Otázky a odpovede

Čo robiť, ak kapusta nie je viazaná


Povedzte mi prosím, čo kapusta? Kríky sú dostatočne silné, ale natiahnuté. Hlavy kapusty nie sú zviazané. Zdá sa, že to môže zafarbiť. Stáva sa to? Ako môže niekto pomôcť? Rôzne kapusta: kapusta, karfiol a brokolica.

Odpovede:

Fotografia by bola žiaduca ...

Mám tak skoro ... zimu v inej záhrade ... zajtra odfotím, ukážem.

Jedná sa o brokolicu, počkajte na kvetenstvo-swingers.Barva z nich dáva listy zdola a neťahá sa.

Skryť pred slnkom.

Zajtra sa pokúsim pridať fotku. Nepokrmil som kapustu. Existuje predpoklad, že po silnom krupobití prežila stres a rozhodla sa dať semená. Tu je fotografia s krupobitím takmer pred mesiacom, kapusta stála na ľade niekoľko hodín.

a brokolica je vytiahnutá, inak som tiež vytiahla a už som ju chcela vytiahnuť;

povedz mi, keď pestuješ kapustu? Koncom apríla som zasadil semená pre sadenice a teraz je to tak, ale mám neskoro

áno, natiahnú sa. Na vysokom kmeni sa objavia zelené hlavy, ako je kapusta. Je potrebné vybrať si čas, aby nemali čas na rozkvet. A keď je stred roztrhaný, môžu sa na bočných stepsonoch objaviť malé hlávky kapusty.

ďakujem! A potom som si myslel, že už prišiel koniec

Výsev neskoro až na začiatku mája! Na Yegorye!

Ďakujem, pravdepodobne urobím niečo zlé, len čo som začal uviazať hlavu

ak hovoríš o tom, že neskoro ... to je normálne ... A rýchle ripovanie dobehne!

Druhýkrát som v tom roku zasadil trochu zasadené rastliny a tento rok sa zasadila prvá chyba tesne a počasie a škodcovia zohrali obrovskú úlohu. V tom roku už boli kotle, ale tu to ešte len začína

No, to v tieni a natiahnuť sa. Potom som nerozumel tráve pod nimi? A pravdepodobne zhustli, takže kríky sú silné, počkajte, vidlice budú zviazané. Toto je zimná kapusta, na jeseň bude plodina. Dostanete ich, aby ste nespadli.

ďakujem.

Odporúča sa naliať kapustu na hlavu s vodou priamo zo studne v horúcom prostredí tak, aby teplota vo vnútri mierne klesla. Voda čoskoro a Slava z hadice, skorá Parel je takmer pripravená a stredne zrelá si stále myslí, pravdepodobne je ešte príliš skoro. Táto metóda sa mi páčila a húsenice sa vymývajú zem.

Nevýhody studenej vody môžu byť?

Ešte som si to nevšimol, sú dobré. Nie som moc chladný, je veľmi horúci. Hlavné zavlažovanie v rozstupe riadkov a sú zaskrutkované, takže studená voda sa nedostane priamo ku koreňu. Lyžica na 10 l vody, 1 pohár pod koreňom.

Spud, je tu chyba

Takže môžete hlavu zalievať iba vtedy, keď je čas zaplaviť, skúste zavlažovať niekoľko hláv kapusty, úspech.