Návrh

Ako vyrobiť značkové výrobky z bežných ceruziek

Ako vyrobiť značkové výrobky z bežných ceruziek


We are searching data for your request:

Forums and discussions:
Manuals and reference books:
Data from registers:
Wait the end of the search in all databases.
Upon completion, a link will appear to access the found materials.

Ak sú zbytočné ceruzky - deti vyrástli alebo výrobky zlyhali, napríklad sa stali vlhkými - neponáhľajte ich, aby ste ich vyhadzovali. Z ceruziek si môžete vytvoriť mnoho zaujímavých dizajnérskych gizmos!

Unikátne vázy a rámy

Čo urobiť neobvyklým z ceruziek? Skvelá voľba - vinobranie vázy alebo neobvyklé rámy. Budete potrebovať niekoľko balení ceruziek, základný rám alebo drevenú alebo plastovú vázu. Podklad pre výrobok môže byť vystrihnutý z hrubej lepenky. Proces tvorby majstrovského diela pôjde veľmi jednoducho.

  1. Ceruzky sú umiestnené po obvode vázy alebo po celom ráme. Môžete vyrábať výrobky ako celé tyčinky a ich fragmenty.
  2. Potom zostáva, aby ste sa uistili, že vám farebný výsledok vyhovoval, a ceruzky položte na lepidlo pomocou špeciálnej pištole.
  3. Na získanie uhlov rámu alebo vázy pod 45 stupňov sa oplatí používať naostrené komponenty.
  4. Zostáva len počkať, kým hotový výrobok nevyschne a nebude ho možné použiť.

Štýlové ceruzky

Môžete vytvárať krásne fotografie z farebných ceruziek. Prototypy kreatívneho vzhľadu slávnych výtvorov vyrobených prezentovanou technikou. Môžete napríklad rozmiestniť farebné ceruzky: „Cry“ Munch, „Van Gogh's Night Terrace Cafe“.

Nábytok na ceruzky

Ceruzky vytvárajú krásny silný nábytok. Stolička vyzerá originálne, vytvorená z krabičiek s ceruzkami a lepidlom. V tomto prípade nie je potrebný žiadny rám ani zosilnený rám.

Vyzerá skvelou stolovou lampou vyrobenou z ceruziek, stolov, postelí, pohoviek, skriniek, kresiel. Čím sú ceruzky starostlivo upravené, tým lepšie sú prepojené, čím silnejší bude nábytok.

Originálny budík a nástenné hodiny

Hodinky sú spoločníkmi ľudského života. Sú prítomné v každej domácnosti, ale nie všetky vyzerajú dobre. Na zlepšenie vzhľadu je možné budík a nástenný chronometer vyzdobiť farebnými alebo jednofarebnými ceruzkami. Okraje paličiek môžu byť oválne, viacfarebné, ozdobené iskrami, čo vytvára obrovský priestor pre fantáziu.

Na vytvorenie základne pre budík budete potrebovať asi 24 ceruziek, pre verziu na stenu - 80 kusov. Stále sa vyžaduje:

  • skladačky;
  • hodinky, ruky;
  • orezávatko;
  • jednotka CD;
  • lepiaca pištoľ.

Ceruzky držať pohromade. V strednej časti budíka alebo hodiniek je pre ruky vyrezaný otvor. Existuje strojček - rovnako ako ruky by sa mal naniesť na lepidlo. Ceruzka rezaná pod uhlom 45 stupňov môže slúžiť ako podpora pre budík.

Na vytvorenie nástenných hodín potrebujete CD. Bude sa používať ako číselník, na disku už je otvor pre šípy. Môžete prilepiť ceruzky, aby ste vytvorili hodiny v kruhu a vertikálne alebo horizontálne môže byť usporiadanie chaotické.

Ceruzky na ceruzky

Ceruzky sa dajú použiť na vytváranie rôznych veľkých a malých sôch. Súčasne môže byť socha vyrobená tak z pera, ako aj z drevených častí. Vykonávanie minisvetičiek zo stylusu môže byť vaše hobby - určite to prekvapí ostatných a hotová zbierka nezaberie veľa miesta. Veľké sochy vyrobené z pevných ceruziek sa stanú ozdobou bytu, domu a usadlosti.

Sochy z mini ceruzky

Ceruzky sú vynikajúcim materiálom na vytváranie rôznych dizajnérskych výrobkov. Pri práci s nimi je najdôležitejšie byť trpezlivý, potom všetko dopadne.