Otázky a odpovede

Starostlivosť o kapusty


Priatelia! Povedzte nám, ako sa staráte o kapustu? Nemôžem dospieť, všetci jej to. Buď húsenice, potom čierne chyby, potom opäť húsenice, teraz opäť čierne chyby. Čo robiť?

Odpovede:

Striekal som energiou

Použil som ideál, ale teraz BAIKAL hnojím všetko a tiež kvetiny v interiéroch. Kúpil som sapropel v mäkkých obaloch ako majonéza za bezplatnú cenu, mojim deťom a kvetinám sa to veľmi páčilo.

Kým sadenice doma nemám kŕmiť ju, začnem sa kŕmiť, keď zasadím

Okrem vody to nič nekazím, ale keď sa dostane na dobre oplodnené lôžko, začína sa vyvíjať veľmi dobre. Overfed sadenice Dolgon produkujú ovocie.

Do skleníku vysádzam iba paradajky a papriku. Nepestujem, ale čítala som, že je lepšie pestovať paradajky a baklažán spolu, nekontrolovala som to. Pokiaľ ide o uhorky, páči sa im vlhký vzduch, zatiaľ čo paradajky ochorejú na vlhkosť. Len pre prípad, že ich zasadím osobitne, aj keď viem, že mnohé z nich sa kombinujú a, ako sa hovorí, rastú veľmi dobre.

V 3-metrovom skleníku som v Rusku vyrobil tri postele 60 cm a dva chodníky 60 cm

Vysadím uhorky v inom skleníku a paradajky, paprika a baklažán sa môžu pestovať v jednom skleníku.

Keď tam bol jeden skleník vysadený spolu a uhorky a paradajky, baklažán, paprika, zelenina a jednoročné kvety pre sadenice a kapusta pre sadenice. Všetko rastie krásne. Počas dňa je skleník otvorený, v noci (ak je zima) zatvorený, s paradajkami a uhorkami.

Všetko sme vysadili v jednom skleníku :-) hlavnou vecou sú paradajky v strede, ktoré sa majú vetrať, a uhorky a baklažány s paprikou na strane druhej

Ďakujem veľmi pekne za odpovede!

Baklažán a paradajky sa netestujú spolu.

A ako rastie korenie a uhorka v rovnakom skleníku?

Paprika, baklažán a uhorky môžu byť v tom istom skleníku a paradajky samostatne separately

Korenie s uhorkami je možné, ale uhorky s paradajkami nie.

Baklažány, uhorky a paprika môžu byť v rovnakom skleníku, ale paradajky sú lepšie oddelene od všetkých, sú dobrými priateľmi s bazalkou.

Rastú dobre.

To je dobré. Dám ich dokopy.

A všetko zasadím spolu - zatiaľ nemám na výber. Na jeseň sa odhlásim, ako to bolo

Mám tiež jeden skleník 3 x 6 m, rozdelený na polovicu hustým polyetylénom. A uhorky a paradajky rástli dobre, boli priatelia)

Rozdelili ste skleník pozdĺž alebo naprieč?

Naproti: visel ako dve záclony s prekrývaním, bolo možné presúvať sa z jednej polovice do druhej

To je tá najobtiažnejšia vec, ako sú astry, venujte si čas. Dal som ich 8. marca, dal ich do podnosu - na zem - po 2 dňoch, keď už vyskočili, veľmi skoro. Výsadba: MIX a niektoré z biotechnológie. Myslím si, že môžu byť bezpečne zasadené v apríli, sú veľmi nenáročné, teraz ich čoskoro postavím na balkón. Zasadila Aubriettu, obetavosť, hrôzy, také pomalé myslenie.

Yulino video o astry

Ďakujem veľmi pekne!

Ďakujem vám veľmi pekne za odkaz, inak som toto video nesledoval

Dobré zdravie! 🙂

Len hľadám!

Tiež som rozptýlil šťavu. Čakanie, čakanie a nie. Nikdy som ju nezasadil, je to typické „pomalé myslenie“ alebo je čas rozčuľovať sa a dať tam niečo iné

Áno, áno, vysadené 28. februára - dnes 13. ticho. Pravdepodobne tiež niečo na transplantáciu.

Podobne! Tu sú záhradníci, Julia nás pokazila slimákmi, kde všetko vyskočí na 3-4 - a tu je to trochu dlhšie a to je všetko, k zničeniu!

Nie, nie! Čakáme na „prvú hviezdu“, aby sme zistili, čo: Ak semená v klíčovom roku klíčia semená, je potrebné udržiavať hrnce vlhké po celé leto a druhý rok nechať zimu, pretože veľa druhov vyžaduje striedanie nízkych a vysokých teplôt a veľmi dlhé obdobie klíčenia. , Semená hybridov lendia (Arendsii-hibridae), ktoré sa predávajú ako jediné, nefúkajú žiadne špeciálne prípravné opatrenia. Môžu sa vysiať na sadenice v marci alebo priamo na otvorenom priestranstve v máji bez úpravy pri nízkych teplotách.

Možno týždeň v chladničke a opäť na parapete? Rozveseliť čo?

-Prečo nie? V chladničke je možné, že sú už presne ohnuté = Nepáči sa mi to, ak mám veľa problémov, aby som bol úprimný.

Nepáči sa mi to tiež. Ale ak skautujem túto „infekciu“, postavím si pomník! V našej oblasti som sa nestretol s sadenicami a odrezkami tejto rastliny

Oh, pozrel som sa dnes a líška bez chladničky sa vyliahla! Tu je prenasledovateľ! Aspoň jeden klíčok by teraz prežil.

Mary a ja máme suterén. TAKTO maličko však nie je skutočnosť, že všeobecne porastie. Budeme čakať!

Kam ide z ponorky? Petúnie rastie a to by malo!

Zaplavil som hniezdo „dichlorvosom“ a vyrazil do domu, o hodinu a pol neskôr som ho opustil. Všetko už bolo hotové!

Hniezda ošetrujeme sprejom série „Super“ Clean House. Okamžite pomôže

Jedna osa zabíja toľko múch a húseničiek, že s nimi nebudem bojovať, ale len sa ich snažím chytiť) (naraz som nemohla ani vyliezť do podkrovia) bolo veľké hniezdo 🙂

Súhlasím s účtom Čistého domu! V mojom vidieckom dome bolo veľa striech. Postrekovaný čistým domom a prenajal si úľ!

Môžete tiež vyskúšať šabľu domu, na chvíľu odísť a mať čas na odstránenie úľa

Len som ich nasekal a spálil)

Ďakujeme všetkým za radu! Skúsim to.

Mám kapustu, paradajky v záhrade, uhorky v záhrade, potom možno fazuľové malty fazule vyliahnu.

A tiež baklažán a paprika v skleníku

Vysadím baklažány, hortenzie budú sedieť a nablízku budú slnečnice (len som zakryl prúžok z trávy, kapusta a zemiaky by sa mali pochovať, nechcel som ich zasadiť do krytu. A všetko ostatné je normálne. Existuje obojstranný kryt, čiernobiely, kúpil som si 60 jednotky čierna hladká

Kríky sú možné, valcové hriadele sa predávajú priamo (ukázalo sa, že je nerentabilné, je lepšie si ich kúpiť a nakrájať) na stromy a kríky.

Na kryt som zasadil kapustu. Páčilo sa mu to. A teraz mulčujem. Tak lacnejšie. Výsledok je rovnaký.

A hovoria, že je stále potrebné položiť určitú stranu na vrchol, ako to zistiť? A ako zalievať? Priamo na ňom alebo v slote?

Pozrite si video: Kvasená kapusta sudová Zuzana Machová (Apríl 2020).