Otázky a odpovede

Čo robiť, ak sú všetky vyššie uvedené rastliny ošetrené kvasinkovou vodou


Záhradníci! Podľa očakávania som pripravil kvasinkovú vodu a poslal som manžela, aby vykonával pracovné povinnosti.) A celú záhradu, okrem zemiakov, vylial na kanvicu zriedeným roztokom. A je tu cukor?! Urob niečo? K vode, aby sa všetko zmylo z listov alebo sa nič nestane? (200 g. Kvasnice * 7 litrov vody + pohár cukru, to bolo takmer 2 dni), pohár sa zriedil na kanvici (8-9 litrov vody).

Odpovede:

Áno, nebude nič. Aj ja som zalieval cibuľu z kanvy na vrchole, dobrá sa oplatí.

Lena, nepropadaj panike, všetko bude v pohode, tvoj pohár cukru bol spracovaný desaťkrát za dva dni. Rovnaký pomer som nastavil na jeden deň a všetko som zhora zalial z nevedomosti. Podľa môjho názoru sa to všetkým páčilo. Tu sú paraziti, nemôžete ich dovoliť na záhrade. Nehovorím pre všetkých, ale pre mnohých. Teraz sekajú, potom môžu, potom niečo iné. Moje kosenie všetko v rade, a cuketa s už veľké cukety. Chi sa dostal von? Majú takmer pás, sú tučné. Povedal, že si toho nevšimol. A ja, sakra, som ich vyrástol zo sadeníc. Tu je návod, ako dať facku do hlavy.

Keď môj manžel pokosí, idem za ním. Miluje kvety sám, ale miluje ten rok, v ktorom sú hostitelia 2 a ruže. A potom je tiež rozhorčená, že tam údajne nie je vysadená.

Ach, títo muži!

Áno, všetko sa ukáže byť rovnaké, mám to isté, - vysadím rastliny, kosí, ale kosí

Dobrý manžel. Starostlivosť :-). Všetko bude v poriadku. Rastyukha bude stále blogom 🙂

A s traktorom na prechádzku za traktorom bude všetko orať, vytrvalé kvety.

A ja mám dokonca na dvore takmer 5 hektárov, jednu trávu kvôli môjmu manželovi (dobre, iba pivonky alebo že prvá vyliezla (ako tráva šla, všetko pôjde dole a dole: (tento rok boli zničené všetky kríky a svadobný dom) (zasadil som kvetinový záhon s nechtíkmi celý) vzniesli ho kobercom) a vysadili horčicu pod stromami) inak to všetko zničí! a čo je najdôležitejšie, začínam prisahať, * neprídem! nechodím na dvor! zabijem! * Áno, každý rok niečo zničí: (je to len horšie ako Colorado (bolo otrávené a šťastné ( a nakŕmte toto mäso a odneste ho do domu 🙁

Ach, zdá sa, že všetci manželia, ktorí sú bez dozoru, nezačnem kosiť, a ty si strkáš prstom a stále niečo šmýkaš. Tentokrát pokosil jeruzalemský artičok a jahody.

Dobre. Že. Dievčatá, zo srdca sme my?

Zasadím liesku 4 roky, tento rok položím vedro bez dna - odstrelil ju nabok!