Otázky a odpovede

Je možné pestovať tulipány na jednej posteli s cesnakom


Povedzte mi, prosím, je možné zasadiť tulipány na jednu posteľ s cesnakom?

Odpovede:

Je to možné a je to dokonca užitočné aj pre tulipány ... iba to nie je príliš krásne, s výnimkou snáď striedajúcich sa radov.

V žiadnom prípade to nie je možné. Cesnak potlačuje tulipány a ani pri sušení tulipánov v okolí nemôžete mať zapáchajúce rastliny a pesticídy. Vždy ma zaujímajú všetko o tulipároch, pretože je to moja obľúbená kvetina.

zdôvodnite, prosím.

ďakujem. Chápem, že to nie je príliš krásne. Je to len preto, že miesto je veľmi malé, a preto sa predtým vysádzali tulipány. Dnes dal sused veľa cibúľ, a preto si myslím, kde ich zasadiť.

Určite nič predstieram, ale moje tulipány rastú celkom normálne blízko lôžok cesnaku. Pokiaľ viem, prchavé cesnak odpudzuje škodcov a zabraňuje rozvoju tulipánových chorôb. Láska možno študovala otázku oveľa hlbšie, pozrime sa, aké odpovede

možno voľba pozdĺž trás? Videl som to od priateľov)

pod jabloní)))))

Áno, vysádzajte ich pod ovocnými stromami

Ospravedlňujem sa, ale mýlite sa. Tulipány milujú okolie s cesnakom, cesnak odpudzuje húsenice a slimáky.

Tulipány môžu byť vysadené aj vo veľkých kvetináčoch ... ak je málo pôdy. Teraz ukážem fotografiu.

rozostavaný dom. Aj keď sme len rastlinnej zeleniny, vďaka za možnosť.

Takže kvety budú a zachránia žiarovku

A ušetrite miesto

ale povedzte mi prosím, s akým trvalými rastlinami ušetríte miesto.

a kde skladovať?

Celkovo je možné povedať, že ak odrody nie sú super exotické, môžete ich zvyčajne zasadiť na trávnik. Vo všeobecnosti nie som fanúšikmi tulipánov práve preto, že takmer všetky odrody sa musia vykopávať každý rok a som príliš lenivý. Už mám dosť exotík, s ktorými mám veľa rozruchu, takže nie som na tulipány ... uviazol som to na trávniku, strávil som ho, pokosil

kde skladovať ??)))

ďakujem.

A je mi ľúto, čo potom urobíte, tulipány rastú na jednom mieste niekoľko rokov a vykopávajú cesnak v júli až auguste.

áno

Ospravedlňujeme sa ... nerozumiem vašej otázke.))

hodil si fotografiu s tulipánmi do kvetináča, je to na zimu alebo je jar ... ak v zime, kam ju uložiť?

vysadené na jar ... vytiahnuté na jeseň ... sušené a na suchom tmavom mieste. Jar opäť zasadené v kvetináči. Nevykopávam. Vložil som skleník zohriaty na zimu.

Budú však kvitnúť okamžite po výsadbe?

ak dvojročná žiarovka jednoznačne kvitne)) a ak si v chladničke mesiac ľahnete s rýchlosťou 5 g, môžete ju vykopnúť 8. marca ... dokonca aj v dome na parapete

vďaka, skúsim

a ak je vysadená takto na jeseň, je možné ju nejakým spôsobom uchovať, aby nedošlo k zamrznutiu, napríklad zatvorte niečo, mám len veľký hrniec, skleník sa nezahrieva, musím vykopať príliš veľkú dieru.

Vysadil som to na jeseň. Držal som ho už pod snehom. Je ľahké, ak je na vrchu viac snehu. Ak ho nemáte, môžete ho zabaliť alebo ho napríklad naplniť pieskom.

vďaka, skúsim to

Áno, tulipány sa cítia dobre vedľa cesnaku. Okrem toho si môžete vysadiť tulipány zimným cesnakom a na jar s jarom. Cesnak chráni tulipány nielen pred hmyzím škodcom, ale tiež odnáša vodné krysy, ktoré milujú hostinu na tulipánových cibulkách. Na konci leta sa vykopávajú cesnakové a tulipánové cibule súčasne.