Otázky a odpovede

Ako sa zbaviť hmyzu z rastlín na izbových rastlinách


Dobrý deň všetkým! Pomôžte zbaviť svrab na izbové rastliny, ja jednoducho nemôžem prekonať túto infekciu.

Odpovede:

Vyskúšajte Fitoverm

Aby sme každý list spracovali mydlovým roztokom, až kým neodstránite celý bjak a nezopakujete ho za týždeň alebo so slabým alkoholovým roztokom, ale rastlinka to veľmi vyschne, mydlový roztok mi viac pomohol.

Akhtar. Rýchly, spoľahlivý, bez zápachu a tanec s tamburínou

ďakujem. Skúsim to. táto infekcia sa rozšírila už k druhému kvetu. Všeobecne mi bolo odporučené vyhodiť napadnuté kvety a začať s novými kvetmi, ako by to bolo ľahšie urobiť, ako vyprázdniť tento špinavý trik.

Iba vodu a rozprašujte aktar (pod balením). Utrite vodkou každý druhý deň. V zime ju priniesla s novou rastlinou na tri týždne, bojovala a vytiahla von, aby odstránila napadnuté kvety.

Široko pôsobiaci insekticíd. Aby sa nimi rozliala zem, rastlina pije svoje korene a pochva pije túto šťavu z rastliny a je vyleptaná

Actar nie je fumigačná akcia, nevyžaduje prístrešie. Trenie alkoholom je v prvom rade výsmechom rastliny. Presne na tento účel sa vyrobili systémové insekticídy proti cicavému a nahlodávajúcemu hmyzu, aby sa rastliny nepoškodili ich „liečivými“ postupmi. V návode je napísané všetko - škodca, koncentrácia, metóda spracovania, frekvencia ošetrenia atď.

úplne s vami súhlasím! Rýchlo, spoľahlivo a tak ďalej ... Štítok stupnice a KVET spolu s ním zomreli! Kvet nebol jediný, bola tam skupina kamarátov, úžasný nástroj.

viac podrobností - aký druh škodcu, stupeň poškodenia, predchádzajúce účinky, forma lieku, ako sa použil

na tom nezáleží. Úplne s vami úplne súhlasím;)

dôležitosť zásady, pretože tento liek používam bez sťažností. Máte takú negatívnu reakciu a pravdepodobne to nie je akt. Liek nie je fytotoxický ani pri vysokých dávkach.