Otázky a odpovede

Ako a kedy pestovať zimný cesnak


Povedzte mi, ako a kedy vysadiť zimný cesnak?

Odpovede:

Po 26. septembri zasadím cibuľu, cesnak a tulipány ...

V septembri som niekoľkokrát pristál, nejako som to nemohol určiť. Vzala veľké semeno a rástla dobre. Teraz som lenivý, kupujem ho pripravený.

Zasadil som včera, ale všeobecne je možné Pokrova.

Som na Mesiaci, po úplňku pred 4. fázou, a začína sa 23. septembra, budú mať čas dobre sa zakoreniť. A zasadím ho na 10-15 cm, kopím sa pozdĺž priekopu a tam položím popol, zobrazí sa 3 riadky. Pohodlné zapichovanie.

Prosím, povedzte mi, že teraz môžete transplantovať pivonky.

A zasadím hlavy cesnaku do piesku / do diery /

Na pripravenú posteľ som nasadil strúčik cesnaku, hneď ako to dá korene, je to signál pre výsadbu cesnaku. Nerozpoznávam lunárny kalendár ...

Do 10. októbra môžete pestovať.

Mnohé sa presádzajú práve tento mesiac. Ja sa snažím do augusta začiatkom septembra.

Po mnoho rokov si záhradkári vybrali čas na výsadbu cesnaku bližšie k druhej polovici septembra až do polovice októbra. Je to približne od 24. septembra do 15. októbra. Počasie však v poslednej dobe nie je možné predvídať. Zima je veľmi neskoro a jar trvá do začiatku júna. Je rozumnejšie navigovať sa pod očakávanými mrazmi, preto je vhodné sledovať počasie cez internet na mieste hydraulického centra. Rastliny dva týždne pred začiatkom nízkych teplôt. Cesnak má čas zakoreniť, ale nebude rásť.

Súhlasím s Katyou, v posledných rokoch je počasie jednoducho nepredvídateľné, teplé je až do decembra, potom na konci septembra už sneží a zima je skutočná od októbra. Mala by existovať „chuyka“, ktorú musíte zasadiť do 2 až 3 týždňov pred silnými mrazmi, ale aj keď z vás klíčia, bude stále rásť na jar. Nemali by ste sa báť, ale je lepšie zakoreniť a zeleň sa ešte nerozrástla.