Otázky a odpovede

Chrenový recept

Chrenový receptWe are searching data for your request:

Forums and discussions:
Manuals and reference books:
Data from registers:
Wait the end of the search in all databases.
Upon completion, a link will appear to access the found materials.

Ahoj všetci. Dievčatá, povedzte mi, prosím, kecy recept, ktorý bude uložený a nebude kyslá v chladničke. Ak je to možné, podrobne podľa pomerov. To by bol recept, ktorý sa uchováva pri izbovej teplote. Nie je pivnica, chladnička je zabalená. Všetko dobré.

Odpovede:

Uši sám, čakám na recepty

Chren Alsou je vyrobený zo surovej zeleniny a bohužiaľ sa uchováva iba v chladničke.

Vyprážajte baklažánové kruhy, položte ho do vrstiev vo vrstvách. Vrstvu baklažánu, cesnak cez tlač + nasekaný kôpor, soľ, samozrejme. Ak chcete zachrániť celú nádobu, naplňte ju rastlinným olejom. Zakryte ju plastovým vekom a chladničkou. Skladuje sa na dlhú dobu.

nuuu ... aspoň, ktorý je uložený v chladničke ... ale recept s pomermi ...

Ten rok som vyrobil - 4 kg paradajok, 200 gramov olúpaného koreňa chrenu, 200 gramov olúpanej cesnakovej pažítka, 3 lyžice. Lyžice soli so sklíčkom.

Robím všetko okom. Kto miluje, jedinú vec, ktorú privediem k varu a octu. Skladuje sa celú zimu. Ak ste už otvorili, potom jesť!

Všetko cez mlynček na mäso na plyn až do varu -2 minúty povarte v čistých nádobách. Bolo to v skrini v byte

Tento rok sa to ukázalo takto: 3 kg paradajky, 600 g chrenu, 100 cesnaku, soľ, cukor. Nepamätám sa, koľko je všetka mlynček na mäso a ako sa premieša.

variť ????? Musí to byť surové

to nie je sračka ...

Toto sú možnosti pre mestský byt

autor sa pýtal, čo sa dá vložiť do chladničky.

jeden kilogram červených paradajok, pohár strúhaného chrenu, štyri veľké červené papriky, dve horké papriky (dal som jednu), dve alebo tri veľké hlávky cesnaku, podľa chuti soľ. Miešajte, chladte.

Ďakujem všetkým))

Prídem domov, napíšem recept. Super kurva!

autor požiadal o zasraný recept)))

Toto je adjika! Všetko je rozdrvené mlynčekom na mäso. Oheň sa dostáva. Recept by som počúval sám.

Na 1 kg paradajok (olúpaných) 150 gramov chrenu, všetko mlynčekom na mäso, soľou podľa chuti, v blízkosti bežného plastového veka, je v chladničke v poriadku, ale rýchlo sa usadí. Dnes som sa zhrnul do sterilizovaných pohárov, skúsim to, pretože to stojí v miestnosti, možno je tu veľa paradajok a je tu veľa chrenu.

Ďakujem vám veľmi pekne za recepty.

nepridávať ocot na uskladnenie? Rázne dopadne?

razantne, oko najskôr vypadne, potom to už nie je také, že nikdy nepridávam ocot a v receptoch píšu cesnak - ale je to už príliš veľa

ďakujem veľmi pekne. A keď prechádzate chren cez mlynček na mäso, dajte niečo na mlynček na mäso (počul som, že si niektorí ľudia navlečú tašku), inak to nie sú len oči, ktoré vypadnú. Nikdy to neurobil, manžel si tento rok robí))

chren a adjika sú dva veľké rozdiely), ale iné recepty sa zaujímajú

balíček nepomáha, pipety, plakal celý dom

kde je cesnak? ak trochu, potom nie príliš, nie viac ako 100 g na 3 kg paradajok

Nájdené na internete.

Ďakujem všetkým! Skúsim cez víkend

1 kg paradajok 300 g cesnaku 300 g chrenu (koreň) 300 g papriky Soľ podľa chuti Paradajková šupka z paradajok, mletá s korením. Aj samostatne prostredníctvom mlynčeka na mäso s chrenom s cesnakom (na mlynček na mäso vložte balenie, pritiahnite ho elastickým pásom). Solené paradajky s korením osobitne (a potom s chrenom nebude jasné). Zmiešajte všetku zeleninu. Vložte poháre. Uchovávajte v chladničke.

veľa cesnaku. Áno, a tiež chren. Je potrebné niekde inde nájsť nový pankreas, aby ho našlo k jedlu.

Prečo je to do pekla !! Mimochodom, v konečnej podobe je normálne, nie príliš strašidelné.

nikdy sme nepridali cesnak, pre mňa sú to správy z internetu, nevadí mi, kto to chce

Áno, tašku som si nasadil a uviazal, potom ju zložil a okamžite premiešal so skrútenými paradajkami

Na 3 kg paradajok, 250 g olúpaného cesnaku, 500 g chrenu, tiež olúpané, 3 pp pálivé papriky a 4 lyžice. polievkové lyžice soli. Všetko robím z mlynčeka na mäso na smaltovanú panvicu! Iba v tomto. A vložte ho na chladné miesto na týždeň a miešajte ho niekoľkokrát každý deň. A potom v čistých plechovkách av chladničke. Stojí to celý rok a nie je kyslá.

na jednu porciu (20-litrová panvica) obyčajného chrenu podľa vášho obľúbeného receptu, pridajte jednu rozdrvenú tabletu asperínu, potom nalejte do plastových (najlepšie nových) fliaš a uložte v chladničke. V tom roku som bol vyzvaný, aby som to urobil, bol dokonale uložený, posledná škatuľka bola vytlačená v marci.

Dievčatá, prečo to do pekla je, aby boli energické! S jej lyžičkami nebudete jesť! Trochu škvrny na čiernom chlebe a kapustovej polievke alebo polievke. Želé mäso s takýmto hovnom je vec. Recept môžete zmeniť podľa svojich predstáv. Píšem, ako to robím. Dievčatá! Kto pozná recept na solené paradajky, napríklad z barelu, soľ v trojlitrovej nádobe ???

U nás, pokiaľ si pamätám, sme vždy urobili chren s cesnakom) Veľmi chutné a energické!

Soľ vždy chutí podľa chuti. V skrútených rajčiakoch, kde nie je chren ani cesnak. Definovať to je pohodlnejšie. Nechcem však šetriť soľ z rozumného dôvodu ... A tiež pridávam cukor, aby som ho mohol cítiť priamo. Až potom ho zmiešam s chrenom a cesnakom. A ďalší tip: v deň zberu chrenu vyrábame chren. Všimol som si, že ak je chren na chvíľu vykopaný, ostrosť zmizne.

Na 1 kg paradajok 200 g cesnaku je soľ podľa chuti klasický recept, chren a horúca paprika podľa potreby

chren bez chrenu ... Áno, pravdepodobne niekde je to klasický recept

Všeobecne sa tiež nazýva horlauder