Otázky a odpovede

Ako vyrobiť kvasinkovú výživu


Povedzte mi, ako správne pripraviť kvasinkovú výživu?

Odpovede:

Kúpte MAGBOR (1 TABUĽKA, LIEČKA NA ZÁSOBNÍKU VODY) SPREJ NA DÁVKY A BUDE SPUSTIŤ.

Olga, dobrý deň, robím to na základe mojej osobnej skúsenosti s kŕmením droždia. V obchode kúpim 20 malých balení pečeného lisovaného droždia s hmotnosťou 50 gramov a dostaneme 1 kg. Zoberiem vedro s vodou na naliatie, bude stačiť pol vedra vody a vložíme všetko, čo sme kúpili. V tomto prípade sa musíte uistiť, že sa naše kvasnice rozpúšťajú vo vode, jednoducho ich stačí trieť do rúk. Potom je všetko dobré a naleje sa do 200-litrového sudu. Opäť dôkladne premiešajte vodu v prospech zeleniny. Presvedčili ma osobné skúsenosti, ako taký subkortex Všetka zelenina, bez výnimky, ako ka. Najmä uhorky a paradajky, farba listov sa stane tmavou zelenou nasledujúci deň, vaječníky sú veľmi, veľmi veľa. Ja to kŕmim 2krát mesačne, všetku zeleninu bez výnimky. Úroda na zmrazenie a cena je iba 100 rubľov ,

Nemám sud. Dá sa pripraviť sušené droždie?

100 g živých droždia, 3 polievkové lyžice cukru v vedre s vodou, nechajú sa tri hodiny stáť na slnku a môžu sa použiť.

a akú vodu zavlažujete rastliny? Musí to byť teplá voda ...

Mám 30l kúpeľa, ale len zalievam uhorky a paradajky z hadice)

Vidím. Pravdepodobne je podlaha Ruska napojená hadicou a potom plesňou, hubami atď.

Dievča, rast vyžaduje dusík a stopové prvky. Neviem o kvasinkách, ale močovina vám určite pomôže.

skúste do tejto krásy pridať viac cukru a čerstvých bylín. Nechajte putovať 2 dni. To je ešte chladnejšie hnojivo. Máme reďkovky s malými vodnicami pestovanými, šťavnatými a chutnými ako malé.

neskorá pleseň nie kvôli hadici, ale nadmernému zalievaniu, a dokonca potom všetkému je možné zabrániť!

v mojej záhrade sú 4 bary lahodných pochutín na zelenine, hnojovej kaše, fermentovanej žihľavy, duseného chleba a kvasničnej kaše.

ak z hadice prúdi studená voda, je to stres pre všetky rastliny. Železné sudy stoja penny ... za 200-300r si môžete kúpiť sud s objemom 200 litrov. Aký druh vody na zalievanie vášho podnikania, ale stále ... Mám 1 sud na celú svoju záhradu (mám malé postele), ale v prvom rade nechcem rozmnožovať kvasinky, žihľavy atď., Vôňa na celom webe bude nepríjemná a za druhé Budem musieť stráviť celý valec ... V hlavni rozprestieram iba pastu z neskorých plesní a vodu všetkých postelí. A všetky obväzy robím výlučne v plastových fľašiach pod vodou, pive Kvass atď. je veľmi pohodlný, varí oveľa rýchlejšie, nemá nepríjemný zápach v celej oblasti, môže byť hermeticky utesnený pre lepšie kvasenie.

Súcitím s vašimi susedmi))

cool!

ó, rovnako ako ja, sympatizujem s nimi)))))) takto) Každý deň jedz svoje zdravie.

obyčajná plodina pre skleníkové uhorky! (a ak áno, niečo vôbec)

To by muselo poznať dávkovanie)

O kvasniciach vám nemôžem nič povedať, nepoužívam ich, obávam sa, že pôda okyslí. Používam iba žihľavu. Vyhovuje mi to a nemusím nič kupovať ...

Nie, je to všetko na otvorenom priestranstve a v sudoch, ktoré máme pri plotoch v skleníkoch, je ešte príliš skoro. Po druhom dni sa začneme zbierať.

sudy z uhoriek sú skutočne vecou. Tento rok som ich plánoval nainštalovať, ale zatiaľ som sa rozhodol ísť so záhradou. budúci rok to dám.

a kde žiješ, že si už tak šik?

dajte sudy bez váhania, nedochádza k obavám ani ťažkostí, úrodu zbierame z veľkej záhrady.

Leningradská oblasť.

Veľa šťastia pre vás, mladé dámy, vo vašich záhradníckych záležitostiach a dobrú úrodu. !!

a ja som s Permom, takže stále nekvitnú v og ((((

už sme jedli a dva týždne moríme uhorky.

neotrávi dušu, prosím ťa!))))

Voda 2, 7 l, stlačené droždie 0,5 l, piesok, všetko premiešajte, nechajte 2-3 dni, potom 1 pohár na 10 litrov vedra s vodou, nalejte jeden liter do kríka. Všetko porastie dobre. Už som urobil 2 vrchné dresingy)

ďakujem!

Eugene, vďaka!

vôbec) (použitie) to určite pomôže, skúsil som to sám mimochodom, recept som si vzal z internetu sám))))