Otázky a odpovede

Čo sa dá variť z paradajok


Dobré popoludnie Poradiť, čo sa dá urobiť z paradajok? Nakladané a konzervované jesť nie. Veľa červenej a žltooranžovej farby. Vopred ďakujem.

Odpovede:

Môžete zmraziť.

Vyblednúť.

kečup

Gorloder.

šťava

Chren, lecho, kečup, džús, pizza omáčka, nakrájané na krúžky a zmrazené na pizzu

„Chren s chrenom“, zrejme „Gorloder“ 100 gr. olúpané chrenové korene, 100 g. cesnak, 2 kg paradajok, prejdite mlynčekom na mäso, pridajte 1 lyžicu soli a cukru, premiešajte. Položil som ich do sterilných pohárov, nekroutil sa, vložte ich do chladničky. Neviem, koľko ukladať, dlho sme sa oneskorili)))

Môžete dokonca zaseknúť.

Nakrájal som na kocky a stuhol. Varil som chutný kečup, myslel som, že máme dosť. Ale stále varím)), pretože je to chutné, už ho jeme))))

Marinované a konzervované Nejedzte .... Zvyčajne nakladané v sudoch ....

Rastlina trochu jesť. Celý prebytok paradajok sa bude musieť zachovať - ​​a nejete to. Mrazenie je samozrejme možnosť, ale po rozmrazení bude želé, je nepravdepodobné, že ho budete jesť.

Adjika, baklažán v adjika, džús, paradajka, kečup, lecho, šaláty atď .; atď.

Urobte si kaviár s tekvica, tam chodí veľa paradajok.

Vyrobil by som z nich ... tovar)) a trh. Dobré paradajky sú vždy v cene)

chren bez chrenu, paradajka, cesnak, soľ, korenie, cesnak podľa chuti, ktokoľvek miluje.

Dobrý deň, nehovorte mi o recepte baklažánu?

nakrájajte tri kilogramy baklažánu v kruhoch po jednom cm. Tri kg paradajok, jeden kilogram korenia, korenia, tri struky horúcej papriky, posuňte do mlynčeka na mäso. Posúvajte tri hlavy cesnaku osobitne. Zmiešajte všetku zeleninu okrem cesnaku a baklažánu, pridajte dve poháre cukru, sto gramov soli, rastie pohár oleja., Mix, povarte. Vo vriacej baklažánovej hmote varíme dvadsať minút. Pridajte cesnak, sto gramov octu 9%, varte ďalších 10 minút, vložte do sterilizovaných pohárov, stočte a zabaľte na jeden deň. Môže sa skladovať pri izbovej teplote

Vyrábam paradajkovú šťavu z prebytku 🙂

Paradajková omáčka - konsolidácia!

Prejdite v mlynčeku na mäso a zmrazte vo formách. Toto je, samozrejme, to, čo zostáva po kečupe a adjike ...

Zmrazené dobre, môžete okamžite pripraviť šťavu s mixérom a variť omáčku. Vždy to robím. Niekedy nie je čas na omáčku v sezóne, zmrazím ju a potom ju uvarím.