Otázky a odpovede

Ako plemeno opraviť maliny

Ako plemeno opraviť maliny


We are searching data for your request:

Forums and discussions:
Manuals and reference books:
Data from registers:
Wait the end of the search in all databases.
Upon completion, a link will appear to access the found materials.

Jesenné pozdravy všetkým záhradníkom a záhradníkom. Chystám sa na chov malín. Ak ju zasadím na jeseň, mal by som ju nakrájať na korene alebo nechať až do budúceho roka? Alebo potrebujete z nich odrezky a odrezky už zasadiť?

Odpovede:

Nerozumel som o odrezkoch ... o odrezaní leteckých častí: ako si želáte. Oprava môže byť v skutočnosti bežná. tj ak nevystrihnete leteckú časť, potom budúci rok prinesie ovocie, ako obyčajné maliny ... a na výhonkoch nového roka bude druhá plodina, neskôr ... To je sú to maliny dva v jednom ... Ďalšia konverzácia je, že keď ju odrezáte, ľahšia starostlivosť ... pretože sa rozumie, že tí, ktorí ju presne na jeseň vysadia, opravia jeden ... Inak je jednoduchšie vysadiť obyčajný ... je chutnejší (IMHO), ale samotný ker niečo fialové.

Závisí to od toho, kde prežijete. Bývam na Sibíri. Ovocie ako obyčajné maliny v druhom roku. Pre sezónu nemá čas na rast a znášať.

Žijem tiež na Sibíri. Ak si neželáte, aby sa plodina dostala, nakrájajte na koreň. Po prečítaní tejto rady som sa tiež rozhodol ju nakrájať na zem, takže v budúcom roku boli iba zelené výhonky, takmer som zničil odrodu Hercules, teraz som ju nakrájal rovnakým spôsobom ako jednoduchý, ale časť malín má čas na výrobu druhých bobúľ, v závislosti od leta. Dnes máme celý august od 25 do 35 stupňov, maliny stále dozrievajú.

vďaka za odpovede. Bývam v Urali, leto bolo rovnako horúce, bolo tam jednoduché maliny, dobré, chutné, rád by som zasadil výplňový materiál, čítal som všetko na internete, nie je jasné, kto krája, kto krája, kto krája krájaním. pravdepodobne sa nebudem obťažovať. Jednoduchá, chutná a starostlivosť bola vyvinutá už roky.)))

vlani v lete som si kúpil celý rad malín „Orange Miracle“, bola tu malá vetva asi 15 cm. V lete som vyrástol a mal niekoľko bobúľ, všetko na zem som na jeseň skryl, na jar som vyšiel o niečo neskôr ako obvykle, teraz sú konáre vysoké 1,5 metra a všetko je v bobúľach. Bobule sú veľmi veľké, na jeseň všetko znovu rezám, naozaj sa mi to páčilo, chcem si kúpiť na jar červenú odrodu opravného prostriedku, bývam v Arkhangelsku.

na jar ho môžete pokryť lutrasilom ... potom sa zem zahreje skôr a maliny budú rásť skôr. typu mini hotbed na nízkych oblúkoch robiť miesto, kde bol Bush. Lebo čím skôr sa Bush prebudí, tým skôr začne prinášať ovocie, čo znamená, že čím viac letného slnka sa zachytí a bude sladšie.

Vďaka, skúsim to na jar.

dobre, nechýba mi to ... obdivujem tiež na Sibíri v Omsku ... každý rok sme ho nakrájali na korene, prvá plodina je rovnaká ako obvyklá, druhá je natiahnutá, potichu prináša ovocie až do mrazu

Svetlana pri výsadbe nechajte asi 50 cm nad zemou, odrežte zvyšok a v druhom roku, keď vidíte, že maliny zakorenili, sa rozhodnite, ako ju nakrájať. Ak je potrebné bobule v júni, potom na jeseň sa mladý rast nezníži, ak v auguste bude potrebné na jeseň všetko znížiť. Až v treťom roku dáva Bush veľa veľkých chutných čistých (neovplyvnených) bobúľ

poďakovanie)


Pozrite si video: Secret Window (Február 2023).