Otázky a odpovede

Kúrenie skleník

Kúrenie skleník


We are searching data for your request:

Forums and discussions:
Manuals and reference books:
Data from registers:
Wait the end of the search in all databases.
Upon completion, a link will appear to access the found materials.

Dobré popoludnie Ľudia mi hovoria, kto použil infračervené ohrievače guličiek na ohrev skleníka? 6 * 3 Chcem dodať 2 ks na 0,8 kW, aby sa nočná teplota udržiavala na 20 stupňov zvonku skleníka -7. Cope nie?

Odpovede:

Sergey, v poslednej dobe si táto možnosť vykurovania skleníkov získava na popularite. Máte skleník štandardnej veľkosti 6X3, dva infračervené ohrievače s výkonom 0,8 kW nebudú schopné udržať požadovanú teplotu. Nezabudnite, -7 v zime nie je kaplnka. Zima sa len začína.

Budete si musieť zvoliť IR vykurovanie s výkonom najmenej 1,2 - 1,5 kW a budete si musieť zvoliť veľkosť zariadení. Vo vašom prípade sú ohrievače dlhé 1,7 - 1,8 m s uhlom rozptylu toku 100 - 200 stupňov. Infračervené ohrievače s takýmito parametrami ľahko udržiavajú teplotný režim skleníka celú zimu, a to aj pri tých najťažších mrazoch. Ak sa rozhodnete pridať plochu skleníka, budete musieť zvoliť IR ohrievače iných parametrov. Tiež vám odporúčam prečítať si článok: Ako zvoliť správne ohrievače pre skleníky. Pomôže vám to pochopiť výber a jemnosť vykurovacích skleníkov.Komentáre:

  1. Brainard

    Certainly. Súhlasím s tým, že som povedal všetko vyššie. Môžeme komunikovať o tejto téme. Tu alebo v PM.

  2. Travis

    Remarkable idea

  3. Magar

    I can recommend you to visit the website which has many articles on the subject of your interest.Napíšte správu