Tipy

ArchiCad 17: vytvorte si vlastné projekty letných chát

ArchiCad 17: vytvorte si vlastné projekty letných chát


We are searching data for your request:

Forums and discussions:
Manuals and reference books:
Data from registers:
Wait the end of the search in all databases.
Upon completion, a link will appear to access the found materials.

ArchiCad je profesionálny softvér, ktorého práca je cenovo dostupná a pre začiatočníkov. Ak chcete nezávisle naplánovať a navrhnúť krajinu letnej chatovej oblasti, rozvíjať kapitálové stavby a budovy - pracovať s Archi Cad 17.

ArchiCad 17 - skutočný nástroj skutočného architekta, dokonca aj začiatočník, ale človek, ktorý chce rozvíjať, plánovať a implementovať svoje vlastné projekty. Samozrejme, s týmto programom nezačnete stavať mosty a stavať mestá, ale práca s letnou chatkou je celkom možná.

Jednoduché použitie ArchiCad 17

Program pre architektonické modelovanie a objektovo orientovaný prístup k detailom je považovaný za lídra vo svojej triede. ArchiCad kladie vážny dôraz na jednoduchosť školenia, jednoduché používanie programu a absolútne maximum jeho nástrojov, na možnosť pracovať s kompletným dátovým balíkom a internými knižnicami naplnenými potrebnými prvkami projektu. Okrem toho je softvér určený na najjednoduchšie 3D modelovanie a zverejňovanie základných problémov architektúry pre začiatočníkov.

Výhody ArchiCadu 17

Samozrejme, rovnako ako akýkoľvek softvér, Náš softvér má množstvo primeraných funkcií, ktoré odlišujú program od ostatných.

  • Najprv by som chcel zdôrazniť skutočnosť, že nejde iba o prvý program v triede architektonických balíkov CAD, ale aj o vedúci program.
  • Po druhé, používateľ má prístup ku všetkým programovým údajom a používa ich podľa vlastného uváženia;
  • Po tretie, ArchiCad 7.0 umožňuje integráciu trojrozmernej konštrukcie do PC.

Kúpiť ArchiCad 17 (oficiálna verzia)

Práca s ArchiCad 17 na videu

Ale to je len začiatok, pretože s pomocou Archi Cad 17 môžete vždy pracovať s rozmermi projektových objektov, zobrazovať odhady, mierku, usporiadať oblasti a vykonávať ďalšie merania a výpočty. Akákoľvek zmena vo výkrese sa okamžite prejaví aj v dokumentácii k výkazu, čo výrazne šetrí časovú stratu používateľa. Avšak hlavnou výhodou ArchiCadu je, že softvér neustále ukladá všetky údaje o projekte a neaktualizuje ho, to znamená, že vždy sa môžete vrátiť o pár krokov úplne bezbolestne a opraviť projekt. Súčasne sa do archívu ukladajú veľkosť, plány, perspektívy, oddiely, oddiely, potrebné materiály, zoznamy a náklady, opravné kroky a zarážky, poznámky a poznámky pod čiarou autora.

Kúpiť ArchiCad 17 (oficiálna verzia)

Vo všeobecnosti je práca s ArchiCad 17 celkom pohodlná, so softvérom sa musíte najskôr vysporiadať a môžete bezpečne pokračovať.