+
Otázky a odpovede

Ako liečiť miesto od škodcov


Vitajte! Požiadam o radu skúsených záhradníkov! Na našom webe je množstvo mravcov, medveďov, vošiek a iných škodcov. Pôda v dovážanej oblasti (bažinaté miesto, zvýšená úroveň pôdy). Chcel by som na jeseň náležite obrábať pôdu, aby na jar pokojne žil. Čo odporučíte? Ste pripravení veľkoryso spracovať celý pozemok s rozlohou 10 hektárov a vykopať všetko pod lopatou. Len zaspíš? Čo naliať na kopanie?

Odpovede:

Počúvam

S mravcami sa musím vysporiadať dlhý čas, pomáha mi veľa rôznych prostriedkov, napríklad tabakový prach. Od vošiek na kríkoch do boja je umývať sa na jeseň a skoro na jar nejakým zimujúcim odpudzujúcim hmyzom, nazývajú sa tak priamo) Nehovorím ti to od medveďa, veľa ľudí ho vysadí okrajom z plastovej fľaše)

z vošiek na stromoch nám pomáha vyrábať lepidlá od hlodavcov. Dva kruhy vytvoríte priamo naspodku a nad druhým kruhom. Mravce sa držia a nefajčia vošky. A ak sa voška objaví, používam nástroj „Zelené mydlo“, ktorý sa mi veľmi páči, veľmi to pomáha)

horieť dobre!

Keby to bolo všetko také jednoduché, napojil som sa a všetko bolo v poriadku))) Na jeseň sa ti to nepodarí) Z medveďa urob na jeseň a na jar lovecké jamy. Na jar si môžete dať plechovku alebo len blízko pohybov, medveď vyjde, aby sa tu vyhrial, potom ho chytíte.

a do polievky!

pre rybárov je to lepšie a nechajú ich chytiť sumca

Ako presne však pomáha tabakový prach od mravcov? Čo robiť Nalejte do mravca? Alebo všade?

Vykopem mravce a hodím ich, vidím aj stopy v ňom

Vidím ... Mám celú záhradu v mravcoch. Neviem ani, kde sú ... Všade !!! Túto metódu si tiež všimnem 🙂

Áno, aby sa taká krása dostala do vody, ryby sa zo strachu samy dostanú von z rybníka


Pozrite si video: Ivan Hričovský: Odstraňovanie machového povlaku na kôre (Marec 2021).