Otázky a odpovede

Čo robiť, keď jesť jahody


Dobré popoludnie Hady začali jesť celé jahody. Kto čelil Ako bojovať?

Odpovede:

Strašiak a stuha sa vyvíja.

Vyrobili sme oblúky z vystuženia sklenených vlákien a na špáradlách na ňom silné pletivo od vtákov.

kolíky a sieťky).

Pustite CD (lesk ich pravdepodobne vystraší), bojovali sme tak tvrdo

Iba mriežka !!! Akékoľvek kuracie strašiak presne na pol dňa !!!

od každého disku pomôže, ale nie štyridsať!)

Vytiahol som sieť a jedna vrana alebo štyridsať ďalších nelietalo na web

Morská rakytník sa zhromaždil, aby súťažil s hadmi, až kým mi nepovedali, aby som zavesil na tyč nakreslenú hlavu sovy. Prilepil som ju na stropnú tašku, apotomizoval som jej hlavu veľkými očami.

Prikryte najtenším krycím materiálom.

Osobné poradenstvo pre tých, ktorí uzatvárajú sieť - nekupujte tenké z rybárskeho vlasca, je lepšie starému otrokovi, kde sa hodí veľká čmeliak a včely. A nikdy ho nepritlačte pevne k zemi, inak vás budú mučení ježkovia zo siete vykopať (vyliezú sa do jahôd na slimáky a slimáky ... no, každý, kto má medvede a myši ...)

Niekto sa môže zdať krutým spôsobom, ale strieľame. Veľmi škodlivý vták. Najmä v obciach. V zime aj kráv. Takže je to potrebné. Po jednom alebo dvoch stratených bratoch sa začnú báť.

Áno, niekedy iným spôsobom a akýmkoľvek spôsobom ... kradnú kravy, mačky a psy ... V našej dedine boli 2 páry, nikoho neobťažovali, ale teraz má každá z nich tri kurčatá - už to nie je vtipné ... mačky už nemajú prístup ... Bolo by to brokovnica !

kúpiť lacnú vzduchovú pušku. Napríklad MP-512. Zvýšte presnosť pri streľbe a zbavte sa škodcov, aby ste tak príjemne hovorili s užitočnými

Taška na palicu

kým nezvládnem prak)))

nie je zlá voľba

Ďakujem vám všetkým. Prvý rok som sa rozhodol vysadiť jahody a potom tieto vtáky. Máme ich veľa. Plechovky od piva na palice nepomáhajú. Včera som sledoval, ako sa poháre lesknú a hrkálka vo vetre, a tento plaz (straka) kráča medzi týmito palicami a jej jahody. Urobím mriežku !!!

videli by ste moje hrebene)))) je všeobecne sviatok! Hudba vetra zo západných krytov a kľúčov, lesklý gramofón, magnetofón !!! Ehhh disco! Všetky zvieratá v okrese utiekli a týmto sliepkam je to jedno

V takých prípadoch pripájame mŕtveho vrana k dlhému pólu. Potom vrany nevstúpili.

jazda s havranmi, žiadne červy (((

Pozrite si video: Rozprávka Ako Jula a Chmuľo zistili, že lieky nie sú cukríky - Spadli z jahody (Júl 2020).