Otázky a odpovede

Prečo jahodové kríky s bobuľami začali vysychať


Pomôžte poradiť! Jahodové kríky s bobuľami začali vysychať, nesedia pevne v zemi, hojdajú sa. Ako keby boli korene zjedené. Ako ho možno uložiť?

Odpovede:

To je pravdepodobne larva mája chrobáka nespracováva jahody

Skúste pridať zem a vermicompost môžu korene vyschnúť

Vykopal som krík, odstránil larvu, vylial ju silným roztokom manganistanu draselného a zasadil ju späť, vylial ju vodou. Existuje šanca, že prežije, aj keď už tam bol ker s plodmi. A ak to necháte tak, ako to je, určite zmizne.

Je pre neho ťažké prispôsobiť sa s bobuľami

Súhlasím, teraz je mi ľúto, že som neodrezal bobule.

Myslel som aj na neho. Záhradník / záhradník nie je skúsený, niekde si ho prečítajte. Píšu jód, zriedený vodou, napojený amoniakom. A zdá sa, že biologický produkt Nemabact je použiteľný. Iba kde ho nájsť.

Korene boli v zemi, akoby všetko začalo prinášať ovocie veľmi dobre. Potom, bob, bobule začali vysychať a kríky „viseli“.

Mám rovnaký príbeh: (a keď som chcel vybrať bobule, vytiahol som krík.) A na 6 lôžkach je takmer celá bobule taká katastrofa. Myslel som, že je nejaký druh bolesti. Je tiež zaujímavé počúvať rady, ako spracovať balet potom?

A mám presne polovicu postele preč. Vykopal som to všetko, ale nenašiel som žiadne larvy, hoci kríky už mesiac zaschli, možno sa larva už plazila pod inými kríkmi, pretože nie, nie a krík vyschol. Je potrebné zasadiť nové kríky, ale úprimne povedané, ruky už padajú, druhý rok je taká katastrofa.

Čítal som len článok o vädnutí jahôd: Fusárium, plesni, vrucyllous wilting. V odporúčaniach sa píše, že na vykopanie chorých kríkov so zemou a na tomto mieste sa nezasadia nové, ale ja mám jahody vo vysokej posteli a čo mám robiť?

A keď jahody vzlietnu, čo sa dá spracovať z larvy?