Otázky a odpovede

Kedy prerezávať zelerový koreň


Kamaráti, kedy začneme prerezávať zelerový koreň?

Odpovede:

Sám zasadil prvýkrát, mám rôzne Egor. Sedí s pórom.

A táto otázka ma zaujíma, kedy mám prerezať, aby koreňová hlava dobre rástla?

Je dôležité nezhustiť výsadbu, nie prehĺbiť rastový bod a neroztrhnúť listy silne, môžu byť iba tie extrémne. Minulý rok som rezal listy, myslel som si, že rastú a nedostal som dobrý koreň.

Zasadil som tiež. Zdá sa mi príliš skoro, ešte som nevidel vodnice. Ale koniec koncov bude ešte veľmi dlho rásť. Ak máte záujem, pozrite si video o kanáli Valeryho Medvedeva o koreňovom zeleri

Chápem, že sme prerušili v auguste.

Potrebujete sa orezať? A už mám okrúhlicu

Trochu zhrabnite a odstráňte bočné korene. Lepšie je, samozrejme, sledovať video o ňom.

Teraz tomu rozumiem, viem o tom a robím to, vďaka.

Priatelia a ja mám koreň aj stopku a tiež prvýkrát, zatiaľ čo som nič neurobil, greeny sú nádherné, vysoké zelené, dovoľte mi. Tipy.

Vysadil som aj oba druhy. Ukázalo sa, že na web chodia niekoľkokrát týždenne. Viem, že zeler miluje zalievanie a tiež, že stopky sa musia bieliť zberom vrcholov do zväzku a balením stopiek bielym papierom. Aj keď ešte nie sú na tieto postupy pripravené. A myslím si, že ak si stopky nezakryjete papierom, ale bielym poťahom, bude možné ich bieliť? Čo si myslíš? A ako sa o nich staráte?

Skutočnosť je taká, že som ju v žiadnom prípade zasadil prvýkrát, veľmi často som čítal, že bolo potrebné skončiť, bolo to napísané o bielení, bolo to bezpečné, aby sa bieliť nebolo, ale máme také počasie, že neviem, čo bude rásť. Ale zatiaľ si myslím, že skoro.