Otázky a odpovede

Opravte maliny


Kúpil som sadbu remont malín na mini-trhu (Karachevsky škôlka, Bryansk kraj), ale úprimne povedané, výsledok ešte nie je šťastný. Pozemok bol zobrazený v televízii, kde je výhonok 50 - 70 cm, bobule sú veľké, šťavnaté. A keď som si kúpil 30 cm, zostal, bobule sú malé, veľkosť černíc. Nehovorte mi, čo mám robiť, aby stonka sama o sebe rástla a bobule sa stanú normálnymi?

Odpovede:

Dobré popoludnie Tento problém sa často stretáva s mnohými záhradníkmi. Aby ste získali dve alebo tri plodiny z malín, musíte ich správne zasadiť a starať sa o ne.

Po prvé, poďme sa rozhodnúť na mieste pristátia: ak žijete v oblasti s miernym podnebím, maliny sa musia vysádzať na slnečnom a dobre zahriatom mieste, kde sa sneh topí úplne prvý. Pristávame mimo akýchkoľvek budov. Ak je klíma horúca, vyberte si tienisté miesto.

Po druhé, pôda. Neuvádzajte rastliny, kde sa predtým pestovali maliny, pôda bude ochudobnená. Voľná ​​pôda s humusom je lepšia.

Po tretie, dávajte pozor. NEDOVOLUJTE pôdu, neustále vodu. Najmä vtedy, keď sa na malinách objavia rafty. Odstráňte nové výhonky, ktoré sa objavili. Ak je to možné, kŕmte rastlinu. Potom to vyrastie (nezabudnite si vytvoriť zálohu) a poteší plody.

Pozrite si video: Mytí oken - raz dva (Júl 2020).