Otázky a odpovede

Bude slivky, slivky pestované zo semien prinesú ovocie

Bude slivky, slivky pestované zo semien prinesú ovocie


We are searching data for your request:

Forums and discussions:
Manuals and reference books:
Data from registers:
Wait the end of the search in all databases.
Upon completion, a link will appear to access the found materials.

Priatelia, povedzte mi, či slivky, čerešňové slivky atď., Pestované z kameňa, prinesú ovocie?

Odpovede:

Hra bude)

Ak sú rodičmi root, tak áno. A ak bude očkovaný, bude potrebné vštepovať do voľnej prírody.

Ako očkovanie ovplyvňuje kosti?

áno

vďaka)))) Upravené

vysvetlite, prosím))) Len laik)))) Ak divočina neprinesie ovocie? A tiež v našej oblasti vznikli jablká a slivky (korene), hlavné stromy sú staré. Má zmysel opustiť výhonky? Prináša ovocie? Alebo všetko vyčistite?

Kvapky, plody divého medveďa. Ale jemne a nie chutne. ))) iba slivka z kosti - nejde o divú bytosť. Na rozdiel od jabĺk zo semien. Musíte vedieť: štepený strom alebo nie. Mám slivku na mieste sám je vynikajúci, bez očkovania. Natáčanie sa preto nelíši od materského stromu. A ak by došlo k očkovaniu, potom by výhonok neobsahoval žiadne znaky ovocia zo starého stromu. A takáto streľba je sotva potrebná.

stromy na pozemku sú staré. Sú staršie ako 30 rokov. Niektorí zarastené dali. Štepené alebo nie, teraz to nevieme. Vyvstala teda otázka, má zmysel odísť alebo všetko vyčistiť a kúpiť sadenice v škôlke

Nechajte prerastený strom, ale vysaďte zo starého stromu úľavu.

Áno, samozrejme, prinesú ovocie, ale ovocie bude trvať dlhšie ako z mladých semenáčikov alebo štepov. Nevýhody takéhoto množenia rastlín zahŕňajú skutočnosť, že kamenné rastliny veľmi zle zdedia a prenášajú pozitívne vlastnosti (počas množenia semien), t.j. s najväčšou pravdepodobnosťou sadenice produkujú plody horšej kvality a chuti ako materská rastlina. Ale ak materská rastlina bola chorá na vírusové ochorenia, potom sa prenesú iba na sadenice. Ale! Je malá pravdepodobnosť, že výsledná rastlina bude mať akékoľvek zaujímavé a užitočné vlastnosti a prekročí rodičovskú formu. Možno takto vybral Michurin sadenice.

Budem „mladý“ Michurin. V minulom roku okrem sliviek hádzali nektarinky do zeme. A všetky tri klíčili minulú jar. Toto je Kamčatka. Je ešte príliš skoro na to, aby sme posúdili, či niečo prežilo alebo nie.

Ale teraz, ako som bol presvedčený, je najlepšie na jeseň zasadiť semená do zeme a klíčia sa v prírodných podmienkach. Alebo nebudú klíčiť - potom to nie je osud ...)