Otázky a odpovede

Ako spracovať zemiaky pri pestovaní z drôtov


Ahoj všetci, niekto už hľuzy zemiakov? Kto spracoval čo pri pristátí z drôtu?

Odpovede:

Je príliš skoro na to, aby si nás pobozkal. Keď sa však tento rok vylodili, pokúsili sa pridať provotoxín. Pozrime sa, koľko to pomôže

Tento rok som vyskúšal aj provotox + tabu + cibuľové šupky + popol, robím to každý rok a stále existuje drôtik!

Vápna múka pomáha. Iba neviem, ako ich používať

skúste vysadiť horčicu na 2 až 3 roky a pôda bude mať menej a drôtov menej. Odstráňte pšeničnú trávu a odkysličte pôdu.

a horčica môže byť vysadená po zbere, napríklad zelený hnoj? Pomáha táto možnosť?

máme pôdu ako asfalt ....

Áno, urobili sme. V polovici septembra ju vysadili. na jar sa nám to nepáčilo, pretože blchy jej horčicu.

Poznáš dôvod?

Nie, býval to skládka alebo nejaký druh poľa, zem bola hnedá, hlina bola vyoraná, pokoril som a ponižoval ťahače

Do otvoru a fazule prinesiem popol, je tu drôt, ale nie veľa

skúste položiť otázku o pôde v samostatnom príspevku, možno niekto mal takúto situáciu. A vždy prinášate humus z toho istého miesta alebo z iného miesta? Dokážete spojiť drôtový červ s humusom?

Z našej farmy máme humus, kravský trus, kuracie mäso, my (Perm Territory) už máme 3 roky, prvý rok sme preosiali 5 kusov do jedného zemiaka, práve teraz menej, ale stále tam!

rastlinný zelený hnoj. 2-3 roky a zem bude lepšia. Horčica rastie 15-20 cm, kosí sa a kopie ju. Zem sa stáva tmavšou a pomáha dobre z drôtov. Neprešli sme za 3 roky.

Vyskúšajte siderat, pomohlo nám to. Mali sme tiež kyslú pôdu, zaviedli sme dolomitovú múku. Krajina je teraz ako chmýří.

v otvore pre zemiaky, lyžičku (približne) jedlej sódy, po troch rokoch nebude existovať drôtový červ

na jeseň ražnej prasnice bude zem mäkšia

pokúsiť sa kultivovať pôdu pomocou bajkalu. Zoberte priamo kolíky a označte, kam priniesli Bajkal a kde nie. Porovnávať. Články o internetovom mori.

Po zbere som tiež zasial horčicu okamžite niekoľko rokov. Drátový červ sa zmenšil. A ak na jar zasejete horčicu a spadnete do orby, na budúci rok nebude na tomto hrebeni žiadna drátovka. Skúsili sme to. Pravda, potom sa stále objaví. Ale ešte raz opakujem: po horčici je to dosť!

Použil som brezový decht

pri výsadbe dajte popol do každej diery a opracované zemiaky s trochou odpadkov, zabudnite na meno, určite sa pozriem na meno na dachu. vaša zem je, samozrejme, iba smútok, zdalo sa mi to pred tromi rokmi. Na jeseň zasiala ovsie vetvičkou, pred dvoma dňami tiež spuddovala a okamžite zasiala horčicu, a na jeseň opäť zasejem raž alebo fatseliu, zem sa stala omnoho lepšou a na jeseň pred výsadbou zeleného hnoja rozliatím všetku zeminu pomocou síranu meďnatého a priviedla dolomit. Takmer žiadny drôt