Otázky a odpovede

Ako chrániť ruže pred chladom

Ako chrániť ruže pred chladom


We are searching data for your request:

Forums and discussions:
Manuals and reference books:
Data from registers:
Wait the end of the search in all databases.
Upon completion, a link will appear to access the found materials.

Dobrý deň všetkým! Povedz mi, v Moskve je to v noci +5. Dnes som presvedčil človeka, aby sa dostal do chaty, aby všetko ukryl. Odporučiť čo robiť s ružami? Môžem prikryť fľaše? Faktom je, že až 17. sa dostanem k chate. Nebudú striekať, ak sa počasie oteplí?

Odpovede:

Natasha, ruže sa neboja malého mrázu, stoja bez prístrešia až do - 7g. Iba tí, ktorí nedávno vysadili a nezakorenili. Ale tak dlho, čo keď je horúce? A ste priatelia so susedmi, mám v mojom vidieckom dome úžasných susedov, vždy si navzájom pomáhame, nemôžete sa spýtať susedov, zobrať fľaše?

Sme priatelia so susedmi, ale často tiež nechodia

Rybíz. Egreše na nich už bobule nie sú, čo s nimi nebude?

Nebude s nimi nič, dahlia, letáky, zemiaky, ak sa dostali von, uhorky, cuketa, paradajky, paprika, baklažány, tu ich musia zakryť.

Prepáč, pravdepodobne ďaleko.

Aha, je tu všetko okrem dahlia

Včera som všetko zakryl, nechtíčky sa neboja, kapusta, repa, cibuľa, cesnak, bylinky. Ale prišiel som v lete a zriedka odchádzam, squash zakryl nádrž. Vedrá, ale teraz som to zložil, nemôžu žiť bez svetla, teraz máme 10 gramov a silný severný vietor, ale nebolo sľúbené zmrazenie.

A pivoňové floxy a chryzantémy budú mať mínus, ak tam bude? Ak potrebujem pokryť celú chatu, potom tam nie je toľko tkanív

Tieto prežijú.

Hmm, mám zemiaky s 20 stotinami neistoty, nemám žiadne tkanivo na pokrytie práve zakrytej repy

Netrhané textílie pre každého

Zemiaky, ak spudujú, sa pohnú ďalej, len sa zabavte a všetko je v poriadku

Oh oh oh. Pokryl som paradajky a uhorky, ale nemyslel som ani na cukinu a tekvicu. Kto vedel, že také mrazy budú.

A ak nie? Čakal som, až sa rozprúdia dažde. A s dažďom prišla zima. A ako byť teraz?

Nuuuu, ak kmene zostanú, potom pravidlá, ale ak je všetko v koreni, potom neviem, na jeden rok sme olistili olistenie, takže sa nič nedostalo

Čakáme na výsledky. Aj keď je potrebné ho pochovať vôbec, určite to nezmrazí

Môže to prejsť a nedôjde k zamrznutiu. Prognostici sa boja, ale zatiaľ to stojí +3 +10. Takže áno, naozaj nemôžete skrývať všetko.

Priatelia, nebojte sa, všetko sa nedá zavrieť, naše mrazy už prešli (možno budú stále) schmatli iba moje fazuľa, susedia majú trochu zemiakov a zinnie. Cuketa, uhorky baklažánu a paprika boli pod krytom a všetko držali a ruže sú odolnejšie. A tak zažívame, ako rásť, ako ísť von, ako prežiť.

Zemiaky už kvitnú

S ružami nemusíte nič robiť, dokonale tolerujú krátkodobé mrazy na –8. Prší a atmosférický tlak sa znižuje, čo znamená, že nebudú mať žiadne mrazy.

Ak nie je k dispozícii žiadny poťah, urobia to noviny, ale na vrchole vetvy alebo palice, aby nedošlo k ich odfúknutiu.

Tanya, máme rovnaké počasie ako vy, +10 a ľadový vietor, ráno bolo +6. A urobil som skleník nad cuketou, hodil film na oblúky a zakryl uhorky bankami. V podnikaní ste northermeni, zvyknutí na taký zvrat udalostí a vždy máte po ruke skrytý oblúk. A my, južníci, nie sme na takéto kataklyzmy prispôsobené, beháme večer, ktorý niečo skrýva. Sused niektorých vetiev hodil na uhorky a na ich vrchy boli pokryté dvojitými prikrývkami. Smiech a hriech.

Povedz mi, jahody by mali byť pokryté mrazom

Samozrejme, že sme viac prispôsobení, úrodu získavame s veľkou námahou a bojom a nejde o samotný „RYO“. Včera som tiež narazil, práve na východe oblasti, sľúbili námrazu, všetko šlo do akcie, zakrývanie, drôt, plechovky, fľaše, dokonca aj uhorky v skleníku, kvety, Jiřiny. Dnes mám poruchu tlaku ráno: 17 na 95, teraz je to trochu ospalé. Ako. Dokonca pokrývajú prikrývky, oblúky, noviny a prešívané bundy, vkladajú ohrievače do skleníkov, kladú horúce tehly, všetko v pohybe, do boja o úrodu. Aké sú vaše uhorky?

Tanya, je to ako nič, zavrela ju sklenenými nádobami, počas dňa ju vzala, prišli, už rozložili prvý list. A hádam sa tu, tak hovno, pred týždňom som išiel hubami, cicať cmúľaný, vytrhol ho, vyhodil ho, teraz sa toto miesto zmenilo na červené a niečo sa mi deje, nerozumiem, slabosť, nebudem sa nosiť v mojej hlave, kto vie že. No, včera som bol na pózu stále veľmi nervózny, možno práve preto. Všeobecne platí, že musíme ísť do záhrady, ale nie je tam žiadna sila, sakra!

Manžel povedal, že ak zostane hlava, potom je naliehavá potreba bežať k lekárovi, je to veľmi nebezpečné, pretože úder do zranenia alebo do pluku.

NEDOSTATOČNE PRE LEKÁRA! Nerobíš si srandu! Tu je článok pre čarovné pendell: Prečítajte si ho a okamžite vyhľadajte lekára!

Naliehavo k lekárovi! V prípade roztočov sú vtipy zlé.

Naliehavo zavolajte do spoločného podniku (ambulancie)

Dievčatá, naša endemická oblasť nie je nebezpečná, kliešte nie sú nakazené, sčervenanie nie je jasné so zápasovou hlavou. Zajtra sa zaregistrujem pre každého hasiča

Pri menovaní špecialistom na infekčné choroby.