Otázky a odpovede

Účinnosť piercing paradajok medeným drôtom z neskorého plesne


Povedzte mi, prosím, prepíchol niekto paradajkami medeným drôtom z plesni? Pomáha to alebo nie?

Odpovede:

Dlho som hľadal medený drôt, ktorý som našiel v obchode s tkaninami. Je tenká, prepichne kmeň kmeňa! Niečo prepichnuté, niečo nie. Všeobecne je dobré prepichnúť sa v štádiu sadenice, súčasne sa prestane napínať. Visel som poháre s jódom z fytoftóry, posypané fytosporínom alebo mliekom s jódom a mydlom na pranie. Aby ste predišli kondenzácii, otvorte dvere tak v noci, ako aj v noci. Zavriem dvere pre uhorky.

Počul som, že nemôžete prepichnúť, ale omotať sa okolo kmeňa

O tejto metóde povedala manželovi, ale ako osoba, ktorá dobre pozná chemické procesy a chápe ich, povedala, že v tomto prípade je k dispozícii prebytok medi. A mierne povedané, nie je to užitočné.

Vo všetkých prípravkoch z neskorej plesne je pravdepodobne prítomný síran meďnatý. Možno je medený drôt menej zlý ako bordo mix. Bordovskaja pomáha dokonale, ale nechce uživiť svoju rodinu. Tento rok spracovávam fytosporín. Snažil som sa prepichnúť medený drôt. Ale stonka je už hrubá. Používa niekto fytosporín a medený drôt? Aký je výsledok?

Medený drôt nepomáha. Tento rok experimentujem s fytosporínom.

Zdá sa mi, že škody spôsobené spracovaním síranom medi sú oveľa menšie ako škody spôsobené medeným drôtom, ktorý je neustále v stonke niekoľko mesiacov.

Už tretí rok používam medený drôt, zabudol som, čo je fytoftora

Tiež používam medený drôt po dobu 3 rokov, vynikajúci výsledok, žiadne neskoré blikanie. Navyše nespracovávam nič iné.

Škody zo síranu meďnatého sú jednoznačné, akumulujú sa v zemi.

Čítal som v časopise, napísal som žene, ktorá záhradnícka už toľko rokov, že ju pred fytofthórou zachránil iba medený drôt.

Ďakujem Skúsim to.