v našej krajine.
Čítajte Viac
Inštrukcia

Tajomstvo pestovania zemiakov vo valci

Napriek neobvyklej metóde sa pestovanie zemiakov v bare v posledných rokoch stalo čoraz obľúbenejšou medzi záhradníkmi, ktorí milujú odvážne experimenty s rastlinnými rastlinami. Táto metóda, podľa mnohých pestovateľov zemiakov, vám umožňuje pestovať bohatú úrodu tejto zeleniny a získať rekordný počet hľúz z každej zúčastnenej štvorcovej metre využiteľnej plochy.
Čítajte Viac
Inštrukcia

Zemiakový „zdroj“: opis odrody a recenzie záhradníkov

Zemiakový „prostriedok“ v polovici sezóny od majiteľa patentu GNU „All-Russian Research Institute of Manažment zemiakov pomenovaný po AG Lorch“ je známa a obľúbená odroda stolov. Opis odrody a kvalitatívnych charakteristík potvrdzuje jej právo byť jedným z najlepších na území našej krajiny. Odporúčané pestovateľské oblasti sú severozápad, stredná, stredná čierna zem a stredná Volha.
Čítajte Viac
Inštrukcia

Mrkva "Nantes": vlastnosti pestovania

Mrkva „Nantes“ patrí do kategórie najslávnejších a najpopulárnejších rastlinných plodín u nás. Túto rozmanitosť mrkvy v polovici sezóny získali sovietski chovatelia v období vojny. Od úplných sadeníc až po zber trvá asi 80 - 100 dní. Okrem tejto dobre známej odrody sa pozornosť upriamila na podobnú odrodu s názvom „Nantes Improved“, ktorú vyšľachtili odborníci All-ruského výskumného ústavu pre selekciu a výrobu osív rastlinných rastlín.
Čítajte Viac
Inštrukcia

Zemiakové tiry: jedna z najlepších ukrajinských odrôd

Zemiaky červené "Tiras" patria k obľúbeným odrodám stolov a dokážu za 55 až 65 dní vytvoriť plodiny s vysokým výnosom. Táto odroda bola chovaná na Ukrajine v Inštitúte pestovania zemiakov NAAS a zaregistrovaná v roku 2004. Morfologické vlastnosti Rastlina sa odporúča umiestniť na výsadbové plochy po pestovaní trvalých a jednoročných bylín, zimných kultúr, strukovín a ľanu.
Čítajte Viac
Inštrukcia

Broskyňa "Veterán": opis odrody a odporúčania na starostlivosť

Broskyňový „veterán“ (Prunus persica „veterán“) bol chovaný v roku 1925 známymi kanadskými chovateľmi a dodnes si získal čestné miesto medzi najobľúbenejšími a najpopulárnejšími odrodami amatérskych záhradníkov. Opis a charakteristika odrody Pomerne dobre známa odroda „Veteran“ vytvára trpasličie stromy s výškou nie viac ako 4 ms guľovou a výrazne zahustenou korunou.
Čítajte Viac