Otázky a odpovede

Horčica dresingom uhorky recept


Priatelia, povedzte mi, prosím, lahodný recept na uhorky v horčicovom dresingu.

Odpovede:

Natasha, pozri sa na moju stenu, uhorky v maďarčine,. Ten súd v tom roku odletel, na zdravie. Tento rok sa určite opečiatkujem)

Ďakujem A chuť je ostrá alebo sladká?

Sladké a korenené

Môžem mať recept na uhorky?

Choďte, ak to nie je ťažké, na moju stránku, uhorky v maďarčine, videorekordér, je to veľmi jednoduché! A teraz to robím, tiež som robil cukety na testovanie.

Bohužiaľ nemôžem. Som v krajine, a tu so spojením sa úplne zrúti. Nič na otvorenie.

Tiež som išiel robiť podľa vášho receptu.

Pokúsim sa popísať, rovnako ako ja osobne:. Umyte uhorky, nie viac ako 5 cm, a nechám ich niekoľko hodín vo vode. Nádobu sterilizujem, prevarím viečka. Do hotových pollitrových plechoviek som dal dáždnik s kôprom, strúčik cesnaku, pol lyžičky horčicových semien! 5 hrášok čierneho korenia, 50 ml octu 9% -. Položím uhorky pevne. Do každej nádoby s objemom 0, 5 som dal -1 lyžičku L. Soľ, 2 lyžičky L. Sah. / piesok. Do pohárov nalievam studenú vodu až po okraj. Vezmem panvicu (pokiaľ možno osvetľujúcu), vložím uterák, vložím plechovky (tri pre 0, 5 sú zahrnuté v mojom zozname) a nalejem studenú sterilnú vodu do panvice. Od varu - 5 min. Krútim, otáčam, prikrývam teplom, až kým úplne nevychladne. Tatyana, skúste si pozrieť video! Všetko je tam omnoho jednoduchšie! Dlho som písal! )

Ďakujem, samozrejme) recept nie je môj, ale podľa chuti každého. ) Dokonca sa pokúsili jesť kôpor z pohára) Pozrite sa na video, robím to isté. Dnes sa mi podarilo vyrobiť 16 pol litrov. Dochádzajú banky 🙂

A 0, 5 hodín, z toho lyžičky

0, 5 h. G. Gortsitsa zrno, zmeškané.

Pozrite si video: Letný zemiakový šalát. HD (Apríl 2020).