Nápady

Dizajnová súprava 3D Home Architect: projekt krajinného dizajnu pre domácich majstrov

Dizajnová súprava 3D Home Architect: projekt krajinného dizajnu pre domácich majstrov


We are searching data for your request:

Forums and discussions:
Manuals and reference books:
Data from registers:
Wait the end of the search in all databases.
Upon completion, a link will appear to access the found materials.

Dizajnový balík 3D Home Architect je navrhnutý na vytvorenie krajinného dizajnu. Aplikáciou materiálov a objektov z knižnice a zmenou ich rozmerov môžete vykonať plán lokality a potom vyhodnotiť, ako bude vyzerať v 2D podobe. Hotový projekt je farebne zobrazený, v 3D pohľade, z perspektívy, z rôznych uhlov. Vďaka veľkému výberu prvkov a materiálov je program dobrým pomocníkom pri navrhovaní záhrady, priľahlého územia domu a jednotlivých častí lokality.

Funkcie programu

Aplikácia 3D Architect môže vytvoriť stránku a stavebný plán ľahkou úlohou. Ak pri umiestňovaní predmetov urobíte niečo zle - položte pohovku na stôl, zariadenie na závod - program upozorní na chybu.

Okrem pôsobivého výberu vegetácie existuje v dome veľa nástrojov na vytváranie dizajnu - rôzne farby tapiet, čalúnenia. Prezentované a video o tom, ako vytvoriť projekt, a príklady usporiadania domov. Program má tiež tabuľku na vytváranie odhadov nákladov a možností pre hotové rozmiestnenie miestností a prístavieb.

Dizajnová súprava 3D Home Architect vám umožňuje nestratiť čas kreslením výkresov na papier. Nevyžadujú sa špeciálne zručnosti na prácu s ním. Stačí ísť do toho, pridať požadované objekty do projektu ako komunikačné a ozdobné prvky a získať hotový elektronický výkres.

Starostlivosť o rastliny

Mnoho programov má funkciu starostlivosti o rastliny. V dizajne domácich architektov je jeden. Okrem iného predstavuje rôzne knižnice, z ktorých môžete získať informácie o konkrétnej rastline.

Ak chcete zistiť informácie o stromu, kríku alebo kvetine, je to veľmi jednoduché - stačí naň dvakrát kliknúť. Potom sa otvorí okno s charakteristikami rastliny a jej zväčšeným vzhľadom.

Ako pracovať s programom

Práca s programom je jednoduchá: už obsahuje množinu objektov, ktoré môžete použiť alebo upraviť podľa vášho želania. Program sa spustí kliknutím na odkaz. V hornej časti okna, ktoré sa otvorí, sa nachádzajú karty a skratky, ktoré umožňujú zmeniť prevádzkový režim.

V pravom rohu je knižnica s prvkami. Najskôr sa vyberie kategória a potom samotný prvok. V hornej časti okna sa nachádza panel nástrojov, ktorý vám umožňuje vybrať objekt a pridať ho do projektu.

V dolnej časti hlavného okna sú ovládacie panely a nástroje. Panel nástrojov obsahuje tlačidlá fotoaparátu a priblíženia. Pomocou ovládacieho panela môžete zobraziť plán v dvojrozmernom a trojrozmernom tvare.

V strede okna je pracovný priestor prezentovaný ako projekt. Po kliknutí na tlačidlo 2D bude projekt vykonaný farebne, ale bude plochý. Stlačením tlačidla 3D môžete získať projekt v plnej veľkosti.

Program umožňuje nielen usporiadať kríky a stromy na zemi, ale tiež ich ozdobiť malými budovami. Použite na to tlačidlo „Vonkajšie kovanie“, ktoré sa nachádza v hornej časti okna. Potom zostáva do kategórie „Externé príslušenstvo na zemi“ a vyberte požadovaný komponent. Zaradiť ho do projektu je jednoduché: len nad ním prejdite. Po nájdení potrebnej polohy objektu je potrebné objekt opraviť kliknutím myši.

Program je vhodný pre začiatočníkov aj profesionálov. Navrhovanie kresieb s ním je výhodné a knižnica obsahuje veľa hotových predmetov vo forme stromov, kríkov, lavičiek, malých architektonických foriem a ďalších vecí.

Prezentácia návrhárskeho balíka 3D Home ArchitectKomentáre:

  1. Shashura

    zdá sa mi, že máte právoNapíšte správu