Otázky a odpovede

Ako pestovať žlté maliny

Ako pestovať žlté maliny


We are searching data for your request:

Forums and discussions:
Manuals and reference books:
Data from registers:
Wait the end of the search in all databases.
Upon completion, a link will appear to access the found materials.

Kúpil som na trhu malinové odrezky. Predajca nemohol vysvetliť nič konkrétne o pestovaní a pestovaní, pretože bol iba sprostredkovateľom. Povedzte mi, naučte sa pestovať a pestovať žlté maliny, vlastnosti starostlivosti a zberu.

Odpovede:

V porovnaní s pestovaním červených malín sa žltá prakticky nelíši. Poľnohospodárska technológia oboch typov nemá významný rozdiel. Žlté maliny sú však odolnejšie voči chorobám a nie také náročné na zloženie pôdy. Výrazný rozdiel je v chuti, žlté maliny majú vyšší obsah cukru, resp. Sú sladšie ako červená.

Rezky sa miešajú v roztoku stimulátora rastu (koreň, voda) počas 10-15 hodín. Po výsadbe pod fóliu, vo vzdialenosti 10-15 cm medzi odrezkami. Udržujte vlhkosť, kým sa stopka nezakorení. Trvá to asi mesiac. Od tohto obdobia zabezpečujú časté vetranie (na kalenie) a znižujú frekvenciu polievania. Na pripravenom stálom mieste (humus, piesok, pôda) sa sadenice vysádzajú hrudkou zeme. V mladom pásme Ruska sa sadenice zvyčajne vysádzajú na jar, v strede a severnom pásiku, najlepšie na jeseň.Komentáre:

 1. Ercole

  To nestojí za to.

 2. Eames

  Myslím, že nemáš pravdu. Dokážem obhájiť svoju pozíciu. Napíšte mi do PM.

 3. Usi

  Should you tell it - a false way.

 4. Meramar

  Do you do SEO on your blog? I want to do it, but I don't know where to start ... I easily found your site in the search, but it looks like my blog is not even there :(

 5. Williamon

  Aké slová ... fenomenálna fráza, vynikajúcaNapíšte správu