Otázky a odpovede

Prečo má paradajka na kvetoch málo vaječníkov a plesní


Milí záhradníci, povedzte mi, ako ušetriť paradajky? Kvitnú hojne, ale existuje len málo vaječníkov a veľa kvetov sa zdá byť plesnivých.

Odpovede:

Ak chcete získať bohatú úrodu, vyskúšajte vaječníky

Ako často však môžem tento liek nastriekať?

Existuje inštruktáž, nepamätám si, čo presne je medzera, ale takmer okamžite sme dostali ovocie

Už som ňuchal dvakrát a nepomáha to

A aký druh hniloby na kvetinách? Ako sa s tým vysporiadať?

Oh, potom neviem, je mi to ľúto

lepšie liečiť fyosporínom z huby. Potom humát draselný. Nie je normálne, že pleseň je kdekoľvek ... Pleseň je hubovitá huba ... A akákoľvek huba je už zlá!

ďakujem

Na paradajky nastriekajte dve tablety kyseliny jantárovej na liter vody.

A moje kvety len vyschnú, prečo?

žiadny vaječník. Je horúco

dúfam, ale mám zlé papriky ,,, je tu málo vaječníkov. Možno sú tiež horúce!

papriky zvyčajne nemajú minerály. paradajky nebudú viazané na T nad +30

Ak je vonku horko, je tiež v skleníku a ja otvorím všetky dvere tak, aby nespálili, ale ak je vonku +15, potom je v skleníku 23-25 ​​so zatvorenými dverami. Všeobecne platí, že skleník je prvý rok a neviem, ako s ním správne zaobchádzať, neexistuje spôsob, ako ho neustále monitorovať. Ráno to otvorím, pretože pôjdem celý deň do práce a zrazu bude horúčava a všetko bude horieť.

polykarbonát?

ako inak môžete znížiť teplotu v skleníku, ak už stúpne o 40?

Áno, podobne ako Dionýsos, ktorý chráni pred UV žiarením, ale stále sa bojím.

tieto skleníky by sa mali vždy vetrať! aj keď na ulici +10. Listy otvorte ráno a večer, najmenej 15 minút. Celá zložitosť polykarbonátu v kondenzáte, takže pravdepodobnosť vývoja húb je vysoká. Na jeseň a na jar to ošetrujem buď vitriolom alebo fungicídom (často len zvyšky z leta). No, mulč, aspoň pre paradajky - je potrebné (pokiaľ možno seno). Ani v takýchto skleníkoch nie je vhodné miešať kultúry, ale s náležitou starostlivosťou a neustálym sledovaním je možné (zmiešam) Všetko preto, že paradajky sú náchylné na plesňové choroby a zvyšok z nich môžu šíriť. Uhorky milujú kliešte a podľa toho tiež môžu ísť do zvyšku handier ... Whitefly letí na papriku a súčasne praská paradajky a všetko, čo sa objaví ... Rozumiete? Teplo je samostatná konverzácia - ja som nemal žiadne vaječníky 3 týždne, aj keď som ochladil (vedrám som dal studené vody a dvakrát až štyrikrát denne som ich zmenil), vonku som zakryl vetvy .... Vo všeobecnosti existuje veľa ťažkostí, ale hlavná vec je vetranie a prevencia plesňových chorôb.

Od samého pristátia si sused zvykne aspoň na uhorky, aspoň na paradajky, na mikro-vetranie. Jej dvere sú počas poslednej noci vždy pootvorené na 10 - 20 cm. A z kondenzácie na jar prechádza tenký krycí materiál medzi polykarbonát a oblúky. nejakým spôsobom som upchal všetko, okamžite som sa cítil upchaný, mokrý., myslel som, že je to tiež zlé a teraz aspoň trochu, ale otvorene. A na okenných listoch a gázach je to dobré, lepšie ako netkané materiály. Dobré úrody.

A nedávno som čítal, že paradajky potrebujú fosfor viac ako ktorákoľvek iná rastlina, berú to veľa zo zeme, preto odporúčajú kŕmiť 1 polievkovú lyžicu na 10 litrov teplej vody superfosfátovým extraktom.

Superfosfát neumožňuje rastlinám rozťahovať sa a prispieva k lepšiemu usádzaniu a dozrievaniu plodov.