Návrh

Uhorka „RTM f1“: novinka zo série „The Magnificent Five“

Uhorka „RTM f1“: novinka zo série „The Magnificent Five“


We are searching data for your request:

Forums and discussions:
Manuals and reference books:
Data from registers:
Wait the end of the search in all databases.
Upon completion, a link will appear to access the found materials.

Skorá zrelá uhorka „RTM f1“ od spoločnosti „Ural v lete“ patrí do série „Magnificent Five“. Jedná sa o jedinečné hybridy kolekcie s neuveriteľnou produktivitou, ktorá sa dosahuje vďaka efektu zväzovania.

Vlastnosti triedy

Predčasná hybridná forma môže tvoriť veľmi skorú plodinu a o niečo viac ako mesiac prechádza od vzniku do žatvy. Hybridný "RTM f1" patrí do kategórie samoopelení a vyznačuje sa usporiadaním kytíc veľkého počtu vaječníkov.

Na každú rastlinu sa súčasne nalieva najmenej tridsať zelených, ktoré sa líšia tmavo zelenou farbou, často hľúzovitým a bielo trnitým povrchom. Priemerná dĺžka oválneho valca obchodovateľných grékov nepresahuje 12 - 14 cm. Buničina je zeleninová, chrumkavá, bez dutín a horkosti, s malými semenami a výraznou arómou.

Zvláštnou hodnotou tejto hybridnej formy je nielen skorá zrelosť, ale aj vysoké výnosy a vynikajúca predajnosť skleníkov. Okrem vynikajúcej predajnosti a chuti je hybridná forma RTM vhodná aj pre pestovanie v interiéri.

Ako pestovať uhorky

Výhody triedy

Zhromaždené Zelentsy najmenej týždeň sú schopné udržať si svoje vysoké komoditné sadzby. Hybridná forma má vysokú komplexnú odolnosť proti mnohým chorobám uhoriek, vrátane reálnej a plesnivej plesne, ako aj proti hnilobe koreňov.

Výhodou odrody je: hojnosť zelených rastlín, priateľské počiatočné plodenie, dlhý a masívny výnos plodín - to všetko robí z pestovania tejto zeleninovej plodiny veľmi prospešnú kultiváciu.

Hybridná forma sa vyznačuje toleranciou k suchu a aj pri nedostatočnom počte zavlažovania môže zaručiť veľkú úrodu. Je dôležité si uvedomiť, že usporiadanie vaječníkov podľa druhu kytice vyžaduje najbežnejšiu úrodu, pretože prítomnosť zarastených skleníkov na rastline bráni nakladaniu iného ovocia.

Pristátie a starostlivosť

Hybridné uhorky sa môžu pestovať pomocou metódy priameho siatia semien v pôde alebo pestovaním sadeníc.

Na získanie úplného sadiva sa odporúča osivo vysiať v poslednej dekáde marca alebo začiatkom apríla. Semená by mali byť vysiate do hĺbky 1 - 2 cm, aby sadenice boli priateľské a čo najrýchlejšie sa objavili, teplota by sa mala pohybovať na úrovni 23 - 25 ° C.

Sadenice pripravené na výsadbu sa vysádzajú na otvorenom priestranstve, keď hrozba neskorých jarných mrazov úplne prešla. Priamy výsev semien sa uskutočňuje koncom mája alebo v prvej dekáde júna.

Hybridy uhoriek s potenciálne vysokými výnosmi vyžadujú veľké množstvo živín, ktoré sa môžu do pôdy zavádzať na jeseň alebo počas jarného výkopu hrebeňov.

Pôda by mala byť nielen ľahká a úrodná, ale tiež dobre prevzdušnená a priepustná. Hĺbka umiestnenia osiva nie je väčšia ako 1 - 1,5 cm. Štandardná schéma pestovania RTM hybridných uhoriek je 60 × 15 cm. Je veľmi dôležité chrániť plodiny dočasným úkrytom pred filmom.

Starostlivosť o rastliny nie je nijak zvlášť náročná:

 • na dosiahnutie vysokého výťažku je veľmi dôležité pravidelne zavlažovať výhradne teplou vodou a kombinovať ich dvakrát mesačne s vrchným obväzom;
 • na dosiahnutie plného rozvoja potrebujú rastliny uhoriek burinu a kultiváciu;
 • Pravidelný zber zelenín má stimulačný účinok na tvorbu ovocia a má pozitívny vplyv na produktivitu.

Hodnotenie stupňa

Spoločnosť „Uralský letný rezident“ predáva semenný materiál chovateľskej stanice v Čeľabinsku, ktorý je známy svojimi vysokorúčinovými uhorkami vrátane hybridnej formy „RTM f1“. Neustále monitorovanie zabezpečuje distribúciu úplne zdravých a kvalitných semien s vysokou mierou klíčivosti.

Hybridy superbeam tvoria celé zväzky malých a uhoriek zarovnaných do tvaru v uzloch. Celkový počet takýchto vaječníkov na jednej rastline veľmi často dosahuje viac ako 300 kusov, čo môže významne znížiť počet rastlín na mieste pri zachovaní celkových ukazovateľov výnosu.

Ako sa tvoria uhorky?

Nová séria nazvaná „The Magnificent Five“, do ktorej patria uhorky RTM f1, je vyhlásená za kolekciu s maximálnou odolnosťou voči najbežnejším a nebezpečným chorobám uhoriek.

Nevýhodou tejto hybridnej formy je napriek nadšeným recenziám záhradníkov vysoká cena semenného materiálu, ktorý sa podľa záruk pestovateľov zeleniny veľmi rýchlo ospravedlňuje.Komentáre:

 1. Juliano

  hrýsť)

 2. Akinozahn

  I apologise, I can help nothing. I think, you will find the correct decision. Do not despair.

 3. Sion

  What words ... the imaginary

 4. Sagor

  A person never realizes all his capabilities while he is chained to the ground. We must take off and conquer the skies.Napíšte správu