Otázky a odpovede

Čo sa stalo s paradajkami, tekvicami a cuketou

Čo sa stalo s paradajkami, tekvicami a cuketou


We are searching data for your request:

Forums and discussions:
Manuals and reference books:
Data from registers:
Wait the end of the search in all databases.
Upon completion, a link will appear to access the found materials.

Vitajte! Povedzte mi, prosím, čo sa stalo s mojimi paradajkami, tekvicou a cuketou? Presadené paradajky pod oblúkami (spanbond), tekvica a cuketa na otvorenom priestranstve pred týždňom. Listy boli biele, takmer všetky cukety zmizli. Okamžite som nalial všetko a uzavrel squash čiernym spanbondom. Myslíš si, že odídu?

Odpovede:

biele listy - vyhorené ... pred transplantáciou mohli rásť v tieni a neboli zvyknutí na slnko a teplo. IMHO.

Vaše strie ohyby vyhoreli. Nie je len jasné, prečo ich zakryli čiernou farbou, odumrú rýchlejšie bez svetla. Uhorky netolerujú vôbec vôbec, kým nie je neskoro na výsadbu semenami a všetko ostatné by malo postupom času narastať.

uhorky vysadené semenami, ale nevyklíčili ani týždeň. Iba jedna tekvica bola pokrytá čiernym spandbondom. Tu sa ukázala ako najlepšia. A zavrela to, pretože bola najzraniteľnejšia. Čo je to teraz?

vyrástol na okne, na slnečnej strane ...

a boli uhorky vysadené suchými alebo mierne naklíčenými semenami? Musel som ich vysadiť, ktoré boli naklíčené pod krytom len o týždeň neskôr a boli suché dva týždne.

rastlinné cukety pod krytom. Mám 3 týždne sú cukety a všetko je v poriadku. Výsadba semenami. Všetko rastie a nie je popálené. A zasadte tekvicu semenami pod kryt. Všetko rastie dobre. Ak si ešte stále robia teplú posteľ, budú rásť kvasinkami.

vysadené suchými semenami

Áno, tento víkend som zasadil semená cukety pod krytom. A urobil posteľ humusu. Keď prvýkrát zasadím ...

Tak potom počkaj. Manžel to robil každý deň, keď krtko podkopáva, uvoľňuje vodu, vykopáva, všetci hľadajú jeho semená. Nemal by som toľko trpezlivosti.

Tiež som predtým nemal všetko. Videl však dosť svojich susedov a požiadala o normy. Môžem povedať oveľa viac.

Suché uhorky klíčia o niekoľko týždňov. Tekvica a cuketa by mali byť vysadené okamžite semenami v zemi. Žiadne sadenice.

A v skleníku som zasial melóny, melóny, tekvicu do pollitrových 5-litrových nádob, rýchlo vstal a cez víkend som do nich vysadil, orezal dno - túto zmenu si ani nevšimli. Niektoré uhorky.

Vysadili ste už melóny a melóny? Ako dozrieť? Tento rok som zasadil po prvýkrát (región Moskvy)

vysadené melóny (malé guľky) minulý rok v skleníku v Pskove. Zrejúce. Voneli ako celý skleník ... ale nie sladké. Z nejakého dôvodu ... Ako dosť slnka.

as uhorkami? Čítal som, že sa medzi sebou opeľujú a chuť sa zhoršuje. Zasadil som sa spolu a nemôžem sa rozhodnúť, čo robiť

Neviem si predstaviť, ako opeľovanie môže akýmkoľvek spôsobom ovplyvniť chuť ovocia ... To je to, čo rastie zo semena - áno ... a aké ovocie niečo prinesie ... A tento rok - neviem si predstaviť z hľadiska botaniky, ako to súvisí.

vynikajúce, potom využijem šancu a pokúsim sa odísť. Dúfam, že úroda bude)) starali ste sa o melóny, melóny? Jeden odišiel a odrezal alebo iným spôsobom?

To neviem ... máme skleník - majetok babičky. Nechodím tam. Viem len, že rástli, voneli, dozrievali ... ale nie sladké =)

ďakujem za odpovede))

Mám tiež svoje prvé skúsenosti, ľudia sa môžu pochváliť, že v našich podmienkach rastú! Ak počasie nesklame, dúfame, že všetko vyjde!

Po prečítaní recenzií, že melóny a melóny sa vysádzajú a jedia na Sibíri v Surgute, som sa hanbil za svoju lenivosť !!! Middle Volga. Môžete vysadiť všetko (dobre, takmer všetko). Melóny už rastú v skleníku, včera sa zjedla prvá uhorka!


Pozrite si video: Tulipan (Január 2023).