Otázky a odpovede

Čo robiť, keď cibuľa hnije v zemi


ahoj Prosím, pomôžte s radou. Moja cibuľa hnije v zemi. Vodnica hnije pri koreni. Čo sa dá urobiť?

Odpovede:

S najväčšou pravdepodobnosťou ide o cibuľovú mušku. Túto sezónu som nič neurobil, nalial som amoniak, mangán, soľ, popol, tabakový prach ... Larvy jesť, cibuľa hnije. Zostáva iba tancovať v splne s tamburínou okolo záhrady, čo keď to pomôže?

možno nematód a mucha ... nepotrebujete tamburínu, potrebujete normálny intektíd! Tieto bytosti dlho nereagovali na popol a mydlo ....

Nechápem to. Čo je potrebné?

Kúpte si Alatar podľa pokynov! Len si nekupujte iskru, ani na ne dlho nekonala ... a nechať cibuľu na jedlo;

ďakujem veľmi pekne.

vôbec nie .... tento rok je toľko rôznych stvorení, že toto nie je čas na popol, mydlo a amoniak .... potom experimentujte, keď nehrozí, že zostane bez plodiny))

Tento rok som si kúpil záhradu a šokoval ma obrovský počet zvierat. Tu sa cibuľa už nielen nespracovala, ale žltne, nie je tu žiadna sila. Skúsim ďalší alatar.

a nie je nebezpečný pri insekticídoch? Čítal som, že cibuľa sama hromadí jedy.

v periu môže byť červ))) nebojte sa, toto je weevil))) alatar pomôže .... A ako som už povedal - LUCKY TIETO, KTORÝ SA TENTO ROK ZA PRVÉ ČASY ZÍSKANÝ V ZÁHRADE A ZÁHRADE - UČÍTAJTE VELMI MNOHO !!! Tento rok je bohatý na choroby a plazivý svinstvo)))

To je isté. Mučil som mamu svojimi hovormi. Hovorí, že v našom regióne je v záhradách nejaká infekcia.

hodnota jedov je prehnaná! Áno, je lepšie jesť tri týždne, ale ak existuje otázka - zostať bez plodiny a kúpiť si obchod (a ver mi, neposypali popol ...) alebo ho spracovať, potom som si vybral druhý ... A mimochodom, jeden mám z celej dediny, jablká sa zachovali, cibuľa, kapusta a dokonca aj čerešňa)))

je to všade))) apokalypsa)))

Problematické sú aj mnohé uhorky. Nechávam svoje vlastné, akoby s malým chlapcom. Teraz potešujúce. Nie som naštvaný kvôli cibule, pretože nemám jeden taký problém. Je to škoda, samozrejme, ak to Boh zakáže, zmizne.

a možno mi povedzte, ako sa zbaviť malinovo-jahodového Weevila. Fufanon nepomohol na jar a keď sa bobule začali zviazať, začal som vylúhovať šupku cibule a posypala sa lastúrnikom. Weevil na mňa sa pravdepodobne zasmial)) Možno po zbere bobúľ niečo na spracovanie?

Naopak, s uhorkami - hodil som ho na otvorený hrebeň a nebežel som v kruhoch))) burinu, všetko uvoľnite! Pršalo to týždeň, potom bolo nočné chladno, bol som ako boa constrictor))) moje ruky svrbeli, aby som chytil prikrývku alebo film, ale ja som sa zdržal)))) Výsledok je silný, statný, vyrastá, pričom na nič nezáleží))) a upravený a dobre upravený sused - vychudnutý a krehký ....

Neprešiel som, ale teraz je určite nemožné horieť ...

šťastie pre vaše uhorky.

To všetko so mnou. Vysadili sa 9. mája, myslím si, že tento víkend budeme jesť uhorky. Tentokrát som zabudol urobiť víkend. Mnohí hovoria, že nie sú žiadne uhorky, potom zmrzli a potom vyschli.

hýčkať, pretože)) .... ale v skleníku mám aj pár tukov na kŕmenie)))

Toto je v mojom otvorenom poli a včera som v skleníku vytiahol svojho vnuka 2 kusy

Minulý rok som si v tejto skupine prečítal radu - od prvého dňa výsadby opelujeme cibuľu popolom, vysádzame ju, posypeme popolom, opakujem ju o niekoľko dní neskôr, po tom, čo dážď znova posype každú cibuľu popolom, cibuľu zelenú a minulý rok som sa nemohla pozrieť na cibuľu bez slzy, predtým ako sa objavilo perie, začalo zožltnúť ...