Inštrukcia

Charlotte s kiwi: najlepšie recepty, najmä pečenie

Charlotte s kiwi: najlepšie recepty, najmä pečenie


We are searching data for your request:

Forums and discussions:
Manuals and reference books:
Data from registers:
Wait the end of the search in all databases.
Upon completion, a link will appear to access the found materials.

Moderný charlotte získal bohatý recept na každý vkus. Chcete tradičné - s jablkami, chcete pikantné - s hruškami, chcete exotické - so zahraničným ovocím.

Medzi naše ženy v domácnosti je pravdepodobne najobľúbenejšou možnosťou charlotte s kiwi. Táto príprava je rýchla a ľahká a predstavuje vynikajúci spôsob, ako ošetriť nečakaných hostí a rozmaznávať vašu domácnosť chutnými a nezvyčajnými pečivami.

Charlotte s Kiwi

Kyslosť zeleného ovocia dodá sladkej sušienke prepracovanosť. Tento exotický charlotte je lepšie piecť v širokej forme s dierou.

Produkty

 • cukor, múka (každá po 200 g);
 • vajce (4 ks);
 • vanilín;
 • Kiwi (4 ks);
 • prášok (voliteľné).

Varenie kroky

Napriek svojej kulinárskej ľahkosti je koláč náladový. Musíme sa snažiť zabezpečiť, aby sa kivi pri pečení neusadili na dne, inak nebude pohľad na dezert veľmi reprezentatívny. K tomu je jeden trik - musíte najskôr upiecť spodok cesta, potom rozložiť náplň a dokončiť prácu s vrchnou vrstvou.

 1. Olúpame ovocie a nakrájame na tenké pozdĺžne plasty.
 2. Beat cukor, vajcia a vanilín do peny (je lepšie použiť priemernú rýchlosť mixéra).
 3. Múku (preosiatej) nalejte do zmesi jemne a cesto premiešajte lyžičkou.
 4. Pečte pekáč s olejom a dno posypte krupicou. Nalejte cesto do neho a vložte ho do predhriatej rúry na 5 minút (teplota 180 ° C).
 5. Vyberte plech z rúry, vložte rovnomerne nakrájanú kivi do múky a podľa chuti posypte cukrom. Nalejte zvyšok cesta na vrch. Odošlite späť do rúry. Po 25 minútach bude pripravený.
 6. Horúci dezert nechajte vo forme na ochladenie. A potom opatrne, aby sa koláč nerozdelil na jeho základné časti, vyberte ho a ozdobte práškovým cukrom.

Charlotte v pomalom sporáku

Charlotte s jablkami a kivi

Charlotte je dobrá, pretože s ňou môžete experimentovať - ​​miešajte svoje obľúbené náplne. Vezmite tradičné jablká a kiwi s kyslosťou.

Produkty

 • cukor, múka (každá 250 g);
 • vajce (3 ks);
 • kivi a jablká (2 ks);
 • prášok (voliteľný);
 • škoricový prášok alebo tyčinky (voliteľné).

Varenie kroky

Charlotte recept s kivi s trikom - takže rozmarné ovocie bolo na svojom mieste uprostred koláča, v tomto prípade je dezert pripravený tradičným spôsobom bez delenia na časti.

 1. Studené vajcia porazte cukrom až do hustej konzistencie. Objem by mal rásť 3 krát.
 2. Pridajte jemne preosiaty múku. Ak existuje obava, že cesto nevzrastie, pridajte prášok do pečiva v obvyklom množstve.
 3. Ovocie umyte a ošúpajte, nakrájajte na tenké pozdĺžne plasty.
 4. Vložte varené jablká a kiwi do pekáča. Namažte ju vopred olejom a posypte krupicou. Plody sú usporiadané ľubovoľne, môžu byť zmiešané alebo striedané vo vrstvách.
 5. Cesto rovnomerne nalejte do formy, na vrch položte pár kúskov masla. Riad dávame na pol hodiny do horúcej rúry. Teplotný stav - 180 ° C.
 6. Skontrolujte pripravenosť koláča špáradlom, možno ho budete musieť tmavnúť trochu dlhšie.
  Hotový dezert nechajte vo forme, aby sa trochu ochladil. Potom ju opatrne preneste na riad a ozdobte námrazovým cukrom a škoricou.

Takéto nezvyčajné prekvapenie pre čaj prekvapí nielen hostí, ale aj členov domácnosti, ktorí sú oboznámení s vašimi kulinárskymi experimentmi. Charlotte recepty sú nielen jednoduché, ale aj ekonomické, čo je vždy pravda. Ak ste zvedavým kuchárskym špecialistom, nezastavujte sa pri plnení kivi a jablkami, experimentujte!

Ako rýchlo vyčistiť kivi