Kategórie Inštrukcia

Najlepšie recepty s ryžou a cuketou
Inštrukcia

Najlepšie recepty s ryžou a cuketou

V lete. A chcete niečo ľahké a chutné. Ideálne pre celú rodinu by boli recepty z cukety a ryže. Áno, nielen to, ale vo forme kastról. Takéto jedlá si užívajú deti aj dospelí. A ak ukážete predstavivosť, potom bude dokonale vyzdobený aj stôl na sviatky. Pozrime sa na 5 základných receptov, s ktorými môžete veľmi šikovne experimentovať, ak si budete priať.

Čítajte Viac

Inštrukcia

FloorPlan 3D 12 Deluxe verzia pre krajinný dizajn

Bola uvedená nová verzia jedného z najpopulárnejších programov pre trojrozmerný dizajn domov, bytov a krajiny v Rusku. Počet používateľov predchádzajúcich verzií už dosiahol viac ako 200 tisíc ľudí. Program FloorPlan 3D je spoľahlivý a jednoduchý nástroj, ktorý každému pomôže pri prestavbe a návrhu vlastného bytu alebo domu.
Čítajte Viac
Inštrukcia

Bombové koláče: skutočná bomba chuti a vône!

V chladnom zimnom období nás príroda zriedka kazí za pekných dní a sú príliš krátke. Takže sa chcem baviť a milovať s niektorými „chutnými“ na dlhé večery! Ale na prípravu pochúťok nebolo príliš zložité. A bomby v tomto zmysle sú len nálezom. Charakter misky Názov týchto čoraz častejších koláčov dnes zodpovedá ich tvaru a, samozrejme, úchvatnej chuti a aróme.
Čítajte Viac
Inštrukcia

Odroda "Valek": hrozno bez chýb

Hrozno "Valek" (Valek) - odroda charakterizovaná priateľským formovaním vaječníkov, aj keď sú nepriaznivé poveternostné podmienky. Kefy na puzdre tvoria masívne, ich hmotnosť môže dosiahnuť 2,5 kg. Bobule sú chutné a majú atraktívny vzhľad. História výberu Odroda „Valek“ bola získaná krížením odrôd „Star“ (Zvezdnyi), „Rizamat“ (Rizamat) a „Kesha 1“ (Kesha) chovateľom N.
Čítajte Viac
Inštrukcia

Uhorka Atlantis f1: vysoko produktívny hybrid

Uhorka Atlantis f1 patrí do kategórie skorých a veľmi produktívnych hybridov. Pôvodcom tejto hybridnej formy je Bejo Zaden. Bol zaradený pred 15 rokmi do štátneho registra na pestovanie na záhradných pozemkoch, ako aj na pestovanie zeleniny pre osobné pozemky a na malých farmách.
Čítajte Viac
Inštrukcia

Hrozno "Riddle of Sharov": najlepšia odroda hrozna odolná proti mrazu

Málo odrôd hrozna sa môže pochváliť vysokou odolnosťou proti mrazu a nenárosťnosťou a zároveň má vyšší ako priemerný výnos a vynikajúcu ovocnú chuť. „Sharovova hádanka“ je práve taká odroda. Vytvoril ju amatérsky chovateľ Sharov R.F. v roku 1972. Toto hrozno spája pozitívne vlastnosti materských rastlín - „Ďaleký východ 60“ (kríženec hrozna Amur) a európskych odrôd „Tukay“ a „Magarach 352“.
Čítajte Viac
Inštrukcia

Pestovanie uhoriek: od výberu odrody po zber

Uhorka (Cucumis sativus) je dobre známa zelenina, ktorá sa môže pestovať na otvorenom a uzavretom teréne. Rastlina sa pestuje takmer na celom svete. Domovskou uhorkou je Ázia. Všeobecný opis Predložená zelenina má vynikajúcu chuť a používa sa ako potrava a ako liečivo.
Čítajte Viac
Inštrukcia

Ficus Benjamin: metódy a vlastnosti tvorby koruny

Ficus Benjamin sa v našej krajine stáva každým rokom čoraz obľúbenejším. A to nie je prekvapujúce: pre rastlinu je charakteristická nielen vonkajšia atraktivita a vysoká dekoratívnosť, ale aj jej nenáročnosť pri pestovaní. Jedným z nuancií, ktoré si vyžadujú osobitnú pozornosť pestovateľa, je správne vykonávanie tvorby koruny rastliny.
Čítajte Viac
Inštrukcia

Jablká počas tehotenstva: ako zahrnúť ovocie do stravy

Jablká sa už dlho považujú za zdroj významného množstva živín. Obsahujú nielen vitamíny, ale aj stopové prvky, ktoré sú pre organizmus nemenej dôležité. Jablká sú bežným a cenovo dostupným rastlinným produktom, ktorý dáva človeku príležitosť uspokojiť výživové potreby tela počas celého roka.
Čítajte Viac
Inštrukcia

Jabloň "Shtrifel": opis odrody a pravidlá pestovania

Jabloň je jedným z najpopulárnejších stromov medzi záhradníkmi. V súčasnosti existuje veľa rôznych odrôd jabĺk. Každá odroda má svojich prívržencov aj oponentov. Výber odrody by sa nemal zakladať iba na jej popise, ale mal by tiež zohľadniť klimatické vlastnosti regiónu. Charakteristiky odrody Jesenná odroda jabloní s názvom „Shtrifel“ je v našej krajine veľmi populárna.
Čítajte Viac
Inštrukcia

Hrozno "Pleven": opis odrody a jej odrôd

Hrozno „Pleven“ je jednou z najodolnejších odrôd vhodných na pestovanie aj za nepriaznivého počasia a nedostatočne priaznivých klimatických podmienok. Odroda Odroda stolov Pleven sa vyznačuje veľmi skorým dozrievaním bobúľ, ktoré sa pohybuje od 95 do 100 dní.
Čítajte Viac
Inštrukcia

Drvič hrozna: pravidlá výberu a vlastnej výroby

Po zbere hrozna začne veľa domácich záhradníkov, najmä tých, ktorí pestujú technické odrody, vyrábať domáce víno. V prvej fáze budete samozrejme musieť nasekať bobule a rozdrviť ich na buničinu. Ak skôr bolo obvyklé drviť bobúľ priamo rukami alebo nohami, v súčasnosti bola táto príliš hygienická metóda nahradená modernými agregátmi - drvičmi.
Čítajte Viac
Inštrukcia

Funkcie pestovania sibírskej jedle v poli

Jedľa sibírska (Ábies sibírica) patrí k najbežnejším stromom na území našej krajiny a patrí do čeľade borovíc, alebo Pinaceae. Rodiskom sibírskej jedle je západná a východná Sibír. Priemerná dĺžka života stromu môže dosiahnuť 200 rokov. Opis rastliny Jedľa sibírska je stálezelená veľká.
Čítajte Viac
Inštrukcia

Fraser Fir: Vianočný strom prezidenta USA

Jedľa Fraser, alebo Abies Fraseri, sa vzťahuje na gymnospermy z čeľade borovíc, ktoré sú v súčasnosti veľmi populárne v krajinnom dizajne aj v záhradníctve. Jedľa Fraser: Opis jedla Abies Fraseri má významné podobnosti s jedlou balsamico Abies balsamea a možno ho považovať za jeho poddruh.
Čítajte Viac
Inštrukcia

Zemiakový „inovátor“: nová a sľubná odroda

Vysoko výnosný zemiakový „inovátor“ od pôvodcu HZPC-Holland je zaradený do štátneho registra Ruskej federácie na pestovanie v stredných a volga-vyatských oblastiach a pestovatelia zemiakov ho považujú za veľmi sľubnú skorú odrodu na stolové použitie. Opis odrody Zemiakové odrody "Inovátor" je rastlina so stredným až vysokým stupňom rastu, stredným typom rastu.
Čítajte Viac
Inštrukcia

Uhorky "Herman f1": opis a pravidlá pestovania

Uhorka „Herman f1“ je v posledných niekoľkých rokoch „najlepším predajcom“ medzi pestovateľmi zeleniny a záhradníkmi. Odroda sa osvedčila, keď sa pestuje na osobných pozemkoch. Opis odrody Hybridný „nemecký f1“ ultra zrelý a vysoko výnosný, s parenokarpickým opelením. Kríky sú formované silné a silné, tvoria 6-7 vaječníkov.
Čítajte Viac
Inštrukcia

Najlepšie skoré odrody paradajok 2019 na otvorenom priestranstve v rôznych regiónoch Ruska

Paradajky (Solánum lycopérsicum) - jednoročné alebo viacročné bylinné rastliny patriace do rodu Solanum alebo Solanum z čeľade Solanaceae alebo Solanaceae. Paradajka je už mnoho rokov veľmi populárnou a vyhľadávanou rastlinnou plodinou. Charakteristiky odrôd na otvorenom priestranstve Pri výbere odrody alebo hybridnej formy na pestovanie na otvorenom priestranstve by sa mali uprednostniť skoré, najlepšie štandardné rajčiaky, ktoré sa nemusia vysádzať a vyznačujú sa kompaktnosťou kríka.
Čítajte Viac