Otázky a odpovede

Tipy na starostlivosť


Kúpil som viac ako 10 kníh od G.A. Kizima, čítaj. Ale ... ako viete, v Astrachane nie je teplo v krajine každý deň. Bolesti v zalievaní. Dávajú vodu v určité hodiny, večer o 18:00 vypínajú, často je tlak slabý, vodu napájame veľmi horúco, inak nič. V knihách G.A. existuje toľko odporúčaní týkajúcich sa starostlivosti, že vyvstáva otázka: „Je čas na spánok?“ Také množstvo príprav, ktoré sa mi zdá, že na to je potrebné mať zamestnancov. Aká je otázka - je naozaj uplatňovať odporúčania?

Odpovede:

Aké odporúčania považujete za najatraktívnejšie?
Ak hovoríme o zalievaní v horúčave ... Často je lepšie nezalievať vôbec, ako zalievanie otvorených rastlín v horúčave. Existujú východy so zatienením a mulčovaním pôdy (napríklad bezprostredne po zalievaní).
Môžete si vybrať rastliny, ktoré netrpia zavlažovaním teplom, alebo naopak rastliny odolné voči suchu a rastliny pestované vo vašej oblasti zavlažovaným spôsobom.
Pokúste sa dať nádrže, ktoré môžu byť naplnené popoludní, na večerné zalievanie. Kvalitné večerné zalievanie vám často dáva jeden alebo dva dni bez vody v najteplejších obdobiach.

Pozrite si video: MR Tipy: Starostlivosť o akumulátor motorky v zime - (Septembra 2020).