Otázky a odpovede

Musím odrezať chvosty uhoriek a prepichnúť paradajky pre rôzne

Musím odrezať chvosty uhoriek a prepichnúť paradajky pre rôzne


We are searching data for your request:

Forums and discussions:
Manuals and reference books:
Data from registers:
Wait the end of the search in all databases.
Upon completion, a link will appear to access the found materials.

Povedzte mi, prosím, musím rezať chvosty uhoriek a prepichnúť paradajky špáradlom do sortimentu?

Odpovede:

Nakrájal som na ohon, aby bol esteticky príjemný, paradajky neprebodnem. Niekoľkokrát opustila uhorky, nebol čas, chuť sa nezmenila, pohľad je ako vrkôčiky

Ďakujem veľmi pekne

Louise, vďaka za recept, podľa tvojho receptu som to hral včera!

Záhradníci, prosím! Dal som čokoľvek, akú náladu! Ríbezľové listy, čerešne, chrenové listy, cesnak, korenie, túžba po koreňovej halde chmeľu, čistím a vložím malú nádobu. Mimochodom, s chrenovým koreňom sa každému najviac páči

Mimochodom, chcem pridať klinčeky, nechcem - nepridám! Sme záhradníci, príroda je nestála, robíme všetko podľa našej nálady

Som pre konzervy, nerezriem ohony, dobre, kvapku zo strany pedikuly a prepichnem ju nadou tak, aby pokožka nepraskla, ale nie vždy to pomôže, záleží na odrode.

Kde vidím recept? chcieť urobiť taky

A mám problém! Banky začali „strieľať s uhorkami!: -: (Je tu teplo pre 33 ľudí a ja bývam v byte, nie je kam schovať. Už 5 plechoviek narazilo!

Mimochodom, podľa môjho receptu nestrelí, vyskúšajte to! Máme tiež teplo 33 stupňov a bude to tak dlho

Recept som už našiel bezo mňa 🙂

A kde je tvoj recept: (ak to nie je tajomstvo)

Robím presne to. Ale polovica strely!

Máte iba uhorky alebo paradajky? Ten rok som robil experiment, urobil recept pre priateľa, banky boli tretí deň zakalené, boli rôzne jedlá, otvoril som ich, urobil som kečup z paradajok a šik bol vyrobený z nakladaných paradajok. A uhorky v mrazničke na nakladanie uhoriek, na hlavné jedlá, v základoch. Potom už celé leto robila vlastným spôsobom a nezačala experimentovať

Mám iba uhorky. A sused povedal. Že tam bolo potrebné dať jedno paradajky.

Ale čo keď znova povarím a znova točím? plechovky z treshky s uzáverom nite.

Ďakujem, našiel som! Manžel neje s octom, ale deti milujú.

Galina, pokúste sa prepichnúť uhorky ostrým nožom v strede a potom ich dať do pohára. Uhorky 1-krát nalejte vriacu vodu do pohára, až vychladne a odtečte vodu, potom dvakrát soľankou a postavte sa v byte a na teplo.

Neurobil som to, pretože som sa s týmto problémom nestretol, zatiaľ čo robil svoje proporcie všetko je v poriadku

Namiesto octu, kyseliny citrónovej. Veľmi dobré a nikdy nevybuchnú.

Môže mi niekto pomôcť?

Dobré popoludnie Môžem mať aj recept?

Ďakujem Je to veľmi únavné - trikrát variť všetko! ale čo robiť? musieť! Lepšie ako stratiť všetky uhorky!

Prosím, povedzte mi, aby som upichol uhorky uprostred, je to akoby som tomu celkom nerozumel. A na aký účel sa hádajú) :-).

V niektorých uhorkách existujú prázdne miesta a u ľudí existuje ZISTENIE, že tento vzduch z dutín potom vedie k tomu, že plechovky s uhorkami vybuchnú. Preto sú uhorky vopred namočené v studenej vode alebo priamo cez stred tenkým ostrým nožom, prepichnem uhorky a do pohára tak, aby vychádzali vzduchové vzduchové bubliny. Nalejte vriacu vodu prvýkrát a držte ju, až kým si môžete holými rukami vyzdvihnúť plechovku a vodu odtiecť. Druhýkrát ho naplníme soľankou a chvíľu stojím, nalejem a znova povarím. Potom nalievam uhorky tretíkrát a pridám 70% octu do pohára a prevrátime poháre. Pah Pah nie je jediný vzlet a stojí v byte. DLHÉ, ALE SPOĽAHLIVÉ. Dal som koreň chrenu, trochu mrkvy na dno nádoby, nakrájajte cesnak a, ak je to potrebné, vavrín, klinčeky, korenie, všetky listy čerešní, ríbezlí, hrozna a kôpru, ktoré som dal iba do slaného nálevu.

Nerozumel som, prečo trikrát premyslieť všetko. V tých bankách, v ktorých uhorky explodovali, by som niekoľkokrát umyl KIPYATK najskôr všetko, čo bolo v bankách, a potom nalial prvú soľanku a túto soľanku a druhýkrát naplnil soľanku a pridal ocot. POKIAĽ SA KRYT ZOBRAZÍ, POTVRDZETE PODĽA KRYTU na prilepenom filme a bude dobre stáť. Veľa šťastia!

Tatiana, celkom nerozumiem, v strede, je to tak alebo z tipov. Niekedy máme vo vnútri jedlé uhorky, pri solení to môže pomôcť.

Nerežte, ale jednoducho prepichnite do stredu. Tu je návod, ako preraziť obraz a to je všetko.

Dobre. Ďakujem veľmi pekne! už všetko začalo opakovať. A dnes opäť 12 kg zhromaždilo nové uhorky. : (Nie som s nimi spokojný.

Tiež si myslím, kam ísť. Zahrievajte nad 30 stupňov. Šaláty by sa navinuli, ale nechcem sa smažiť. Pri distribúcii.

Tiež to rozdávam. A myslím si, prečo ste toľko zasadili?

Vždy takto vyrábam uhorky, iba vidlica zo strán, prepichnem dvakrát. Uhorka sa zahrieva rýchlejšie, a ak existujú medzery, potom gazikovia vyjdú rýchlo, spravidla budú bombardovať, a ďalšie 1 - 2 karty aspirínu v marináde (na 3-litrovej nádobe) ukončujú akékoľvek podvracanie. Chuť nie je ovplyvnená. Všetko ostatné je podľa vášho receptu.