Tipy

S krajinovým dizajnom v krajine meníme program Complete Landscape Designer 3

S krajinovým dizajnom v krajine meníme program Complete Landscape Designer 3


We are searching data for your request:

Forums and discussions:
Manuals and reference books:
Data from registers:
Wait the end of the search in all databases.
Upon completion, a link will appear to access the found materials.

Ak chcete rýchlo a kvalitatívne zmeniť vzhľad záhradnej chaty k lepšiemu, použite program Complete Landscape Designer 3, ktorý pomôže kvalitatívne dokončiť projekt.

Praktická časť v krajinnom plánovaní vždy zahŕňa plánovanie, pretože iba postupné vysádzanie stromov a kríkov cez územie, ktoré čaká na pôvodný výsledok, bude nesprávne. Preto mnoho obyvateľov leta už dlho používa špeciálne pomocné nástroje - programy na zdobenie krajinného dizajnu a jedným z nich je Complete Landscape Designer 3.

Výhody softvéru Complete Landscape Designer 3

  • Jednoduchý a príjemný program, ktorý je cenovo dostupný pre každého
  • Obrovská databáza prázdnych miest pre prácu, ktorú je možné použiť na vytvorenie prekrásnej krajiny letnej chaty.
  • Obrovská knižnica rastlín - stromov, kríkov a kvetov, ktorú môžete umiestniť do vytvoreného projektu, aby ste zistili, ako sa budú vaše stránky starať o ich vysadenie do zeme.
  • Praktické vyhľadávanie rastlín s možnosťou nastavenia konkrétnych parametrov. To znamená, že zadáte potrebnú vlhkosť, kyslosť pôdy, polohu v krajine a ďalšie parametre a získate zoznam rastlín, ktoré vyhovujú vašim požiadavkám a schopnostiam.
  • Schopnosť pracovať s hotovými fotografiami, importovať súbory.
  • Jednoduchá funkčnosť, veľmi pohodlné nástroje.

Nevýhody kompletného dizajnéra krajiny 3

Tiež nie sú nijako zvlášť príjemné veci, napríklad skutočnosť, že sa na svoj projekt môžete pozerať iba v jednej rovine ... nemôžete sa pozerať zozadu alebo zboku, aby ste pochopili, ako dobre budú rastliny vyzerať na jednom mieste. To znamená, že pracujete v štandardnom rozvrhu a iba s časťami projektov, a nie s celými oddielmi.

Závery týkajúce sa kompletného dizajnéra krajiny 3

Ak začnete so serióznymi požiadavkami a zložitými projektmi, môžete povedať iba jednu vec - tento softvér nie je pre takúto prácu vhodný. Ale ak sa rozhodnete stránky jednoducho vylepšiť, chcete to urobiť sami a postupne, program pre krajinnú tvorbu Complete Landscape Designer 3 vám môže ľahko pomôcť zvládnuť túto úlohu. Mali by ste nahrať iba fotografiu určitej časti chaty, spustiť program, otvoriť fotografiu na pracovnom poli a naliať na ňu všetky svoje fantázie.