Dom a záhrada

Náš Garden Crystal 10.0

Náš Garden Crystal 10.0


We are searching data for your request:

Forums and discussions:
Manuals and reference books:
Data from registers:
Wait the end of the search in all databases.
Upon completion, a link will appear to access the found materials.

Program Our Garden Crystal 10.0 (Our Garden Rubin) je jedinečnou kombináciou kompletnej encyklopédie rastlín a najnovších funkcií krajinného dizajnu. Tento program je nepostrádateľným pomocníkom profesionálnych dizajnérov a amatérskych záhradníkov. Okrem toho môže byť akýmkoľvek nástrojom výučby pre učiteľov a študentov dizajnérskych škôl, ústavov a vysokých škôl.

Vďaka použitiu programu môžete svoju záhradu pozorovať kedykoľvek a tiež vidieť, aké zmeny prechádza v priebehu niekoľkých mesiacov až rokov. Pomocou tohto efektívneho sprievodcu pestovaním rastlín vytvoríte pre svoju letnú chalupu svoj vlastný jedinečný dizajn krajiny a realizujete najodvážnejšie kreatívne nápady.

Funkcie „Náš záhradný krištáľ 10.0“

V porovnaní s programom „Our Garden 6.0 Omega“ má aktualizovaná verzia programu niekoľko výhod a inovácií:

 • Vysoko kvalitná vizualizácia

Aktualizovaná verzia zvyšuje kvalitu trojrozmerných obrazov rastlín. Okrem toho je možné vo vytvorených trojrozmerných modeloch preniesť realistické vlastnosti materiálov (napríklad lesk trávy, pórovitosť kameňa, lesk lešteného kovu).

 • Aktualizovaná knižnica objektov

Program je uvedený viac ako 1000 3D rastlín a 3D objektov, významne zvýšila knižnicu trojrozmerných textúr, aktualizovaných trojrozmerných objektov.

V programe môžete vidieť viac 500 realistických návrhov kríkov a stromov (vo formáte 3D), ako aj viac ako 200 najnovších modelov Vidiecke lampy, ploty a mnoho ďalších drobných architektonických objektov.

Predstavujeme vám video o zostavení projektu v programe predchádzajúcej verzie (9.0):

 • Odhad kalkulačky

Pomocou odhadov kalkulačky môžete nastaviť cenu pre každý konkrétny objekt a uviesť spôsob výpočtu ceny. Tabuľka voľného odhadu sa počíta automaticky (ak je vybavená podrobnosťami o všetkých objektoch a celkovými nákladmi). Môžete tiež vytvárať a aktualizovať súbory katalógov cien.

 • Kompletná encyklopédia rastlín

Má viac ako 15 000 kópií. Kvôli ľahšiemu použitiu sa rastliny zaraďujú do katalógu v abecednom poradí. Knižnica obsahuje viac ako 26 tisíc farebných fotografií rastlín.

 • Schopnosť používať dlažbu

Môžete použiť pohodlný nástroj na vydláždenie záhradných chodníkov, nádvorí, terás. Okrem toho je editor nevyhnutný na vytváranie pravidelných skladieb.

 • Prítomnosť prvkov výkresu

Aktualizovaná a vylepšená grafika meracích rúk, vylepšená ich funkčnosť. Knižnica je vybavená obrysovými oblasťami a ľubovoľnými symbolmi.

 • Video prezentácia

V aktualizovanej verzii programu môžete demonštrovať svoj vlastný projekt pomocou videoprechádzok v záhrade.

 • Živé fotografie a odkazy

K objektu je možné pridať rôzne fotografie alebo odkazy.

 • Sezónny editor obrázkov

Úpravy fotografií prebiehajú podľa príslušného ročného obdobia.

 • Úpravy zdrojov

Je možné editovať trojrozmerné modely. Zmeny sa tiež môžu týkať textúr, tvarov a materiálov.

 • Ploty a schody

Vďaka editoru schodov môžete navrhovať rôzne viadukty, záhradné mosty, oblúky a oveľa viac. Prezentuje sa bohatá knižnica zábradlí a stĺpikov. Projekty schodov a ramp môžu mať rôzne tvary a typy.

S pomocou editora sú tiež navrhnuté ploty alebo oporné múry akéhokoľvek tvaru a zložitosti.

 • Prítomnosť tieňov

Veľkosť tieňa z objektov je ovplyvnená časom dňa, rokom, geografickými súradnicami oblasti a mnohými ďalšími charakteristikami.

Opis predchádzajúcej verzie programu

Jazyk: RU (ruština) 

Spätná väzba od našich používateľov o programe

Alexander Vorontsov, Kostroma:

Skvelý softvér na modelovanie terénu! Softvér používam profesionálne a samozrejme už môžeme povedať, že sa rýchlo vyplatil. Potešila ma obrovská knižnica objektov - toto je pravdepodobne najdôležitejšie plus. Tiež rýchlosť v nadmorskej výške. Všeobecne platí, že päť najlepších!

Elena Petrenko:

Dobré popoludnie Pracujem v tomto programe (licencovanom), páči sa mi to. Teraz si kúpim novú verziu 10 s kľúčom. Ale prakticky neexistujú žiadne rozdiely. V noci iba výhľady na 3D s pouličným osvetlením.