Otázky a odpovede

Ako liečiť jahody

Ako liečiť jahody


We are searching data for your request:

Forums and discussions:
Manuals and reference books:
Data from registers:
Wait the end of the search in all databases.
Upon completion, a link will appear to access the found materials.

Ahoj, čo moje jahody? Bola to druhý rok, bola taká krásna a tu je. Dnes som sa ošetroval fytosporínom, potom čo mám robiť, ja neviem, pár kríkov zvyčajne vyschlo. Prosím, pomôžte s radou, je tak úbohé byť bez jahôd.

Odpovede:

Možno weevil? vyzerá ako on

Weevil pracoval. Po zbere odstráňte staré lístie a ošetrujte kríky karbofosom alebo Iskrou (tu je nevyhnutná chémia). Na jar je potrebné druhé chemické ošetrenie na začiatku predĺženia púčikov!

Odpadnuté púčiky sa musia zbierať a spáliť - v nich sú larvy Weevil.

Nebude žiadna úroda? čo teraz môže spracovať? Ako vyzerá toto stvorenie? Toto je prvýkrát.

Toto je malá čierna malá chyba s proboscisom. Myslím si, že bobule budú stále, len nie v takomto množstve, až po zbere chémiou. Nezabudnite však vykonať spracovanie, pretože každý rok sa stáva stále viac (ničí až 80% plodiny)

Teraz sú liečby zbytočné, už vykonal svoj temný čin. Spracovanie sa vykoná, len čo sa stopky začnú liahnúť. A nestaral sa o rôzne tinktúry, bol dobre chránený.

Všetko je pre mňa úplne rovnaké, už som sa tu dozvedel, že weevil, ale je príliš neskoro na to, niečo urobiť, polovica kvitne :(: - 🙁 (

Smlrodinu teraz môže iskriť z vošiek? Bobule sú už zviazané.

plechovka

Namaľoval som ríbezle s fitovermom, ale je plný na slivke.

Neviem, nespracovávam chémiu, keď už existujú vaječníky bobúľ. Jednoducho som odrezal všetky vrchy ríbezlí voškovými kolóniami, je to užitočné pre ríbezle, lepšie sa vetví. A od mravcov - gél Veľký bojovník.

Ó, toto weevil! Minulý rok som sa s ním trápil, pokazil všetky bobule a to, čo som práve nespracoval, bolo zbytočné! A túto jar, keď sa objavili stopky, spracoval som ich pomocou intaviru a úplne inou záležitosťou, oko sa raduje! Neviem si predstaviť, ako ľudia zvládajú bez chémie 🙁

Prečítajte si článok tu

To je špinenie! Ak sa lieči chémiou, potom by mala pomôcť zmes Bordeaux! Ak sú ľudové metódy, potom je tu recept, ale neviem, či to pomôže!

Táto jahoda musí byť odstránená, nemôžete z nej vziať fúzy, zasadiť ju na nové miesto, nechať ju vyzdvihnúť trochu jahody.

Prečítajte si na internete veľa informácií!

Ak sa jahodové listy sčervenajú na jeseň, je to normálne, ale ak predtým, potom sétoria alebo biele škvrny alebo príliš kyslá pôda

Môže sa zmes Bordeaux spracovať teraz alebo nie?

Na webe stále nie je miesto na rozbitie novej jahody, ale to chápem až do konca. Škoda, že som naozaj chcel ja

Toto nie je koniec, máme takú tresku už tretí rok, nie je možné ju transplantovať, nejako ju zbierame, nie pomocou vedier, ale dosť pre jedlo.

Nič nespracovávam


Pozrite si video: How to make a better Strawberry Pallet Planter (Január 2023).