Otázky a odpovede

Čo robiť, ak sa rajčiaky po spracovaní zmesou Bordeaux zhrdnú


Vitajte! Pred dvoma dňami som striekal paradajky zmesou Bordeaux a zdá sa, že teraz zreziveli. Listy a kmene sú zhrdzavené. Čo je to? Je to naozaj spálené? Včera som postriekal čistou vodou a dúfal som, že túto zmes aspoň trochu vymývam.

Odpovede:

Myslím, že to spálili, musíte byť opatrní. Tiež som spálil, takže minulý rok som prešiel na iné, ktoré obsahujú meď.

Ako si ju choval? Takto som horel aj rok. Liečené potom dobre pomocou kefíru. Ale polovica plodiny je preč. Je potrebné ho rozmnožiť podľa pokynov, ktoré potrebujete.

Podľa pokynov.

Farba by mala byť modrá

Áno, to sa stalo. Nevedel som o nechte. Teraz to budem vedieť. Hrdza, ako teraz zmyť? Alebo už je všetko beznádejné?

Spracoval som kefír s droždím. Každý deň. Vypálené bolo odstránené. Listy sú hrdzavé a suché. Tento spôsob samozrejme vedie k 100% výsledku. A zbavuje sa mnohých plesňových chorôb. Zakaždým, keď skontrolujem postupnosť. Pepř potom zmizol. Ale paradajky sú preč. Nehodila kríky. Sledujte tri dni. A liečiť po dobu troch dní. Kefír. Neumývajte ho vodou.

Píšem, ako variť. Vezmite si tašku so zmesou Bordeaux. Existujú dva balíčky. Jeden s modrým vitriolom. Ďalší s vápnom. Chováme všetky individuálne. V rôznych jedlách. Alebo sklo alebo plast. Teplá voda. Potom, keď je všetko dobre rozpustené. Nalejte síran meďnatý do vápna. Za občasného miešania. Zober si nechty. Macau. Ak na nechte nie je červenkastý povlak. Všetko je v poriadku. Ak existuje. Pridajte trochu vápna. Zmes používame okamžite. Nie je uložený. Vždy som zabudol. Čo vyplniť. Napísal som si.

Tiež som vždy zmätený. Čo sa naleje vpred.

Prvýkrát som sa s ňou zle rozviedol. Tak som skoro plakal. Úroda však bola dobrá. Predtým, ako som rozmnožil, zobral som svoju kundu a prečítal 🙂

Tak som spálil jódom, nič sa nedostalo.

Striekal som paradajky zmesou Bordeaux a potom som si na internete prečítal, že hotovú plodinu nemôžete postrekovať