Otázky a odpovede

Ako variť kvasnice top dressing pre uhorky, paradajky


Povedzte mi, prosím, ako uvariť kvasnicový dresing na uhorky, paradajka?

Odpovede:

100 g „surového“ droždia na 1 liter teplej vody, pridajte lyžicu cukru, premiešajte a namočte 24 hodín na teplom mieste. potom túto kašu rozriediť v 10-12 1 vody, premiešajte a vodu.

Áno, každý varí rôznymi spôsobmi. Urobil som to: 5 gramové balenia sa naliali vodou do 10 litrového vedra, všetko bolo na slnku 2-3 hodiny, potom som vzal vedro tohto koncentrátu, choval som ho aj v 10 litroch a napojil som ho.

Pridajte 100 gramov živých alebo dve balenia kvasníc „Moment“ a pol pohára cukru do trojlitrovej nádoby, pridajte vodu a nechajte ich potulovať sa. Ako fermentovať, jednu pohár „kaše“ na vedro s vodou, nalejte 1-2 litre pod rastlinu - tento vrchný dresing je vhodný pre paradajky a papriku. A pre tekvicové tekvica: uhorky, cuketa, tekvica, melón, melón, chlieb, kvasnica je dobrá: rozdeľte dva bochníky čierneho chleba do vedra s obsahom 10 až 12 litrov, nalejte teplú vodu, potom niečo stlačte, aby chlieb nestekal do tepla po dobu 4-5 dní. Kmeň, pridajte päť dielov vody a nalejte liter na rastlinu (dva litre na tekvicu). Dobrý obliekanie. Stále pridávam 4 kvapky do vedra !!! jód z chorôb, ako prevenciu. Veľa šťastia !!!

A urobím to: 1 balenie suchého droždia - 11 alebo 12 gr. Nalejte 10 l teplej vody, pridajte 2 polievkové lyžice.sahara, trvajte 2 hodiny. 1 l tejto zmesi nalejeme do 10 litrov vody a vody 2krát za sezónu (okrem zemiakov).

100 gramov živých kvasníc na 1 liter vody a jeden liter pod koreňom.

Po chladnom počasí som zalial kvasnice. Všetci išli dobre a šli * divoko. Existuje veľa farieb a vaječníkov, iba listy sú skrútené, hoci nie je teplo.

15 gramov droždia na 3 litre vody, 2 lyžice. cukor, trvajte na tom, že 2 dni v teplom zalejeme 0,5 l pohára na 10 litrov, aby sa paradajky zaliali vodou.

Čo si myslíte, a ak chlieb nie je čierny, ale raž a trochu plesnivá, zmysel nebude?

odrežte pleseň a pôjde to.

určite lepšie raž, neľutuj.

Pozrite si video: Pizza - ľahká, vegan, nízky obsah tuku + kalórie (Apríl 2020).