Otázky a odpovede

V akej vzdialenosti od seba rastú tulipány


Apelujem na pestovateľov tulipánov. V akej vzdialenosti od seba sa pestujú tulipány?

Odpovede:

Tiež ma to zaujíma, vysadené v radoch, keď sa ukázalo, že je tekuté. a ak to nie je ťažké, povedzte mi, kedy ich vykopať a kedy vysadiť v zime?

vykopať koncom júna; vysadené koncom septembra (ľan.obl.) ... ale nie som unavený) vysadený na stálom mieste ... kvitne normálne.

4 roky sedieť na jednom mieste a viac, a keď „zhustnú“, môžete kopať a transplantovať

Láska - vzdialenosť sa určuje jednoducho: ak ju vykopávate, môžete ju zasadiť pevne (samozrejme nie úplne od konca, ale jednoducho necháte miesto na stranách každej žiarovky, aby vytvorili ďalšie cibuľové dieťa). Ak nechcete vykopať a chcete, aby sa tulipány množili, mali by ste pestovať menej často - inak, kde sa množia?

Zasadím sa po 10 cm od seba. Sedia na jednom mieste 3-4 roky. Potom som transplantovaný.

Vždy zasadím „zväzok“ a je to krásne a pohodlné, medzi nimi a ostatnými kvetmi je to dobré. Mám kvetinové záhony ako tortu, všetko je vysadené vo vrstvách a podľa času kvitnutia.

Ksenia, kopám každý rok, takže som na to zvyknutý, ďakujem za radu. Marina, nakoniec som si bola istá, že sa dá vysadiť takýmto spôsobom, veľmi krásna a môžete si vyrobiť akúkoľvek kyticu, zvlášť preto, že som ich oddeľovala farbou a tvarom.

Povedzte mi, prosím. Kúpili sme chalupu, veľkú kvetinovú záhradu, hneď sme sa jej nedotkli, rozhodli sme sa vidieť, čo na nej rastie. Na jar bolo veľa prvosienok, potom tulipány šli, ale teraz nie je nič ... tulipány ticho zvädnú ... čo sa dá vysadiť koncom júna, čo by kvetinová záhrada potešila aspoň na jeseň?

Gaylardia, rudbeckia, astilbe, jeseň kvitne na jeseň, niektoré veľmi mrazy.

Ďakujem