Tipy

Dizajnér „Lego“ v dekorácii vidieckeho domu: TOP 20 najlepších nápadov

Dizajnér „Lego“ v dekorácii vidieckeho domu: TOP 20 najlepších nápadov


We are searching data for your request:

Forums and discussions:
Manuals and reference books:
Data from registers:
Wait the end of the search in all databases.
Upon completion, a link will appear to access the found materials.

Ak ste nazhromaždili veľa častí od projektanta "Lego", môžu byť použité s výhodou po vydaní vidieckeho domu. Predstavujeme vám veľa zaujímavých nápadov na začlenenie dizajnéra do interiéru škôlky, kuchyne, kúpeľne a ďalších miestností v dome.

1. Vytvorenie kuchynského ostrova

Detaily Lego môžu byť použité pre špeciálny, osobitne umiestnený stôl v strede kuchyne. Povrch výrobku sa odporúča používať ako rezanie, alebo môžete vložiť varnú dosku alebo umývadlo. Prezentované riešenie dodá kuchyni úplne nový vzhľad.

2. Kôš

Odpadkový kôš zhromaždený z viacfarebných detailov vyzerá pôvodne. Je pravda, že je škoda ju používať - ​​vyzerá to veľmi krásne.

3. Spice Set

Najchutnejšie korenie je možné ozdobiť naliatím do sady vytvorenej z častí dizajnu. Takéto rozhodnutie určite hostí prekvapí.

4. Výzdoba steny alebo panelu

Ďalšou farebnou myšlienkou je vytvorenie panelov z detailov. Môže byť objemný, steny môžete jednoducho ozdobiť jednotlivými tehlami. V detskej izbe vyzerajú mená detí od dizajnéra skvele, v obývacej izbe si môžete nakresliť mapu sveta.

5. Stolová lampa

V obývacej izbe môžete umiestniť lampu zdobenú časťami návrhára. Čím je vzor zaujímavejší, tým atraktívnejšia bude lampa.

6. Šálka ​​na cestoviny a zubné kefky, ďalšie drobnosti do kúpeľne

Aby bola kúpeľňa atraktívna, umožní šálku na cestoviny a zubné kefky, vyrobené z svetlých tehál, ako aj háčikov na uteráky. Odporúča sa vydávať diely Lego so zrkadlovým rámom a úložnými kontajnermi.

7. Utesnenie otvorov v stenách

Tehly Lego sú vynikajúcou voľbou na utesnenie trhlín a dier v stenách. S ich pomocou sa vykonáva originálna a lacná oprava.

8. Dno postele a boky

Posteľ vyrobená z prvkov obľúbeného návrhára vyzerá jasne a nezvyčajne. Z tehál si môžete postaviť základňu a boky.

9. Kľúčový strážca koridoru

Držiak na kľúče sa ľahko a rýchlo zmontuje z konštrukčných dielov. Môžete ho ozdobiť figúrkami v podobe lego mužov. Keď sa malý muž unaví, môže ho vymeniť.

10. Stojan na telefón

Pomocou konštrukčných dielov môžete vytvoriť stojan pre mobilný telefón. Vyzerá veľmi originálne.

11. Pohovka

Dokonca aj pohovka môže byť popravená v štýle „Lego“. Je nepravdepodobné, že by to bolo vhodné, ale vzhľad je podmanivý.

12. Krásne držiaky pohárov

Aby ste stôl po každej večeri neotierali, môžete do držiakov na poháre položiť poháre a poháre. Môžete ich spustiť z rovnakého „Lego“.

13. Hrniec na rastliny

Aj mäkké rastliny priťahujú pozornosť, ak ich vložíte do hrnca vyrobeného z lego tehál. Hranicu pre kvetinový záhon je možné vytvoriť podľa rovnakého princípu.

14. Stojan na nože

Udržiavanie nožov v kuchyni bude pohodlnejšie v stojane lego. Podobný stojan je možné vyrobiť pre špajle.

15. Polica

Ak existuje veľa dizajnérskych častí, môžete si vyrobiť knižnicu. Vyzerá veľmi pôsobivo.

16. Stojany na pečenie plechov

Aby ste ušetrili miesto v kuchyni od „Lego“, môžete na nohy vytvoriť špeciálne stojany. Je veľmi vhodné skladovať plechy na pečenie takým spôsobom: plech na pečenie, podstavec, plech na pečenie, podstavec atď.

17. Fotorámčeky

Zarámované rámami od Lega a zavesenými na stenách nebudú fotografie bez povšimnutia. Zostavenie rámov je veľmi jednoduché.

18. Rozšírenie pre domácnosť

Môžete ísť ešte ďalej a urobiť plnohodnotnú prístavbu pre dom od projektanta. Deti si v nej môžu hrať alebo sa môžu skladovať lopaty a ďalšie vybavenie.

19. Obrazovka

Na dekoráciu interiéru vidieckeho domu a na vymedzenie priestoru v miestnosti si môžete vytvoriť obrazovku z „Lego“. Ak je to potrebné, môžete z dizajnéra vyrobiť plnohodnotnú stenu.

20. Luster

Priesvitné plastové diely vytvárajú vynikajúci luster. Keď je svetlo zapnuté, dáva nezvyčajné tiene a hru svetla.

V skutočnosti si z tehál Lego môžete vyrobiť takmer akýkoľvek kus nábytku. Hlavná vec je spojiť fantáziu!

Kreatívne veci od Lega