Otázky a odpovede

Aké sú odrody veľkých jahôd a jahôd

Aké sú odrody veľkých jahôd a jahôd


We are searching data for your request:

Forums and discussions:
Manuals and reference books:
Data from registers:
Wait the end of the search in all databases.
Upon completion, a link will appear to access the found materials.

Dobrý deň, povedzte mi o odrodách veľkých jahôd a lesných jahôd. Chcem svoju malú maličkosť vápna a zasadím veľkú a chutnú.

Odpovede:

Alexandra, chutné a veľké jahody

je najlepšie vziať jahodové fúzy od svojich priateľov, ktorí majú skutočne veľké jahody. Minulý rok som kúpil tieto „veľké vynikajúce“ odrody - v skutočnosti maličkosti a vôbec nie rovnaké odrody.

Chamora Turusi, Kemberli.

Vzala fúzy od susedov a tiež od niekoho a množila sa

Choval som svojich najmenších preosievaním malých vecí, počas plodenia som označil kríky dobrými bobuľami, urobil som nejaké mašle zo stužiek a z transplantovaných motýľov som si vzal fúzy, samozrejme, trvalo to viac ako rok, ale výsledok je zrejmý.

Minulý rok som si objednal od zberateľa zbernicu „Merchant“ a „Baby“. Výsadbový materiál prišiel z vysoko kvalitných koreňov v hydrogéle, na každej triede fóliová značka. Ak máte záujem, napíšte vyhľadávací nástroj: „Rezne a sadenice zo zbierky A. Romanov.“ Má veľký výber ovocia a bobúľ z nášho i zahraničného výberu, množstvo zaujímavých nových produktov.

moji známi nie sú vôbec letní obyvatelia, takže nie je kam vziať

ďakujem

máme všetko malé, mnoho rokov rastie a hlavne sa o to starajúci majitelia nestarali

Tento rok som napísal odmenu a festivalovú sedmokrásku zo súkromnej škôlky, všetci prišli do kapsuly, ale odmena sa zakorenila, ale festival zmizol. Tohtoročné malé a nemotorné bude musieť byť odstránené.

aby sa jahody nezmenšovali, musia sa uchovávať na jednom mieste nie dlhšie ako tri roky a potom presadiť. Mám tri postele, 1 rok, druhý a tretí, každý rok som zasadil jahody tretieho roku na jeseň (v auguste) na nové miesto. Najlepšie po cibule. Ukazuje sa, že vždy existuje dobrá úroda, dobre, ak sa počasie neseká))))

Namočím všetky sadenice, ktoré kupujem, s otvoreným koreňovým systémom v koreňovom riešení.

dobrá rada, ale prečo sa niektorí zakorenili a druhá odroda je úplne preč?

Neviem prečo, ale nemám ani 100% mieru prežitia a nielen kúpené sadenice, vždy sú tu pľúca. V poslednej dobe jedia larvy prasličky svoje korene, takže tento rok do výsadbových jám pridávam „Zemlin“ alebo „Terradox“ a pozerám sa, hneď ako začnú strácať listy, hneď ich vykopám, skutočne milujú mladé korene jahôd.

Vďaka, budem vedieť. Očividne to boli oni, pretože najprv sa všetko zdalo byť v poriadku, potom zvädli a vyschli. Ďakujem veľmi pekne, všetko si musíš napísať.

Ale ak zmením svoju maličkosť na nové miesto, zväčší sa? A či bude potrebné odrezať lístie? Budúci rok plánujeme vyrobiť jedno veľké lôžko jahôd, inak by predchádzajúci majitelia narazili, kdekoľvek by mohli, a pod ríbezľom rastie a pod slivkou

Jahody sa nesmú namočiť do vody

v mojom komentári nie sú slová „jahoda“ a „voda“.

„Namočte do koreňového roztoku“, je roztok suchý? Je to ešte horšie, ak nasiaknete, je lepšie zasadiť do zeme alebo do hrnca a rozliať.

Ďakujem, budem vedieť, ale nemám namočený deň, ale 20 minút, počas ktorých sa korene môžu namočiť, až kým nenájdu žiadne problémy.

Viem len, že nie je možné dať do vody čistú vodu, a tentokrát som prišiel o 5 nových odrôd, trochu som si ju aj pri príprave zmesi pôdy dalKomentáre:

 1. Spalding

  Sorry, no to this paragraph .....

 2. Neuveville

  Úplne súhlasím!

 3. Bradey

  Vďaka za informácie! Zaujímavé!

 4. Wycliff

  This will have a different idea just by the wayNapíšte správu