Otázky a odpovede

Čo urobiť vaječníky objaviť na paradajkách


Letní obyvatelia, pomocníci sú moji milovaní, povedzte mi, mám na svojich paradajkách 2 alebo 3 paradajky! Môžete povedať, žiadne paradajky! Ako pomôcť, aby boli vaječníky? Vopred ďakujem

Odpovede:

Paradajky postriekajte ováriou alebo kyselinou boritou

Tieto nástreky nedávajú nič. V mojich indexoch sa začala iba prvá úroveň a nasledujúce 4 sú prázdne. Na ulici to bolo +38, peľ bol pri tejto teplote sterilný.

A mám to isté

Rovnaký príbeh, nestrácajte čas ani peniaze. Keby to nebolo počasie, vyvážal by som paradajky z Kamčatky s letnou rezidenciou! Ako sa pozerám na počet suchých tyčiniek namiesto vaječníkov, tak urážajú! No, maya sho, potom maya! Teraz je lepšie monitorovať neskoré plesne a vykonávať profylaxiu, aby ste nestratili čo je!

Naozaj som si myslel, že iba toto mám, nie sú tam paradajky

Spracoval som všetko, kvety sa osprchovali.

Mám tiež 2 - 3 kefy a to je všetko, prvý rok je taká ostuda.

Mám tiež len 2 až 3 úrovne v skleníku, ale približne. G. Všetko je tak, ako by sa malo, úplne, odrody sa opakujú dobre, a Sanka s raketoplánom, kde bez nich!

Mám vynikajúcich, ale týždeň tepla a horný sa nezačal.

Povedzte mi prosím, ako sa vysporiadať s neskorou plesňou? A potom všetky paradajky s čiernou polovicou.

Striedavo som striekal metronidazol (1 tableta na liter vody), iba dobre rozdrvím tabletu a rozpustím ju asi hodinu v malom množstve vody, potom pridám zvyšok vody, furatsilín sa rozpustí v rovnakom pomere a vytvorí 1,5 litra séra a 30- 40 kvapiek jódu. Bola spracovaná už 6 alebo 7 krát. Ak chcete spracovať krík zdola nahor a pôdu okolo kríkov, nezabudnite odstrániť choré listy a všetko odspodu k prvému zväzku, ktorý by bol dobre vetraný. Na záhrade mám paradajky.

A mám na svojej záhrade paradajky. Kríky sú posiate paradajkami. Neexistuje žiadny skleník a nepotrebujete dar tejto kecy. Čítal som tu, potom u ľudí kliešte, potom fluór, nejaké odpadky a dokonca ani paradajky nie sú zviazané. A celkom, človek sa pýta, je potrebný skleník!? Moja svokra má druhý rok skleník, takže ma trápili zalievanie a burina. Phytophthora je teraz na paradajkách. Ale nespadám na záhrade a toto leto som ju napájal iba dvakrát. Neexistuje takmer žiadny dážď, zem je mokrá. Mulčovanie pomáha.

Prvá fotografia pred 3 týždňami, zima, sa neskryla. Včera som urobil druhú fotografiu. Odstraňujeme 2-3 paradajky denne, dokonca aj cherry paradajky v hrsti, a dokonca aj keď prechádzame semenami, trháme ich, klikneme na ne.

Svetlana! Si v poriadku! A máme iba v skleníkoch! Vo výfukových plynoch je zima. A aj tento rok je veľmi málo paradajok. Dážď celé leto!

Náš jún bol chladný a daždivý. Počas 10 dní teplota nestúpla nad + 5 počas dňa, v noci to bolo +1, dokonca nosil zimnú bundu: - 🙁 (Myslel som, že všetko zamrzne. Ale nie, prežili a krásne prinášajú ovocie! Len som vybral odrody, ktoré nie sú skleníkovo-južné, ale mrazuvzdorné. Takže s paradajkami.

Púšťame sa iba do uhoriek v OG. Paradajky sú k ničomu. Ste stále teplejšie!

Mám teda v okrese Bezhetsky letný dom. Podnebie je Petrohrad, niekedy dokonca chladnejšie a leto je iba 2 mesiace.

Pred pár dňami tu bola otázka - kde kupujete semená? Bol som presvedčený o cukine. Žena vždy kupuje xs, ktoré sú Japoncami. Tento rok sa tiež profilovali semená obukaly. Rástli dve cukety a jedna pipeta. Pre paradajky. Stráviť 300 r a kúpiť rad malín zázraky z ruských záhrad. Vaši susedia začnú robiť autogramy.

Povedzte mi, aké odrody boli vysadené?

Chcem hovoriť o „malinovom zázraku“. Druhý rok zasadím v skleníku a na ulici. V skleníku je len veľmi málo dodávok, ale na ulici je úroda príjemná. Budúci rok zasadím iba rastliny na otvorenej záhrade. Bývam v Čeľabinsku.

Zasadil som veľa rôznych vecí, na všetko si nepamätám. Položil som tablety do postele, takže červi vykuchali. Tam boli presne odrody Fatima, mongolský trpaslík, Zinulya, letné slnko, dátum, zebra oranžová, (vysadené viac ako 30 odrôd)